صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 120

موضوع: دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

Banned

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

گذرنامه ای که خارج از ایران صادر شده ولی محل اقامت ایران زده آیا موقع ورود به ایران باید بره اداره گذرنامه برا ثبت ؟؟

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    گذرنامه ای که خارج از ایران صادر شده ولی محل اقامت ایران زده آیا موقع ورود به ایران باید بره اداره گذرنامه برا ثبت ؟؟
    فکر نمیکنم که نیاز باشه.
    ولی اگه برای اولین بار در خارج از ایران براتون گذرنامه صادر میشه (متولد خارج از کشور هستید) یا اینکه برای اولین بار محل صدور گذرنامه خارج از کشور درج میشه فکر میکنم که نیاز به مراجعه به اداره گذرنامه باشه.

در هر صورت هنگام ورود به کشور پلیس گذرنامه این موضوع رو در صورت نیاز به شما اطلاع میده (حتما بپرسید، شاید افسر فراموش کنه).

اصلاحیه/ویرایش:

از حدود 18 ماه پیش ابلاغیه ای صادر شده که بر مبنای اون نیاز به مراجعه خواهد بود.

در وب سایت سفارت ایران در برلین اینطور نوشته شده:

دانشجویان و خانواده های آنها که مشمول استفاده از تسهیلات دانشجوئی شده و گذرنامه رایگان دانشجویی دریافت نموده اند و کلیه کسانی که گذرنامه با محل اقامت ایران در گذرنامه آنها درج و صادر می شود ، لازم است پس از سفر به کشور و پیش از خروج، حداقل 72 ساعت قبل از پرواز به اداره گذرنامه نیروی انتظامی مراجعه و هماهنگی های لازم را با پلیس گذرنامه جهت خروج به عمل آورند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    فکر نمیکنم که نیاز باشه.
    ولی اگه برای اولین بار در خارج از ایران براتون گذرنامه صادر میشه (متولد خارج از کشور هستید) یا اینکه برای اولین بار محل صدور گذرنامه خارج از کشور درج میشه فکر میکنم که نیاز به مراجعه به اداره گذرنامه باشه.

در هر صورت هنگام ورود به کشور پلیس گذرنامه این موضوع رو در صورت نیاز به شما اطلاع میده (حتما بپرسید، شاید افسر فراموش کنه).
    سلام

با توجه به این لینک فکر کنم باید رفته بشه دیگه. هیچ کس هم به من نگفت

http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%A7%D9%86

سلام دوستان
    من میخوام برای تمدید گذرنامه م در آمریکا اقدام کنم...داستانم یکم خاصه...واقعا ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه!

من با وثیقه اومدم آمریکا برای فوق لیسانس. بعد از اتمام, یه فوق لیسانس دوم خوندم و الان با opt دارم کار میکنم. الان موندم که برای وضعیت سربازی چه مدرکی بفرستم. معافیت تحصیلی که قبل از اومدن به آمریکا گرفتم(نمیخوام مجبور به انجام کارای ضبط وثیقه بشم که ممکنه خیلی طول بکشن...) یا صرفا بگم که کارت معافیت ندارم?

واشنگتن که زنگ زدم اجازه نداد توضیح بدم و فقط گفت اگر کارت معافیت نداری, رو یه کاغذ بنویس که معافیت نداری و آپلاود کن میخک برای کد رهگیری...شاخ درآوردم اینو گفت

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

سلام دوستان
    سوالی دارم شبیه سوال دوست قبلی
    من با معافیت تحصیلی اومدم نبوزیلند برای دکتری اما چند وقت پیش انصراف دادم و دوباه اینجا دارم ارشد دوم می خونم. برای تمدید گذرنامه چیکار باید کنم؟ بقول دوست قبلی (نمیخوام مجبور به انجام کارای ضبط وثیقه بشم که ممکنه خیلی طول بکشن...)
    آیا می شه گذرنامه جدید گرفت بدون مهر تردد و مسایل مربوطه اش و هروفت اگر خواستم برم ایران بیافتم دنبال این کارهای دبگه اش؟

سلام
    تو سامانه میخک برای ثبت اطلاعات شخصی با پیام خطای مغایرت در اطلاعات هویتی روبرو شدم. همه اطلاعات را درست وارد کردم
    کسی دیگه با این مشکل روبرو شده؟ باید چیکار کنم.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad19911 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای تمدید گذرنامه م در آمریکا اقدام کنم...داستانم یکم خاصه...واقعا ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه!

من با وثیقه اومدم آمریکا برای فوق لیسانس. بعد از اتمام, یه فوق لیسانس دوم خوندم و الان با opt دارم کار میکنم. الان موندم که برای وضعیت سربازی چه مدرکی بفرستم. معافیت تحصیلی که قبل از اومدن به آمریکا گرفتم(نمیخوام مجبور به انجام کارای ضبط وثیقه بشم که ممکنه خیلی طول بکشن...) یا صرفا بگم که کارت معافیت ندارم?

واشنگتن که زنگ زدم اجازه نداد توضیح بدم و فقط گفت اگر کارت معافیت نداری, رو یه کاغذ بنویس که معافیت نداری و آپلاود کن میخک برای کد رهگیری...شاخ درآوردم اینو گفت
    بله ميشه اينكارو كرد من ديدم كساني رو همينجوري رو كاغذ نوشتن
    تمديد گذزنامه در خارج از كشور وظيفه دولت براي شهروندانش هست فارغ از وضعيت سربازي
    اگر عجله نداري براي پاسپورت جديد من پيشنهاد ميكنم كاراي ظبط وثيقه رو انجام بدي. اگه دنبالش باشي و خانواده تو ايران هم كمك كنن زير ٢ ماه ميشه انجامش داد
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

سلام با وثیقه به ترکیه خارج شده و پاسپورت نیاز به تعویض است

سامانه میخک نیاز به کارت پایام خدمت داره و اجباری هستش

آیا میشود پاسپورت گرفت ؟ با کیملیک مجوز کار؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط inhumansofiran نمایش پست ها
    سلام با وثیقه به ترکیه خارج شده و پاسپورت نیاز به تعویض است

سامانه میخک نیاز به کارت پایام خدمت داره و اجباری هستش

آیا میشود پاسپورت گرفت ؟ با کیملیک مجوز کار؟

سلام

سفارت‌های ایران در سراسر دنیا به شرطی که بتونین هویتتون رو اثبات کنید، موظف به صدور گذرنامه هستن (در مورد شما که شرایط خیلی راحت هست).

طراحی سایت میخک دارای اشکالات خیلی زیادی هست.
    برای مدارکی که وجود ندارند مشابه ترین مدرک رو آپلود کنید.
    برای مثال میتونین گواهی سپردن وثیقه رو به جای کارت پایان خدمت آپلود کنید.

موفق باشید

Junior Member

سلام شرایط تعویض پاسپورت برای کسی که قانونی با وثیقه سیاحتی از کشور خارج شده و پناهنده شده چطور هست؟مدت اقامت کمتر از3 سال هست

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)