صفحه 2 از 40 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر , بلیط | همسفر . هم اتاقی |

من با سفارت سنگاپور تماس گرفتم و بسيار كلي جواب مي دهند. مي گن كه اگر از checkpoint عبور نكنيد نيازي به ويزا نداريد. اما دوست من ميگه آفيسر كانتر jetstar هنگام خروج من از نيوزيلند بسيار حساس بود كه ويزاي سنگاپورش را چك كند و همچنين ميگه كه بعد از پياده شدن از هواپيما در سنگاپور تنها راهي كه وجود داشت ما را به سمت checkpoint هدايت مي كرد. نمي دونم اما اگر موقع رفتن ويزا نخواهد پس موقع برگشت هم بايد به همين منوال باشد. !!!!!!

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر | بلیط | هتل | همسفر | هم اتاقی

اطلاعات بنده در مورد بلیط به صورت زیر هست، محض اطلاع رسانی در اختیار دوستان میذارم.

airasia پروازهاشو به مقصد نیوزیلند کلا حذف کرده.

jetstar هم تا جایی که دیدم پرواز از تهران تا نیوزیلند نداره. شاید مسیرهای دیگه ای داشته باشه که من پی گیری نکردم.

emirates برای شهرهای نیوزیلند قریبا هر روز پرواز داره. مسیر: تهران، دبی، سیدنی، نیوزیلند. چون پروازها از سیدنی به نیوزیلند میرن، لازم نیست حتما به آکلند برید و بعد به شهر مورد نظرتون، از سیدنی به شهرهای اصلی نیوزیلند پرواز وجود داره.

قیمت بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی امارات در حال حاضر بین 1300000 تا 17000000 تومان هست.

Junior Member

من دو ماه پیش از مسیر زیر اومدم اوکلند و بعد زمینی اومدم همیلتون:

شیراز - تهران
    تهران (ایران ایر) کوالا - در فرودگاه مالزی بهمون هتل دادن و خستگی مون در رفت - یه صبح تا شب هتل بودیم - نهار هم دادن.
    کوالا (مالزین ایرلاین) اوکلند - کیفیت پرواز خوب بود. بارها یک سره از تهران تا اوکلند ترانزیت بود.

فقط سقف بار ایران ایر 30 کیلو و سقف بار هواپیمایی مالزی 20 کیلو هست. بنابراین از تهران با شما 20 کیلویی حساب می کنن و جریمه اش به قانون مالزی هست یعنی کیلویی 23 هزار تومان. البته ما دو نفره 60 کیلو بردیم. یعنی در تهران چک و چونه زدیم و به جای 20 کیلو اضافه بار فقط 5 کیلو اضافه با دادیم. (با مالیات حدود 120 هزار تومان)

Junior Member

من امروز این سه تا مسیرو چک کردم:
    1- قطرایر -دوطرفه- (تهران- یا مشهد)-دوحه-سیدنی-آکلند حدودا از 1500$ (از مشهد کمی گرانتر است حدود150$)
    2- امارات ایر -دوطرفه- تهران-دبی-سیدنی-آکلند اینم همون 1500$
    3- (دوطرفه)تهران-کوالا (ایرآسیا) 275-280$ + کوالا-آکلند (جت استار) 1500$ = تقریبا 1780$

اینجوری که قطر خیلی بهتره. آخه مگه نمیگفتن مسیر سوم ارزونتره؟!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bobsmith نمایش پست ها
    1- قطرایر -دوطرفه- (تهران- یا مشهد)-دوحه-سیدنی-آکلند حدودا از 1500$ (از مشهد کمی گرانتر است حدود150$)
    3- (دوطرفه)تهران-کوالا (ایرآسیا) 275-280$ + کوالا-آکلند (جت استار) 1500$ = تقریبا 1780$

گزینه 3 همانطور که حساب کردی از نظر هزینه نمیصرفه. در ضمن این را هم اضافه کنم که ایراژیا در فرودگاه اختصاصی خودش یعنی LCCT فرود میاد و جت استار از فرودگاه بین المللی KLIA حرکت میکنه. حالا نمیدونم این مسافت را کی میده یا اصلا چگونه طی میکنن.
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط bobsmith نمایش پست ها

مسیر یک و دو اگر دو طرفه بخواهید بگیرید به صرفه هست مخصوصاً اینکه بارهای شما مستقیماً می رود و لازم به دریافت بارها و تحویل مجدد آن نیست. و همانطور که دوست عزیزمان گفتند ترمینال ورودی ایرآسیا با جت استار متفاوت است.
    اما اگر بلیط یک طرفه بخواهید بگیرید آن موقع گزینه سوم قابل اعتنا می شود. ضمن اینکه شما می توانید با پرداخت هزینه 40 کیلو بار با ایرآسیا و جت استار با خودتان ببرید.
    یک نکته ای که الان شاید قابل اعتنا باشد این است که از آنجا که جت استار دفتری در ایران ندارد بلیط را باید از طریق اینترنت و با هزینه دلار آزاد پرداخت کرد در حالیکه فکر کنم قطر ایرویز و امارات ایر را شاید بتوان از طریق دفاتر داخل ایران و با دلار دولتی دریافت کرد. در این صورت حتی ممکن است بلیط یک طرفه این گزینه ها هم قابل اعتنا باشد.
    لطفاً اگر بررسی کردید و به نتیجه ای رسیدید در این جا مطرح کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etavelog نمایش پست ها
    من دو ماه پیش از مسیر زیر اومدم اوکلند و بعد زمینی اومدم همیلتون:

شیراز - تهران
    تهران (ایران ایر) کوالا - در فرودگاه مالزی بهمون هتل دادن و خستگی مون در رفت - یه صبح تا شب هتل بودیم - نهار هم دادن.
    کوالا (مالزین ایرلاین) اوکلند - کیفیت پرواز خوب بود. بارها یک سره از تهران تا اوکلند ترانزیت بود.

فقط سقف بار ایران ایر 30 کیلو و سقف بار هواپیمایی مالزی 20 کیلو هست. بنابراین از تهران با شما 20 کیلویی حساب می کنن و جریمه اش به قانون مالزی هست یعنی کیلویی 23 هزار تومان. البته ما دو نفره 60 کیلو بردیم. یعنی در تهران چک و چونه زدیم و به جای 20 کیلو اضافه بار فقط 5 کیلو اضافه با دادیم. (با مالیات حدود 120 هزار تومان)
    سلام. ميشه لطفاً بگيد بليط رو از كدوم آژانس تهيه كرديد و قيمت آن چقدر بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    مسیر یک و دو اگر دو طرفه بخواهید بگیرید به صرفه هست مخصوصاً اینکه بارهای شما مستقیماً می رود و لازم به دریافت بارها و تحویل مجدد آن نیست. و همانطور که دوست عزیزمان گفتند ترمینال ورودی ایرآسیا با جت استار متفاوت است.
    اما اگر بلیط یک طرفه بخواهید بگیرید آن موقع گزینه سوم قابل اعتنا می شود. ضمن اینکه شما می توانید با پرداخت هزینه 40 کیلو بار با ایرآسیا و جت استار با خودتان ببرید.
    یک نکته ای که الان شاید قابل اعتنا باشد این است که از آنجا که جت استار دفتری در ایران ندارد بلیط را باید از طریق اینترنت و با هزینه دلار آزاد پرداخت کرد در حالیکه فکر کنم قطر ایرویز و امارات ایر را شاید بتوان از طریق دفاتر داخل ایران و با دلار دولتی دریافت کرد. در این صورت حتی ممکن است بلیط یک طرفه این گزینه ها هم قابل اعتنا باشد.
    لطفاً اگر بررسی کردید و به نتیجه ای رسیدید در این جا مطرح کنید.
    قطرایرلاین که من چند ماه پیش گرفتم دولتی حساب میکرد اما اخیرا و بعد از کنسل شدن ارز مسافرتی و نمیدونم. ماشالا هر روز از این باغ بری میرسد. رو هیچ چی نمیشه حساب کرد. دوستان اگه تو این چندروزه خبری دارند مطرح کنند.

Junior Member

سلام دوستان. من ویزام ok شده و بلیت یک طرفه گرفتم. سوالم اینه که آیا نیازی نیست که بلیت دو طرفه باشه؟ من ساعت ۲:۳۰pm می‌رسم اکلند اما باید از اونجا برم به dunedin، آیا می‌شه راحت بلیت گیر بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abarashi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ویزام ok شده و بلیت یک طرفه گرفتم. سوالم اینه که آیا نیازی نیست که بلیت دو طرفه باشه؟ من ساعت ۲:۳۰pm می‌رسم اکلند اما باید از اونجا برم به dunedin، آیا می‌شه راحت بلیت گیر بیارم؟
    بلیط ما هم یکطرفه بود و مشکلی نبود. ضمناً داخل ویزا این مسأله متذکر شده است.
    در ضمن اگر مراحل زمانی دریافت ویزایتان را به همراه رشته و مقطع خود ذکر کنید مایه امتنان است تا دوستانی که می خواهند برای ویزا اقدام کنند استفاده کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)