صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

پیش فرض پاسخ : پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام , من دانشجوی مهندسی پلیمر از دانشگاه اراک هستم و یه سوال در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاه اکرون دارم.میخواستم بدونم با رزومه ی زیر امکان full fund از این دانشگاه هست یا نه؟
    6مقاله ی ISI و معدل 15.2 , GRE 650 , TOEFL 105 و 3 recom
    راستی ایا دانشگاه دیگه ای رو هم پیشنهاد میکنید برای این رشته ؟آخه شنیدم akron بعد از MIT بهترینه؟ محل زندگیش چه جوره؟
    سلام دوست عزیز
    رزومه خوبی برای گرفتن پذیرش دارید و جای نگرانی نیست Acron دانشگاه خوبی برای مهندسی پلیمره ولی خب دانشگاه های بهتری هم هست مثل میشیگان و پنسیلوانیا و کالیفرنیا
    البته خیلی بستگی به گرایشی داره که قصد ادامه تحصیل داری

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    رزومه خوبی برای گرفتن پذیرش دارید و جای نگرانی نیست Acron دانشگاه خوبی برای مهندسی پلیمره ولی خب دانشگاه های بهتری هم هست مثل میشیگان و پنسیلوانیا و کالیفرنیا
    البته خیلی بستگی به گرایشی داره که قصد ادامه تحصیل داری
    سلام و ممنون از جوابتون کلی امیدوار شدم.
    ولی یه چیزو مشکل دارم بر چه استنادی میگین که اینا از اکرون بهترن من جایی رنکینگ برای دانشگاههای پلیمر ندیدم.در ضمن هنوز نمیدونم میخوام مهندسی پلیمر بخونم یا پلیمر ساینس راستی فرفشون چیه؟اگی دومی رو انتخابد کنی میشی علوم پایه؟
    راستی ضمینه ی مورد علاقمم بررسی خواص رئولوزیکی و شیمی فیزیکی لاستیک ها و بایو پلیمرهاست .البته یکم کلیه ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry'UT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام و ممنون از جوابتون کلی امیدوار شدم.
    ولی یه چیزو مشکل دارم بر چه استنادی میگین که اینا از اکرون بهترن من جایی رنکینگ برای دانشگاههای پلیمر ندیدم.در ضمن هنوز نمیدونم میخوام مهندسی پلیمر بخونم یا پلیمر ساینس راستی فرفشون چیه؟اگی دومی رو انتخابد کنی میشی علوم پایه؟
    راستی ضمینه ی مورد علاقمم بررسی خواص رئولوزیکی و شیمی فیزیکی لاستیک ها و بایو پلیمرهاست .البته یکم کلیه ...
    با سلام دوست عزیز
    تفاوت مهندسی پلیمر و پلیمر ساینس
    مهندسی پلیمر : شیمی فیزیک پلیمرها و اصلاح و بهبود خواص رئولوژیکی و بررسی مقاومت و تنش وخزش پلیمر
    پلیمر ساینس : سنتز پلیمر با توجه به خواص مورد نظر و بررسی structure و conformation پلیمر که معمولا دانشجویان شیمی وارد این رشته می شوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی(پلیمر)-شریف

سلام.من لیسانس فرایند از دانشگاه اصفهان دارم با معدل 16.24و فوق پلیمر از شریف با معدل 18.7.یه مقاله ISIهم دارم.رتبه اول فوق هم هستم.هنوز امتحان زبان ندادم.5 سال از فارغ التحصیل شدنم میگذره.علاقه م هم به مکانیک کامپوزیتهاست ولی تز فوقم در زمینه کوتینگ بوده.دوست دارم در زمینه مکانیک کامپوزیتها اپلای کنم.آیا امکانش هست؟ با این رزومه کجا شانس پذیرش دارم؟اروپا برای پلیمر در چه سطحیه؟چون من اروپا رو ترجیح میدم.ایا ارزششو داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام .خواهشن یکی که اطلاعاتش خوبه کمکم کنه ...
    من سال اخر پلیمرم 6 مقاله خارجی و 1 us patent دارم ,gre and toefl م هم عالی ولی معدلم افتضاح .میخوام polymer science اپلای کنم ایا با معدل 2.8 /4 یا 60 واحد اخر 3.5/4 جایی برای فاند هست؟اخه حداقل رو ندارم!!کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز، با این شرایطی که دارم کجاها رو پیشنهاد می کنین؟ شانس پذیرش از چه دانشگاه هایی با چه رنکینگیو دارم
    رشته مهندسی پلیمر
    لیسانس (امیرکبیر) معدل: 16.65 نفر دوم لیسانس
    فوق(امیرکبیر) معدل: 17.33 نفر دوم فوق لیسانس
    جی آر آی: 1300 رایتینگ 4
    تافل 100
    مقاله آی اس آی 3 چاپ شده + 4 سابمیت
    حل تمرین 3 درس + مدرس متلب+ مدرس زبان انگلیسی
    دارای سابقه کار صنعتی

با تشکر

سلام دوستان
    من لیسانس شیمی اربردی دانشگاه آزاد تبریزم معدل 13.6
    و امسال برای رشته پلیمر ساینس پذیرش گرفتم از آلمان و نمیدونم معدلم چند خوهد بود
    اما برای گرفتن پذیرش از مهندسی پلیمر از یه دانشگاه خیلی خوب آمریکا چقدر شانس دارم؟ اصلا چیکارا باید بکنم سن و سال تو گرفتن پذیرش واسه دکتری یا پی اچ دی مهمه؟ البته پذیرش فول فاند دلم میخواد داشته باشم؟ اصلا من میتونم به رشته مهندسی اپلای کنم در حالیکه رشته مستر و لیسانسم مهندسی نبوده؟
    کلا اطلاعات من در مورد دانشگاههای آمریکا صفره...اینکه کدوم دانشگا تو چه رشته ای خوبه و کدوم ایالته نمیدونم...من اصلا اطلاعی در مورد اسم دانشگاخخای امریکا ندارم و همینطور کانادا. دلم میخواد سال اول مستر رو به شناختن دانشگاهها و رشته های آمریکا کانادا سپری کنم و شناخت دقیق از اینکه کدوم دانشگاه چی میخواد رنکش چقدره...مکاتبه با اساتید داشته باشم تا بتونم به محض تموم کردن مستر برم آمریکتا

راستی یه سوال: من میتونم قبل از پایان نامه واسه دکتری اقدام کنم؟ و به محض اینکه نمره پایان نامم اومد برم آمریکا.... نمیخوام وقت تلف کنم.
    ضمنا ممنون میشم از فضای آکادمیک آمریکا و کانادا برام بگین...ممکنه پشت سر هم از مستر به دکتری خسته شم و کم بیارم؟
    ویرایش توسط Maryam1986 : September 24th, 2012 در ساعت 08:14 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس شیمی اربردی دانشگاه آزاد تبریزم معدل 13.6
    و امسال برای رشته پلیمر ساینس پذیرش گرفتم از آلمان و نمیدونم معدلم چند خوهد بود
    اما برای گرفتن پذیرش از مهندسی پلیمر از یه دانشگاه خیلی خوب آمریکا چقدر شانس دارم؟ اصلا چیکارا باید بکنم سن و سال تو گرفتن پذیرش واسه دکتری یا پی اچ دی مهمه؟ البته پذیرش فول فاند دلم میخواد داشته باشم؟ اصلا من میتونم به رشته مهندسی اپلای کنم در حالیکه رشته مستر و لیسانسم مهندسی نبوده؟
    کلا اطلاعات من در مورد دانشگاههای آمریکا صفره...اینکه کدوم دانشگا تو چه رشته ای خوبه و کدوم ایالته نمیدونم...من اصلا اطلاعی در مورد اسم دانشگاخخای امریکا ندارم و همینطور کانادا. دلم میخواد سال اول مستر رو به شناختن دانشگاهها و رشته های آمریکا کانادا سپری کنم و شناخت دقیق از اینکه کدوم دانشگاه چی میخواد رنکش چقدره...مکاتبه با اساتید داشته باشم تا بتونم به محض تموم کردن مستر برم آمریکتا

راستی یه سوال: من میتونم قبل از پایان نامه واسه دکتری اقدام کنم؟ و به محض اینکه نمره پایان نامم اومد برم آمریکا.... نمیخوام وقت تلف کنم.
    ضمنا ممنون میشم از فضای آکادمیک آمریکا و کانادا برام بگین...ممکنه پشت سر هم از مستر به دکتری خسته شم و کم بیارم؟
    برای پاسخ دقیق بهتره در فروم ایالات متحده مطرحش کنید اما اجمالا اینکه در یک دانشگاه خوب اروپایی مدرک مستر رو بگیرید کمک زیادی میتونه بکنه . البته به شرطی که نمره GRE بالا و رزومه خوبی هم داشته باشید . اما معدل لیسانستون پایینه که اونطور که بنده اطلاع دارم حتی در مقطع دکترا هم تاثیرگذاره.سعی کنید با معدل بالای مستر و مقاله و نمره تخصصی و مقاله و .... پوشش بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی پلیمر- رنگ امیر کبیر هستم. میخواستم موضوع پروژه ام را چیزی انتخاب کنم که بتونم برای دکترا اپلای کنم. چجوری میتونم موضوعهای به روز رو
    پیدا کنم که اساتید دانشگاهها هم براش اعلام پذیرش دانشجو میکنند.
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mira نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی پلیمر- رنگ امیر کبیر هستم. میخواستم موضوع پروژه ام را چیزی انتخاب کنم که بتونم برای دکترا اپلای کنم. چجوری میتونم موضوعهای به روز رو
    پیدا کنم که اساتید دانشگاهها هم براش اعلام پذیرش دانشجو میکنند.
    ممنون
    در صفحه شخصی اساتید بگردید و علایق اونها رو بررسی کنید و در همون زمینه شروع به تحقیق کنید که استاد مورد نظرتون علاقه اش در اون زمینه هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)