صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 120

موضوع: دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

نقل قول نوشته اصلی توسط arash021 نمایش پست ها
    سلام. دوستان برای کسی که یک سال در کانادا بوده و مشمول غایب هست، آیا میشه پاسپورتش را در کاناد تمدید کنه؟ وضعیت خدمت مانع اون نمیشه؟ (قصدم رفت آمد به ایران نیست، فقط می خوام پاپورتم تمدید بشه).
    بله. ولی سریع اقدام کنید... دریافت پاسپورت برای بار اول زمانبر هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ایرانی در خارج از کشور (گم شده، خروج غیرقانونی و ... )

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    بله. ولی سریع اقدام کنید... دریافت پاسپورت برای بار اول زمانبر هست.
    سپاس از پاسختون.
    پس من مدارک لازم برای تمدید پاسپورت (فرم 001) تو سایت دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن هست را آماده کنم و اقدام کنم. بدون نگرانی در مورد غایب بودنم.
    بازم ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arash021 نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون.
    پس من مدارک لازم برای تمدید پاسپورت (فرم 001) تو سایت دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن هست را آماده کنم و اقدام کنم. بدون نگرانی در مورد غایب بودنم.
    بازم ممنون
    خواهش میکنم.
    بله همینطوره که فرمودین. بین فرم ها فرم دیگه ای هم باید باشه (یا پس از ارسال درخواست از طرف دفتر براتون ارسال خواهد شد) که باید علت غایب بودنتون رو توضیح بدین.
    ولی در نهایت تفاوت شما و کسی که غایب نیست، تکمیل 2 تا برگه‌ی اضافی خواهد بود و جای هیچ نگرانی دیگه ای نیست.

موفق باشید

سلاممن میخوام از طریق دفتر واشنگتن پاسپورتم رو تمدید کنم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. اول اینکه ارسال اصل شناسنامه برای بار اول اجباریه یا کپی اون رو هم میشه ارسال کرد؟ چون تو فرم ۰۰۱ گفته اصل ولی تو بخش پرسش و پاسخ گفته کپی خوانا هم قابل قبول هست. دوم اینکه من ویزای کانادا تو پاسپورتم خورده‌، آیا پاسپورت اول رو هم بر میگردونن؟ سوال آخر اینکه تو توضیحات فرم ۰۰۱ بخش د۴ اصل برگ پایان خدمت نظام وظیفه رو خواسته. من چنین برگی ندارم. آیا همون کارت پایان خدمت رو میشه فرستاد؟
    خیلی ممنون از پاسختون

Junior Member

با سلام

یکی از مدارکی که سفارت برای تمدید پاسپورت میخواد : ارائه کارت پايان خدمت سربازي و يا برگ معافيت از خدمت سربازي براي مشمولين می باشد
    کسی که وثیقه گذاشته و بصورت تحصیلی از ایران خارج شده, چگونه باید این مدرک را بگیرد؟
    همه در این اینجا نوشتن که پاسپورت تمدید میشه, ولی نگفتن برای مدرک بالای خواسته شده باید چیکار کرد؟

لطفا راهنمایی کنید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh7 نمایش پست ها
    با سلام

یکی از مدارکی که سفارت برای تمدید پاسپورت میخواد : ارائه کارت پايان خدمت سربازي و يا برگ معافيت از خدمت سربازي براي مشمولين می باشد
    کسی که وثیقه گذاشته و بصورت تحصیلی از ایران خارج شده, چگونه باید این مدرک را بگیرد؟
    همه در این اینجا نوشتن که پاسپورت تمدید میشه, ولی نگفتن برای مدرک بالای خواسته شده باید چیکار کرد؟

لطفا راهنمایی کنید
    سلام

اگه شما هنوز دانشجو هستید، نامه ی اشتغال به تحصیل کار همون برگه ی معافیت از خدمت رو انجام میده (به علاوه ی رسید پرداخت وثیقه 15 یا 20 میلیون تومنی)
    و اگه شما دیگه دانشجو نیستید (یک سال از فارغ التحصیلی‎تون گذشته)، مشمول غایب به حساب میاین و در این شرایط باید به عنوان مشمول غایب اقدام کنید (یعنی وثیفه ضبط میشه و چند تا فرم اضافه رو تکمیل میکنید).

متاسفانه طبق معمول وب سایت ادارات و سازمان های دولتی مون همچنان از عدم به روز رسانی مرتب و ارائه‌ی اطلاعات کامل به صورت آنلاین رنج می‌رن، حتما باید به صورت حضوری مراجعه کرد تا اطلاعات لازم رو ارائه بدن.

Junior Member

سلام

اگه شما هنوز دانشجو هستید، نامه ی اشتغال به تحصیل کار همون برگه ی معافیت از خدمت رو انجام میده (به علاوه ی رسید پرداخت وثیقه 15 یا 20 میلیون تومنی)
    و اگه شما دیگه دانشجو نیستید (یک سال از فارغ التحصیلی‎تون گذشته)، مشمول غایب به حساب میاین و در این شرایط باید به عنوان مشمول غایب اقدام کنید (یعنی وثیفه ضبط میشه و چند تا فرم اضافه رو تکمیل میکنید).

متاسفانه طبق معمول وب سایت ادارات و سازمان های دولتی مون همچنان از عدم به روز رسانی مرتب و ارائه‌ی اطلاعات کامل به صورت آنلاین رنج می‌رن، حتما باید به صورت حضوری مراجعه کرد تا اطلاعات لازم رو ارائه بدن.
    خیلی ممنون

این برگه اشتغال به تحصیل و رسید پرداخت 20 میلیونی رو باید از امور دانشجویی (ایران) بگیرم؟ و یا بصورت اینترنتی از یک سایتی؟

بازم ممنون

Local Moderator

خیلی ممنون

این برگه اشتغال به تحصیل و رسید پرداخت 20 میلیونی رو باید از امور دانشجویی (ایران) بگیرم؟ و یا بصورت اینترنتی از یک سایتی؟

بازم ممنون

خواهش میکنم،
    برگه اشتغال به تحصیل رو از دانشگاهی که درش مشغول به تحصیل هستید (روی سربرگ دانشگاه) درخواست کنید.
    رسید پرداخت وثیقه رو همون روزی که وثیقه رو به بانک پرداخت کردید، از طرف نظام وظیفه دریافت کردید. یک برگه ی در سایز A5 هست که روش نوشته شما به واسطه ی تحصیل و پرداخت 15/20 میلیون وثیقه تا فلان تاریخ از سربازی معاف هستید.

Junior Member

خواهش میکنم،
    برگه اشتغال به تحصیل رو از دانشگاهی که درش مشغول به تحصیل هستید (روی سربرگ دانشگاه) درخواست کنید.
    رسید پرداخت وثیقه رو همون روزی که وثیقه رو به بانک پرداخت کردید، از طرف نظام وظیفه دریافت کردید. یک برگه ی در سایز A5 هست که روش نوشته شما به واسطه ی تحصیل و پرداخت 15/20 میلیون وثیقه تا فلان تاریخ از سربازی معاف هستید.
    مرسی

رسید پرداخت وثیقه رو که همون روز از ما گرفتن و بعید میدونم به خودمون بدن, با کپیش میشه کار رو راه انداخت؟

Junior Member

مرسی

رسید پرداخت وثیقه رو که همون روز از ما گرفتن و بعید میدونم به خودمون بدن, با کپیش میشه کار رو راه انداخت؟
    رفتم از امور دانشجویی پرسیدم گفتن که بله میشه از کپیش استفاده کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)