صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

پیش فرض پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

با سلام

من در رشته مهندسي پليمر (ارشد) درس خوانده ام. اسامي دانشگاههاي آمريكا و كانادا كه در اين رشته به ايراني ها خوب پذيرش مي دهند و ميزان ساپورت مالي آنها بالاست را مي خواستم.. يا استادهاي كانادايي كه در اين رشته خوب پذيرش مي دهند؟ متاسفانه در سايت اطلاعات زيادي راجع به مهندسي پليمر نيست
    ممنون مي شم كمك كنيد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

سلام

چند تا key word از رشتتون و زمینه های رایج و مورد علاقتون رو بگید- کدوم ایالت آمریکا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نمه هم خرج داره!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

HI,
    U can check out the University of Akron. As I know its polymer science department is second in USA after MIT. They are providing good financial support and they would accept Iranian student as well.
    Also there is a polymer engineering department there, but its rank is not as high as the polymer science.
    This university is in Northern Ohio, Midwest. And the city is cheap in compare to other cities in US.

Maysam

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

چند تا key word از رشتتون و زمینه های رایج و مورد علاقتون رو بگید- کدوم ایالت آمریکا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نمه هم خرج داره!!!!
    سلام
    مهندسي پليمر يك گرايش از مهندسي شيمي است. اما بعضي از دانشگاهها از جمله اميركبير دانشكده جداگانه دارد. زمينه كاري مهندسين پليمر روي صنايع لاستيك و پلاستيك و كامپوزيت و مدلسازي است. من خودم در زمينه فرآيند (processing) كامپوزيت كار كرده ام. بيشتر ايالت هاي شمال و شمال شرقي آمريكا را ترجيح مي دهم. در كانادا هم اگر استادهايي را مي شناسيد كه براي امسال fund دارند ممنون مي شم معرفي كنيد. راستي اگه من از آمريكا پذيرش بگيرم چند درصد امكان داره به همسرم هم ويزا بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mspersian84
    HI,
    U can check out the University of Akron. As I know its polymer science department is second in USA after MIT. They are providing good financial support and they would accept Iranian student as well.
    Also there is a polymer engineering department there, but its rank is not as high as the polymer science.
    This university is in Northern Ohio, Midwest. And the city is cheap in compare to other cities in US.

Maysam
    سلام
    از راهنماييتون خيلي ممنونم. در مورد دانشگاه akron در اين سايت ديدم ميزان ساپورت مالي آن حدود 25000 است. آيا اين مقدار براي هزينه دانشگاه و زندگي كافيه؟ بعد از akron چه دانشگاههايي را معرفي مي كنيد؟
    در مورد كانادا هم ممنون مي شم راهنمايي كنيد(بخصوص استادهاش)؟ آيا ساپورتهاي مالي كانادا هم براي هزينه دانشگاه و زندگي كافيه است؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehpoly
    نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

یه نمه هم خرج داره!!!!
    سلام
    مهندسي پليمر يك گرايش از مهندسي شيمي است. اما بعضي از دانشگاهها از جمله اميركبير دانشكده جداگانه دارد. زمينه كاري مهندسين پليمر روي صنايع لاستيك و پلاستيك و كامپوزيت و مدلسازي است. من خودم در زمينه فرآيند (processing) كامپوزيت كار كرده ام. بيشتر ايالت هاي شمال و شمال شرقي آمريكا را ترجيح مي دهم. در كانادا هم اگر استادهايي را مي شناسيد كه براي امسال fund دارند ممنون مي شم معرفي كنيد. راستي اگه من از آمريكا پذيرش بگيرم چند درصد امكان داره به همسرم هم ويزا بدهند.
    Take a look at these :

Carnegie Mellon University:: Director of Admissions, Carnegie Mellon University, 5000 Forbes Avenue, Pittsburgh, PA 15213 - 3891

Case Western Reserve University:: Dean of Undergraduate Admissions, Case Western Reserve University, 10900 Euclid Avenue, Cleveland, OH 4410

Eastern Michigan University:: Interim Director of Admissions, Eastern Michigan University,Ypsilanti, MI-48197.

Massachusetts Institute of Technology:: Director of Admissions, Massachusetts Institute of Technology, 77 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA-02139-4307

Stevens Institute of Technology:: Dean Of Undergraduate Admissions and Financial Aid, Stevens Institute of Technology, Castle Point on Husdon, Hoboken,NJ 07030

University of California, Davis.:: Director Undergraduate Admissions,University of California, Davis, Davis, CA-95616

University Of Detroit Mercy:: Dean of Enrollment management, University of Detroit Mercy, P.O.Box19900,Detroit,MI -48219-0900

University of Illinois at Urbana-Champaign:: Assistant Director of Admissions, University of Illionis at Urbana-Champaign, 10 Henry Administration Building, Urbana, IL-61820-5711

University of missouri-Rolla:: DIrector of Admissions and Financial aid,University of Missouri-Rolla,102 parker hall, Rolla,Mo-65401-0249

University of Southern California:: Director of admissions, University of southern california, University park campus, Los Angeles, CA-90089-0911

University of Southern Mississippi:: Director of Recruiting and Orientation, University of Southern Mississippi, Hattiesburg,MS 39406-5001

Winona State University:: Director of Admissions, Winona State University, Winona, MN-55987-5838
    دانشگاه های برکلی و UMASS, Amherst هم یک منبع دیگه پیشنهاد میکنه

Junior Member

با سلام

من در رشته مهندسي پليمر (ارشد) درس خوانده ام. اسامي دانشگاههاي آمريكا و كانادا كه در اين رشته به ايراني ها خوب پذيرش مي دهند و ميزان ساپورت مالي آنها بالاست را مي خواستم.. يا استادهاي كانادايي كه در اين رشته خوب پذيرش مي دهند؟ متاسفانه در سايت اطلاعات زيادي راجع به مهندسي پليمر نيست
    ممنون مي شم كمك كنيد.
    سلام
    به نظر من بحث در مورد رشته مهندسی پلیمر یکم پیچیده است. باید اول بدونیم دقیقا رو چه زمینه ای از مهندسی پلیمر میخوایم کار کنیم. بسته به انتخابی که داریم ممکنه دانشگاه ها و حتی دانشکده ها هم تغییر کنند. تجربه شخصی من اینه که اول زمینه کاریتونو مشخص کنید و همین جا هم توصیه میکنم که انعطاف داشته باشید تا حدی! بعد از اون میتونید دنبال جاهای مختلف بگردید. اگه در زمینه رئولوژی سیالات پیچیده سوال داشتید من در خدمتتون هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima2008
    با سلام

ممنون مي شم كمك كنيد.
    سلام
    به نظر من بحث در مورد رشته مهندسی پلیمر یکم پیچیده است. باید اول بدونیم دقیقا رو چه زمینه ای از مهندسی پلیمر میخوایم کار کنیم. بسته به انتخابی که داریم ممکنه دانشگاه ها و حتی دانشکده ها هم تغییر کنند. تجربه شخصی من اینه که اول زمینه کاریتونو مشخص کنید و همین جا هم توصیه میکنم که انعطاف داشته باشید تا حدی! بعد از اون میتونید دنبال جاهای مختلف بگردید. اگه در زمینه رئولوژی سیالات پیچیده سوال داشتید من در خدمتتون هستم.
    سلام
    زمينه کاري مورد علاقه من فرآيند کامپوزيت ها بخصوص نانوکامپوزيتها و blend است. روي اين موضوعها در ليسانس و فوق ليسانس کار کرده ام. البته براي phd روي زمينه هاي ديگه هم دوست دارم کار کنم اما با توجه به اينکه زمينه کاري من نبوده اند و مقاله اي نيز ندارم شانس کمي براي پذيرش دارم. براي اساتيد کانادا که ايميل ميزنم چقدر از زمينه هاي کاري مورد علاقه ام بگم(چند صفحه غير از رزومه)؟ شانس پذيرش دادن اساتيد کانادايي چند درصده؟(من 2 تا مقالهconference papar بين المللي دارم و 2 تا مقاله که خيلي وقته submit کردم و احتمالا تا 2 ماه ديگه نيجه اش مي آد).

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

با سلام

ممنون مي شم كمك كنيد.
    سلام
    سلام
    زمينه کاري مورد علاقه من فرآيند کامپوزيت ها بخصوص نانوکامپوزيتها و blend است. روي اين موضوعها در ليسانس و فوق ليسانس کار کرده ام. البته براي phd روي زمينه هاي ديگه هم دوست دارم کار کنم اما با توجه به اينکه زمينه کاري من نبوده اند و مقاله اي نيز ندارم شانس کمي براي پذيرش دارم. براي اساتيد کانادا که ايميل ميزنم چقدر از زمينه هاي کاري مورد علاقه ام بگم(چند صفحه غير از رزومه)؟ شانس پذيرش دادن اساتيد کانادايي چند درصده؟(من 2 تا مقالهconference papar بين المللي دارم و 2 تا مقاله که خيلي وقته submit کردم و احتمالا تا 2 ماه ديگه نيجه اش مي آد).
    درود
    من هم مهندسي پليمر مي خونم. البته اصلا قصد ندارم اين رشته رو ادامه بدم! شما اگر اميركبير هستيد كه بايد بدونيد چند تا از بچه هاي اونجا همين امسال به لطف يك conference paper البته معتبر آمريكا پذيرش گرفتند. معدلتون خيلي مهمه. بحث در زمينه همه رشته ها پيچيده است! خودتون رو درگير اين پيچيدگي ها نكنيد. استاد رو هم سرسام نديد. دونكته كمكتون مي كنه
    1- خودتون به چه زمينه اي علاقه داريد
    2-استادي كه با اون در ارتباط هستيد در چه زمينه اي كار مي كنه. به طور مثال براي يه بنده خدايي مثل simha زمينه هاي ترموديناميكي كارتون رو برجسته كنيد. اگر تو همين فروم جستجو كنيد راهنمايي هاي كلي در مورد چگونگي ايميل زدن به اساتيد كمكتون مي كنه. پليمر هم يه رشته است مثل باقيه رشته ها.همون طور كه مهندس مكانيك مي تونه اونجا تو زمينه هاي بايو مكانيك كار كنه و ايضا مهندس كامپيوتر بايو انفورماتيك بخونه . معدل بالاي 15.5-16 فكر مي كنم شانس بالايي رو براي پذيرش گرفتن از دانشگاههاي خوب كانادا ايجاد كنه. موفق باشيد.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    با سلام

ممنون مي شم كمك كنيد.
    سلام
    سلام
    درود
    من هم مهندسي پليمر مي خونم. البته اصلا قصد ندارم اين رشته رو ادامه بدم! شما اگر اميركبير هستيد كه بايد بدونيد چند تا از بچه هاي اونجا همين امثال به لطف يك conference paper البته معتبر آمريكا پذيرش گرفتند. معدلتون خيلي مهمه. بحث در زمينه همه رشته ها پيچيده است! خودتون رو درگير اين پيچيدگي ها نكنيد. استاد رو هم سرسام نديد. دونكته كمكتون مي كنه
    1- خودتون به چه زمينه اي علاقه داريد
    2-استادي كه با اون در ارتباط هستيد در چه زمينه اي كار مي كنه. به طور مثال براي يه بنده خدايي مثل simha زمينه هاي ترموديناميكي كارتون رو برجسته كنيد. اگر تو همين فروم جستجو كنيد راهنمايي هاي كلي در مورد چگونگي ايميل زدن به اساتيد كمكتون مي كنه. پليمر هم يه رشته است مثل باقيه رشته ها.همون طور كه مهندس مكانيك مي تونه اونجا تو زمينه هاي بايو مكانيك كار كنه و ايضا مهندس كامپيوتر بايو انفورماتيك بخونه . معدل بالاي 15.5-16 فكر مي كنم شانس بالايي رو براي پذيرش گرفتن از دانشگاههاي خوب كانادا ايجاد كنه. موفق باشيد.
    با سلام
    از راهنماييتون خيلي ممنونم. زمينه كاري من روي فرايند (پلاستيك و كامپوزيت) است. ولي دوست دارم در دكترا روي مدلسازي(مدلسازي فرايندي) كار كنم. به نظر شما آيا امكان پذيرش هست؟ بخصوص در كانادا كه اول بايد با استاد هماهنگ شد؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)