صفحه 8 از 40 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    منم فکر میکنم 200 دلار ارزشش را نداره که آدم 3 تا هواپیما عوض کنه !!! و حدود 20 ساعت توی فرودگاهها منتظر بمونه !!
    ولی برای بلیط رفت و برگشت امارات آیا میشه بلیط برگشت را اوپن گرفت؟ یا میشه تاریخش را تغییر داد بعدا؟
    در مورد امارات چک کردم که مثلا تاریخ جون 2013 با همون تاریخ در 2014 تفاوت داشت و 2014 گرونتر بود . کسی میدونه چرا؟!

امارات اوپن نداره .... ولی میتونین تاریخ برگشت رو تغییر بدین .....
    اصولا من سردرنیاوردم که با چه ضابطه ای قیمت بلیط های امارات یکدفعه ای بالا میره ویا برا تاریخ های مختلف متفاوت ه.........

سلام
    از بین دوستان کسی برای ویزای ترانزیت استرالیا از طریق ارسال e-mail وقت گرفته؟ فقط باید e-mail بزنیم بگیم برای ویزای ترانزیت بهمون وقت بدن؟ بعد که حضوری رفتیم چقدر طول میکشه تا ویزا رو بدن؟
    در کل پیشنهادتون این هست که پست بکنیم مدارک رو یا حضوری بریم؟ کدوم سریعتر هست؟ (توی فروم دیدم که اکثر بچه ها پست کردن مدارک رو)
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    امارات اوپن نداره .... ولی میتونین تاریخ برگشت رو تغییر بدین .....
    اصولا من سردرنیاوردم که با چه ضابطه ای قیمت بلیط های امارات یکدفعه ای بالا میره ویا برا تاریخ های مختلف متفاوت ه.........
    توی سایتهایی مثل cheapoair بعد از انتخاب بلیط جایی نداره که شماره seat را انتخاب کرد !! چطوری میشه اینکارو کرد ؟ ضمنا من بعضی از شماره پروازهای امارات را با این سایت چک کردم دیدم شماره هاش متفاوته !!! این سایت و سایتهایی مثل این معتبر هستند؟؟!
    گویا خرید آنلاین بلیط از روی سایت امارات برداشته شده من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    توی سایتهایی مثل cheapoair بعد از انتخاب بلیط جایی نداره که شماره seat را انتخاب کرد !! چطوری میشه اینکارو کرد ؟ ضمنا من بعضی از شماره پروازهای امارات را با این سایت چک کردم دیدم شماره هاش متفاوته !!! این سایت و سایتهایی مثل این معتبر هستند؟؟!
    گویا خرید آنلاین بلیط از روی سایت امارات برداشته شده من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم .

فکر کنم cheapoair معتیر باشه... من از دوستانی که تو خارج بودن پرسیدم... گفتن اوکی هست ..... در مورد امارات اطلاعی ندارم ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان ما دیروز بلیط گرفتیم خیلی مناسب شد خواستم به شما هم اطلاع بدم :

تهران - کوالالامپور ماهان 1,080.000 تومان برای هر نفر
    کوالالامپور - آکلند china southern تقریبا 1,500,000 تومان برای هر نفر

همین مسیر پرواز دومش اگه مالزی ایرلاین بود میشد 2,800,000 تومان برای هر نفر مسیر کوالالامپور - آکلند

و اگه تهران - آکلند با امارات میگرفتیم میشد 4,000,000 تومان برای هر نفر برای کل مسیر.

دوستان ....

اگه با پرواز های southern china میرین اگه پرواز ورود به چین و خروج از چین تو دو روز متفاوت باشند (که معمولا هستن) احتیاج به ویزای ترانزیت چین دارین و اگر ویزای ترانزیت نداشته باشین برگشت میزنن....

برای دوست عزیزمون مجتبی این مشکل پیش اومده ... پس اگه با southern china میرین برا ویزای ترانزیت ویا ویزای تک نفره چین باید اقدام کنین که بنا به جستجوی بنده حدودا 130 دلار خرج داره ......

من خودم هم این مشکل و دارم و فردا میرم دنبال ویزای چین ... ((((

اگه نظری دارین راهنمایی کنین....

تو این لینک من سوال کردم از سایت معتبر tripadvisor و اونا هم اینطوری جواب دادن:

http://www.tripadvisor.com.sg/ShowTo....html#49502880

http://www.tripadvisor.com.sg/ShowTo...ort-China.html

Dear Friends
    I hold Iran passport. My flight from kuala lumpur to new zealand stops at Guangzhou airport. i know that based on the Chinese transit law, you don't need transit visa if your connection flight leaves within 24 hours.
    BUT one of my friends tried to fly in this route, and an officer told him that you might get deported. He told him that even though your connection flight leaves within 3 hours (arrival at 10:30 pm May 12th, departure at 1:30 am May 13th), you flight is leaving next day, so that the 24-hour low does not apply.
    what is you idea? is this a valid point?
    thanks a lot for your response

response

No, the law is 24 hours regardless of the switchover of calendar day. Only Chengdu airport has a same-calendar day provision in effect right now.
    What "officer" told your friend this? An airline officer somewhere? A Chinese immigration officer at CAN?
    I really don't want to speculate on what would happen to someone with an Iranian passport. There are some passport nationalities given especially close scrutiny, and Iran is on that list. Although transit without visa seems to be permitted for Iranians with standard 24 hour limit. There may be scrutiny or questions because of the routing-- Malaysia to New Zealandvia China is only justifiable due to very favorable ticket pricing, assuming that's the case here.

من امروز سفارت چین هم زنگ زدم ، گفتن که ویزای ترانزیت نمیدن و اگه کمتر از 24 ساعت طول بکشه ترانزیت و شما از فضای فرودگاه خارج نشید نیازی به ویزا نیست .....

خودم الان گیج شدم با این وضع ......

Junior Member

سلام. پرواز ما ساعت 10 به وقت چین میرسه هواپیما عوض می کنیم و 12:30 همون روز خارج میشیم به مقصد آکلند.ولی بازم ممنون ممنون از اطلاع رسانی تون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayouri نمایش پست ها
    سلام. پرواز ما ساعت 10 به وقت چین میرسه هواپیما عوض می کنیم و 12:30 همون روز خارج میشیم به مقصد آکلند.ولی بازم ممنون ممنون از اطلاع رسانی تون.
    فکر نکنم .... لطفا چک کنین .. همه پروازهای southern china به سمت NZ ساعت 10 شب میرسن چین و 3:30 دقیقه دیگه (ساعت 30 دقیقه بامداد روز بعد) میرن به سمت NZ

من پروازم رو کنسل کردم .... چون ویزا میخواد ........ اگه نمیخواهید پروازتون رو کنسل کنید دنبال ویزای توریستی چین برید که برای تک نفر حدود 150 دلار خرج داره و 15 روزه میاد ...

مثله اینکه صلاح نیست با وضع ظاهرا نابسامان درفرودگاه گونژو و عدم قطعیت برای داشتن یا نداشتن ویزا از پرواز southern china استفاده کنین........
    ویرایش توسط karim5623 : May 13th, 2013 در ساعت 06:55 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)