صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر | بلیط | هتل | همسفر | هم اتاقی

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    مرسی.
    واسه من 5 ماه شده. نمیدونم والا با این وضع فکر میکنم بهتره فعلا صبر کنم. امارات یه استاپ تو استرالیا داره درسته؟ ویزای ترانزیت استرالیا رو چه میکنی؟ راحت میدن؟ شنیدم یه کم دنگ فنگ داره!
    چرا با قطر نمیری؟
    نگران نباش. ایشالا دیگه آخراشه.
    بله یه استاپ کوتاه تو استرالیا داره ولی اصلن نگران ویزای ترانزیت نباش.خیلی راحت میدن. یا میتونی مدارکتو پست کنی براشون و یا اینکه وقت بگیری. من ترجیح دادم وقت بگیرم . همون روزی که رفتم ویزام صادر شد. خودم تعجب کردم. ولی اگه عجله داشته باشی بهتره مدارکو براشون پست کنی.اینجوری زودتر جواب میدن.
    من قطر و اتحاد رو هم چک کردم ولی برای تاریخی که میخواستم امارات از همه بهتر بود.
    در گرانبارترين نوميدی ،بارها بر سرخود بانگ زدم :
    - هيچت ار نيست مخور خون جگر ،دست كه هست !
    بيستون را ياد آر ،دست هايت را بسپار به كار ،
    كوه را چون پَر كاه از سر راهت بردار !

بلیط ها خیلی گرون شده. برا 10 تا 15 ژانویه میخام بلیط بگیرم ولی اصلا گیر نمیاد یا اینکه خیلی گرونه. کسی پیشنهادی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    بلیط ها خیلی گرون شده. برا 10 تا 15 ژانویه میخام بلیط بگیرم ولی اصلا گیر نمیاد یا اینکه خیلی گرونه. کسی پیشنهادی نداره؟
    مسیر تهران-بانکوک/بانکوک-آکلند را یه چک بکنید. البته در این حالت باید دو تا بلیط بگیرید. البته من هیچ تجربه عملی ندارم در این مورد ولی بد نیست خودتان یه بررسی کنید. علت آن هم این است که مسیر آکلند - بانکوک مسیر ارزانتری هست نسبت به مسیر های معادل و حتی کوتاهتر مانند سنگاپور یا کوالالامپور. مسیر تهران بانکوک هم ارزانتر از مسیر تهران-کوالالامپور است. در هر صورت خوشحال می شوم اگر تصمیمی گرفتید ما را هم مطلع کنید با جزییات قیمتی.
    البته این فصلی که شما دارید می آیید طبیعتاً فصل گرانقیمتی است

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    مسیر تهران-بانکوک/بانکوک-آکلند را یه چک بکنید. البته در این حالت باید دو تا بلیط بگیرید. البته من هیچ تجربه عملی ندارم در این مورد ولی بد نیست خودتان یه بررسی کنید. علت آن هم این است که مسیر آکلند - بانکوک مسیر ارزانتری هست نسبت به مسیر های معادل و حتی کوتاهتر مانند سنگاپور یا کوالالامپور. مسیر تهران بانکوک هم ارزانتر از مسیر تهران-کوالالامپور است. در هر صورت خوشحال می شوم اگر تصمیمی گرفتید ما را هم مطلع کنید با جزییات قیمتی.
    البته این فصلی که شما دارید می آیید طبیعتاً فصل گرانقیمتی است
    مرسی دوست.
    ولی دوتا بلیط گرفتن مسافرتو سخت میکنه. اونم با بار و اینکه سفر اول هم هست. من تو پروازایی که چک کردم امارات از همه بهتر ارزونتر بود. تاریخشم میتونی عوض کنی بدون پرداخت جریمه.
    حالا خبرای موثقترو خاهم گفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    مرسی دوست.
    ولی دوتا بلیط گرفتن مسافرتو سخت میکنه. اونم با بار و اینکه سفر اول هم هست. من تو پروازایی که چک کردم امارات از همه بهتر ارزونتر بود. تاریخشم میتونی عوض کنی بدون پرداخت جریمه.
    حالا خبرای موثقترو خاهم گفت
    وحید جان کایاکو چک کردی؟
    این لینکو یه نگاه بنداز. http://www.kayak.com/#/flights/IKA-AKL/2013-01-23
    اگه پروازی رو خواستی شمارشو یادداشت کن ببر آژانس بگو من اینو میخوام. اگه یه کم تاریخاشو جابجا کنی نرخای بهترم گیر میاری
    در گرانبارترين نوميدی ،بارها بر سرخود بانگ زدم :
    - هيچت ار نيست مخور خون جگر ،دست كه هست !
    بيستون را ياد آر ،دست هايت را بسپار به كار ،
    كوه را چون پَر كاه از سر راهت بردار !

سلام دوستان،

کسی تجربه ای با خطوط هوایی China Southern داره؟ قیمت بلیطاش خیلی مناسبه ولی انگار هواپیماهاش داغونه!
    مهرداد

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

درود

دوستان بله تغییرات رو به این دلیل انجام دادم تا دسترسی دوستان راحت تر باشه و به پاسخ هاشون سریع تر برسن در اینده انشالله زیر گروه هایی ایجاد خواهد شد که دیگه عالی خواهد بود .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

من برای ویزای ترانزیت استرالیا اقدام کردم. پنجشنبه کپی مدارکم رو پست پیشتاز کردم و سه شنبه برام ایمیل اومد که ویزات تایید شده. این رو گفتم تا خیالتون راحت باشه گرفتن ویزای ترانزیت کاری نداره.

حالا دو تا سوال:

1- برای رفتن به نیوزیلند باید واکسن بزنیم؟ لطفا اگه می دونید بگید چه واکسنی و چند سال از زدنش باید بگذره که دوباره لازم باشه بزنیم؟

2- برای سفر باید بیمه سفر داشته باشیم؟ یکی از دوستان ما که رفته بود آلمان لازم بود برای گرفتن ویزا بیمه سفر بخره. حالا ویزای نیوزیلند که بیمه سفر لازم نداره ولی از نظر شرکت هواپیمایی یا مرز یا ... نداشتن این بیمه مشکلی ایجاد نمی کنه؟

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    من برای ویزای ترانزیت استرالیا اقدام کردم. پنجشنبه کپی مدارکم رو پست پیشتاز کردم و سه شنبه برام ایمیل اومد که ویزات تایید شده. این رو گفتم تا خیالتون راحت باشه گرفتن ویزای ترانزیت کاری نداره.

حالا دو تا سوال:

1- برای رفتن به نیوزیلند باید واکسن بزنیم؟ لطفا اگه می دونید بگید چه واکسنی و چند سال از زدنش باید بگذره که دوباره لازم باشه بزنیم؟

2- برای سفر باید بیمه سفر داشته باشیم؟ یکی از دوستان ما که رفته بود آلمان لازم بود برای گرفتن ویزا بیمه سفر بخره. حالا ویزای نیوزیلند که بیمه سفر لازم نداره ولی از نظر شرکت هواپیمایی یا مرز یا ... نداشتن این بیمه مشکلی ایجاد نمی کنه؟

متشکرم
    جواب هر دو سئوال منفی است
    هر گونه پیش نیاز ورود به نیوزلند در ویزایتان ذکر شده است

سلام بچه ها،

ویزای ترانزیت استرالیای منم یه هفته ای اومد. گرفتنش واقعا ساده است. کپی مدارک رو پست میکنید و تمام.
    البته ویزام از این مدلای جدید الکترونیکی هست که نیاز به لیبل نداره. اگر کسی اصرار داشته باشه میتونه با دادن یه مبلغی لیبل رو بزنه تو پاسپورتش، ولی خودش چندین جا تاکید کرده هیچ نیازی به این کار نیست. حتی ویزای دانشجویی و بقیه انواع رو هم جدیدا اینطوری میدن انگار.
    موفق باشید.
    مهرداد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)