صفحه 10 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام دوستان کسی‌ هست تا ۱ ماه دیگه عازم باشه ؟ راستی‌ راجعب بلیط چکار باید کرد ؟من امروز به امارات زنگ زدم گفتن ۴،۰۰۹،۰۰۰ تومن بلیط ۱ طرفه ولی‌ همون بلیط وcheapoair زده ۹۵۸ $ که با حساب دلار ۳۶۰۰ می‌شه ۳،۴۴۸،۸۰۰ تومن ،،،فکر می‌کنیدcheapoair چقدر معتبر باشه ؟

Junior Member

سپاسگذارم

بله یه شرکت هوایی پیدا کردم که با همون ارسال می کنم

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ما سه تا! نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرکتهای مختلفی این کار رو انجام می دن. قیمتها ماهیانه طبق نرخ دلار عوض میشه. بسته به اینکه وزن بارتون چقدر باشه از حدود کیلویی 4.7 دلار شروع میشه. می دونم که بین 100 تا 200 کیلو بار حدودا کیلویی 3.5 دلار میشه. البته این فقط هزینه ای است که ایرلاین می گیره. هزینه بسته بندی، بردن تا فرودگاه، مالیات و یه چیزهای دیگه بهش اضافه میشه.
    در مورد حمل و نقل دریایی از یه شرکت فقط پرسیدم. ظاهرا مشکل خروج بار از ایران اینه که حتما باید هزینه یه کانتینر رو پرداخت کنید حتی اگه خیلی بار کمی داشته باشید. از نظر وزنی تا 10 تن می تونین پر کنین. حدود 2000 دلار هزینه کشتی میشه، حدود 500 هزار تا 1 میلیون هزینه های گمرک و مالیات و غیره میشه. حدود 2 میلیون تومن هزینه تریلی و بارزدن و بردن تا بندر عباس میشه. ضمنا هزینه های بسته بندی با خود مشتری است. به نظر میاد که دریایی وقتی می صرفه که یا چند نفر باهم بشن و یه کانتینر پر بشه. یا وسیله هاتون ارزشش خیلی زیاد باشه. وگرنه اینجا بفروشین و اونجا بخرین بصرفه تره با احتساب دردسرهای حمل و نقل.
    طبق آخرین اطلاعاتی که دارم اگه خودتون مستقیما با یکی از ایرلاینها هماهنگ کنید ارزون تر از همه در میاد. روال اینطوریه که باید 5 روز قبل از تاریخ پرواز بارهاتونو ببرید فرودگاه امام و تحویل بدید. فکر می کنم این برای کسی باشه که خودش بلیط داره و می خواد بارش همراه خودش بیاد. البته شرکتها می گفتن اگه بلیط هم نداشته باشین براتون می فرستیم. یه خورده هزینه اش بیشتر میشه.

امیدوارم موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان عزیز.ما رسیدیم نیوزیلند و خواستم یه توضیحی راجع به پرواز china southern بدم و اون اینکه به هیچ وجه تو چین ویزا نمیخوان اصلا مسافرهای اینترنشنال رو مستقیم میفرستن به گیت خروج و سوار شدن به هواپیما.در ضمن یه ساعت ما تو چین تاخیر داشتیم.وضع پذیرایی تو هواپیماهای چاینا ساترن بده یعنی به مزاج ما که سازگار نبود.تنها مشکل این ایرلاین غذاهاشه وگرنه برا توقف در چین ویزا نمیخوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام و درود،
    ممنون میشم از دوستانی که اخیرا پرواز اوکلند را از کوالالامپور داشتند، لطف کنند در مورد اضافه بار اطلاعات را به اشتراک بگذارند.
    همچنین اگر کسی اطلاعاتی در مورد خدمات کارگو یا ارسال بار از طریق پست و یا شیپپینگ دارید لطفا به اشتراک بگذارید.

سلام دوست عزیز ،،،در مورد بلیط کاری که شخصاً انجام دادم این بود کهkayak وcheapoairرا روز به روز چک کردم و در تاریخ ۳۰ جون ایرلاین اتحاد یک آفر پیدا کردم که ۴ عدد بلیط به قیمت ۸۵۷ دلار (۱ طرفه)به مقصد تهران دبی سیدنی آکلند داشت ،،،من پرداخت رو انجام دادم و بلیط رو از خریدم ،،،ظاهراً که مشکلی‌ نیست چون وقتی‌ شماره تیکت رو به دفتر اتحاد در تهران دادم ،بلیط رو تأیید کردن ،،،این رو هم دقت کنید کهcheapoair ثانیه‌ای آپدیت می‌شه و ممکنه آفر‌های خوبی‌ پیدا بشه ،،،در مورد اضافه بار هم توضیح کامل در سایت اتحاد هست ،،،تا ۳۰ کیلو بار می‌شه برد

نقل قول نوشته اصلی توسط amin7777777 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ،،،در مورد بلیط کاری که شخصاً انجام دادم این بود کهkayak وcheapoairرا روز به روز چک کردم و در تاریخ ۳۰ جون ایرلاین اتحاد یک آفر پیدا کردم که ۴ عدد بلیط به قیمت ۸۵۷ دلار (۱ طرفه)به مقصد تهران دبی سیدنی آکلند داشت ،،،من پرداخت رو انجام دادم و بلیط رو از خریدم ،،،ظاهراً که مشکلی‌ نیست چون وقتی‌ شماره تیکت رو به دفتر اتحاد در تهران دادم ،بلیط رو تأیید کردن ،،،این رو هم دقت کنید کهcheapoair ثانیه‌ای آپدیت می‌شه و ممکنه آفر‌های خوبی‌ پیدا بشه ،،،در مورد اضافه بار هم توضیح کامل در سایت اتحاد هست ،،،تا ۳۰ کیلو بار می‌شه برد
    ببخشید میشه بفرمائید آفر را کجای سایت میزنند؟ اصولا آفرهاشون را ایمیل میکنند و بیشتر برای مقاصد داخل آمریکا و آمریکای شمالی است

cheapoاز قیمت‌های ارزان شروع می‌کنه وقتی‌ شما سرچ می‌کنید ،،،الان که چک کردم گویا ارزنترینشون در حال حاضر ۹۶۶$ ،،،من هفتهٔ پیش برای ۳۰ ژوئن قیمت ۸۵۷ $(۱ طرفه ) اتحاد رو دیدم و همون موقع رفتم و پرداخت کردم که شد ۳،۳۴۱،۰۰۰ تومان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayouri نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.ما رسیدیم نیوزیلند و خواستم یه توضیحی راجع به پرواز china southern بدم و اون اینکه به هیچ وجه تو چین ویزا نمیخوان اصلا مسافرهای اینترنشنال رو مستقیم میفرستن به گیت خروج و سوار شدن به هواپیما.در ضمن یه ساعت ما تو چین تاخیر داشتیم.وضع پذیرایی تو هواپیماهای چاینا ساترن بده یعنی به مزاج ما که سازگار نبود.تنها مشکل این ایرلاین غذاهاشه وگرنه برا توقف در چین ویزا نمیخوان
    سلام
    ممنون از اطلاعاتی که میدید. میشه بفرمایید از آکلند تا پالمرستون رو چطوری رفتید و چقدر هزینه داشت و اینکه هر نفر چند کیلو بار میتونه ببره. ما 9 جولای به آکلند از شرکت هواپیمایی امارات بلیط رزرو کردیم.

Junior Member

ویزای منم اومد . کسی هست که تا 3هفته دیگه بخواد بره ولینگتون تا با هم هماهنگ کنیم ؟؟

دوستان من ۳۰ جون میرم آکلند ،،،اگه کسی‌ تا اون تاریخ عازم خوشحال میشم با هم آشنا بشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)