صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش مهندسي پليمر از كانادا و آمريكا

با سلام به دوستان عزیز، با این شرایطی که دارم کجاها رو پیشنهاد می کنین؟ شانس پذیرش از چه دانشگاه هایی با چه رنکینگیو دارم
    رشته مهندسی پلیمر
    لیسانس (امیرکبیر) معدل: 16.65 نفر دوم لیسانس
    فوق(امیرکبیر) معدل: 17.33 نفر دوم فوق لیسانس
    جی آر آی: 1300 رایتینگ 4
    تافل 100
    مقاله آی اس آی 3 چاپ شده + 4 سابمیت
    حل تمرین 3 درس + مدرس متلب+ مدرس زبان انگلیسی
    دارای سابقه کار صنعتی

با تشکر

سلام دوستان
    من لیسانس شیمی اربردی دانشگاه آزاد تبریزم معدل 13.6
    و امسال برای رشته پلیمر ساینس پذیرش گرفتم از آلمان و نمیدونم معدلم چند خوهد بود
    اما برای گرفتن پذیرش از مهندسی پلیمر از یه دانشگاه خیلی خوب آمریکا چقدر شانس دارم؟ اصلا چیکارا باید بکنم سن و سال تو گرفتن پذیرش واسه دکتری یا پی اچ دی مهمه؟ البته پذیرش فول فاند دلم میخواد داشته باشم؟ اصلا من میتونم به رشته مهندسی اپلای کنم در حالیکه رشته مستر و لیسانسم مهندسی نبوده؟
    کلا اطلاعات من در مورد دانشگاههای آمریکا صفره...اینکه کدوم دانشگا تو چه رشته ای خوبه و کدوم ایالته نمیدونم...من اصلا اطلاعی در مورد اسم دانشگاخخای امریکا ندارم و همینطور کانادا. دلم میخواد سال اول مستر رو به شناختن دانشگاهها و رشته های آمریکا کانادا سپری کنم و شناخت دقیق از اینکه کدوم دانشگاه چی میخواد رنکش چقدره...مکاتبه با اساتید داشته باشم تا بتونم به محض تموم کردن مستر برم آمریکتا

راستی یه سوال: من میتونم قبل از پایان نامه واسه دکتری اقدام کنم؟ و به محض اینکه نمره پایان نامم اومد برم آمریکا.... نمیخوام وقت تلف کنم.
    ضمنا ممنون میشم از فضای آکادمیک آمریکا و کانادا برام بگین...ممکنه پشت سر هم از مستر به دکتری خسته شم و کم بیارم؟
    ویرایش توسط Maryam1986 : September 24th, 2012 در ساعت 08:14 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس شیمی اربردی دانشگاه آزاد تبریزم معدل 13.6
    و امسال برای رشته پلیمر ساینس پذیرش گرفتم از آلمان و نمیدونم معدلم چند خوهد بود
    اما برای گرفتن پذیرش از مهندسی پلیمر از یه دانشگاه خیلی خوب آمریکا چقدر شانس دارم؟ اصلا چیکارا باید بکنم سن و سال تو گرفتن پذیرش واسه دکتری یا پی اچ دی مهمه؟ البته پذیرش فول فاند دلم میخواد داشته باشم؟ اصلا من میتونم به رشته مهندسی اپلای کنم در حالیکه رشته مستر و لیسانسم مهندسی نبوده؟
    کلا اطلاعات من در مورد دانشگاههای آمریکا صفره...اینکه کدوم دانشگا تو چه رشته ای خوبه و کدوم ایالته نمیدونم...من اصلا اطلاعی در مورد اسم دانشگاخخای امریکا ندارم و همینطور کانادا. دلم میخواد سال اول مستر رو به شناختن دانشگاهها و رشته های آمریکا کانادا سپری کنم و شناخت دقیق از اینکه کدوم دانشگاه چی میخواد رنکش چقدره...مکاتبه با اساتید داشته باشم تا بتونم به محض تموم کردن مستر برم آمریکتا

راستی یه سوال: من میتونم قبل از پایان نامه واسه دکتری اقدام کنم؟ و به محض اینکه نمره پایان نامم اومد برم آمریکا.... نمیخوام وقت تلف کنم.
    ضمنا ممنون میشم از فضای آکادمیک آمریکا و کانادا برام بگین...ممکنه پشت سر هم از مستر به دکتری خسته شم و کم بیارم؟
    برای پاسخ دقیق بهتره در فروم ایالات متحده مطرحش کنید اما اجمالا اینکه در یک دانشگاه خوب اروپایی مدرک مستر رو بگیرید کمک زیادی میتونه بکنه . البته به شرطی که نمره GRE بالا و رزومه خوبی هم داشته باشید . اما معدل لیسانستون پایینه که اونطور که بنده اطلاع دارم حتی در مقطع دکترا هم تاثیرگذاره.سعی کنید با معدل بالای مستر و مقاله و نمره تخصصی و مقاله و .... پوشش بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی پلیمر- رنگ امیر کبیر هستم. میخواستم موضوع پروژه ام را چیزی انتخاب کنم که بتونم برای دکترا اپلای کنم. چجوری میتونم موضوعهای به روز رو
    پیدا کنم که اساتید دانشگاهها هم براش اعلام پذیرش دانشجو میکنند.
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mira نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی پلیمر- رنگ امیر کبیر هستم. میخواستم موضوع پروژه ام را چیزی انتخاب کنم که بتونم برای دکترا اپلای کنم. چجوری میتونم موضوعهای به روز رو
    پیدا کنم که اساتید دانشگاهها هم براش اعلام پذیرش دانشجو میکنند.
    ممنون
    در صفحه شخصی اساتید بگردید و علایق اونها رو بررسی کنید و در همون زمینه شروع به تحقیق کنید که استاد مورد نظرتون علاقه اش در اون زمینه هست

با سلام خدمت با تجربه های مهندسی پلیمر. چقد با اپلای امیدوار باشم؟ و کدوم دانشگاها اقدام کنم؟
    1. لیسانس و فوق لیسانس امیرکبیر
    2. لیسانس: 14.5- فوق لیسانس: 17.01 (خندش بخاطر اون یک صدمست)
    3. مهندسی پلیمر
    4. تافل 95
    5. جی ار ای 308
    6. یک کنفرانس بین المللی
    7. یک سال سابقه کار در زمینه لاستیک
    8. آمریکا و کانادا
    9. فاند خوب

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس مهندسی پلیمر از دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم
    2 تا مقاله ISI دارم هر دو در ژورنال لاستیک و در زمینه لاستیک هستش
    3کنفرانس پیپر خارجی دارم
    1 پتنت داخلی (سر کاری)
    تافل 100
    معدل 16.37
    به نظرتو با این وضعیت فاند گیرم میاد؟
    ریز نمرات چقدر می تونه تاثیر داشته یاشه آخه تو فرآیند شکل دهی و شیمی فیزیک پلیمر ها 12 گرفتم؟
    معدل لیسانسم پایئنه میشه این قضیه رو رو نکنیم تو اپلای؟
    کلا منطقی هست با این وضعیت اقدام کرد؟

ممنون اگه راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام دوستان
    من میخوام در زمینه شیمی فیزیک پلیمرها کار کنم. باید دنبال چهdepartment باشم؟ polymer science یا polymer engineering؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی ، پلیمر، صنعتی اصفهان

مهندسی شیمی گرایش پلیمر ، جزو رشته های حساس حساب میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر-رنگ دانشگاه پپیام نور تهران

سلام
    سوال من اینه که پیرو حرف دوستمون که " در صفحه شخصی اساتید بگردید و علایق اونها رو بررسی کنید و در همون زمینه شروع به تحقیق کنید که استاد مورد نظرتون علاقه اش در اون زمینه هست" صفحه شخصی این اساتید رو چجوری میشه پیدا کرد؟
    من دنبال موضوع پروژه هستم" رشته رنگ"اگه میشه راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)