صفحه 12 از 40 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

فرم رو از اینجاhttp://www.iran.embassy.gov.au/tran/transit.html DL کنید ،،،Additional information form ...من با پست پیشتاز فرستادم ۴ روز هم ویزا آماده شد,,,موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Agder

سلام. من ویزام اومده و می خواهم August برم ویلینگتون. می خواستم مسیر مشهد کوالا با ماهان و سپس با jetstar برم ویلینگتون . آیا jetstar دفتری در تهران داره برای خرید بلیط؟
    نکته دیگه اینکه تو سنگاپور 18 ساعت توقف داره!! می خواهم بدونم ویزا می خواهد برای این 18 ساعت؟ ممنون از پاسختون.

Junior Member

سلام دوستان،
    من میخوام بلیط اوکلند را از ایر لاین چاینا ساترن بخرم.. ممنون میشم از دوستانیکه اخبرا با این ایرلاین رفتن در مورد ویزای ترانزیت خیال من را راحت کنند که بلاخره میخواد یا نه ؟!!
    سوال دیگه هم در مورد بردن کتاب های غیر اورجینال و لوازم برقی مثل بلندر و اتو دارم که آیا برای ورود به نیوزلند مشکل دارن اینجور وسایل؟
    ممنون میشم اگه فوری جواب بدید چون من باید تا فردا بلیطم را بگیرم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Agder

نقل قول نوشته اصلی توسط fzaeri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخوام بلیط اوکلند را از ایر لاین چاینا ساترن بخرم.. ممنون میشم از دوستانیکه اخبرا با این ایرلاین رفتن در مورد ویزای ترانزیت خیال من را راحت کنند که بلاخره میخواد یا نه ؟!!
    سوال دیگه هم در مورد بردن کتاب های غیر اورجینال و لوازم برقی مثل بلندر و اتو دارم که آیا برای ورود به نیوزلند مشکل دارن اینجور وسایل؟
    ممنون میشم اگه فوری جواب بدید چون من باید تا فردا بلیطم را بگیرم .
    من از یکی از دوستان که رفتن پرسیدم (ghayouri) گفتن ویزا نیاز نداشته . من خودم هم می خواهم با همین ایر لاین برم. ایشون گفتن در تهران دفتر داره این ایر لاین. من هنوز تماس نگرفتم. اگر خبری جدید پیدا کردم بهتون می گم.

Junior Member

سلام دوستان
    در خصوص پروازهای چاینا ساترن ایرلاین :
    از اونجا که این ایرلاین از نظر اقتصادی خیلی مقرون به صرفه است و نیز میزان بار مجاز برای دانشجویان را تا 3 پکیج 23 کیلویی آفر میکنه، اینه که شاید خیلی ها مشتاق باشین از این ایرلاین خرید کنید. اگر پستهای مربوط به این موضوع را دنبال کنید میبینید که یکی از دوستان در فرودگاه گوانژو با مشکل مواجه شده بودند. هرچند که دوستان دیگه بدون مشکل این مسیر راطی کرده بودن، اما من به شخصه در قدم اول برای خرید تیکت با مشکل عدم تطابق قانون مهاجرتی و قانون ترانزیتی سفارت چین و ایرلاین چاینا ساترن مواجه شدم. بطوریکه این ایرلاین رزرویشن اولیه را انجام میده و نامه پیوستی منوط بر اخذ ویزای ترانزیت را به مشتری ایرانی میده. اینجا تصویر نامه ایکه سفارت اعلام کرده در کمتر از 24 ساعت نیاز به ویزا نیست و تصویر نامه ایرلاین در خصوص شرایط ترانزیت برای ایرانیان را به اشتراک گذاشتم.
    راستش اگر وقت دارید و میتونید برای ویزای سینگل اینتری چین اقدام کنید که خب این مسیر واقعا مقرون بصرفه است.
    موضوع مرتبط در این زمینه : آفرهای ویژه دانشجویان است که اگر دفاتر این ایرلاین در ایران اقدام نمیکنند، اطلاعاتش را از طریق لینکهای زیر پیگیری کنید و با دفتر مالزی تماس بگیرید.
    Booking Department address:16TH FLOOR,PLAZA OSK,JALAN AMPANG,50450 KUALA LUMPUR,MALAYSIA
    Phone: 0060-3-2163-9977;
    Fax:0060-3-2163-9911;
    email: kulCZ@gmail.com

اگر هم میخواهید بطور نرمال خرید کنید، تا اونجا که من چک کردم قیمت بوکینگ آنلاین از وبسایت این ایرلاین مناسب هست :http://www.csair.com/en/
    لینک مربوط به اطلاعت بار و شرایط ویژه : http://www.csair.com/en/order/kpxlgd.shtml

China visa.png

20130625_181125.jpg

براتون آرزوی موفقیت را دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط fzaeri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در خصوص پروازهای چاینا ساترن ایرلاین :
    از اونجا که این ایرلاین از نظر اقتصادی خیلی مقرون به صرفه است و نیز میزان بار مجاز برای دانشجویان را تا 3 پکیج 23 کیلویی آفر میکنه، اینه که شاید خیلی ها مشتاق باشین از این ایرلاین خرید کنید. اگر پستهای مربوط به این موضوع را دنبال کنید میبینید که یکی از دوستان در فرودگاه گوانژو با مشکل مواجه شده بودند. هرچند که دوستان دیگه بدون مشکل این مسیر راطی کرده بودن، اما من به شخصه در قدم اول برای خرید تیکت با مشکل عدم تطابق قانون مهاجرتی و قانون ترانزیتی سفارت چین و ایرلاین چاینا ساترن مواجه شدم. بطوریکه این ایرلاین رزرویشن اولیه را انجام میده و نامه پیوستی منوط بر اخذ ویزای ترانزیت را به مشتری ایرانی میده. اینجا تصویر نامه ایکه سفارت اعلام کرده در کمتر از 24 ساعت نیاز به ویزا نیست و تصویر نامه ایرلاین در خصوص شرایط ترانزیت برای ایرانیان را به اشتراک گذاشتم.
    راستش اگر وقت دارید و میتونید برای ویزای سینگل اینتری چین اقدام کنید که خب این مسیر واقعا مقرون بصرفه است.
    موضوع مرتبط در این زمینه : آفرهای ویژه دانشجویان است که اگر دفاتر این ایرلاین در ایران اقدام نمیکنند، اطلاعاتش را از طریق لینکهای زیر پیگیری کنید و با دفتر مالزی تماس بگیرید.
    Booking Department address:16TH FLOOR,PLAZA OSK,JALAN AMPANG,50450 KUALA LUMPUR,MALAYSIA
    Phone: 0060-3-2163-9977;
    Fax:0060-3-2163-9911;
    email: kulCZ@gmail.com

اگر هم میخواهید بطور نرمال خرید کنید، تا اونجا که من چک کردم قیمت بوکینگ آنلاین از وبسایت این ایرلاین مناسب هست :http://www.csair.com/en/
    لینک مربوط به اطلاعت بار و شرایط ویژه : http://www.csair.com/en/order/kpxlgd.shtml

China visa.png

20130625_181125.jpg

براتون آرزوی موفقیت را دارم
    ممنون از اطلاعات شما ولی میشه بفرمایید کلا هزینه بلیط شما چقدر شد؟

Junior Member

من بلیطم را از این ایرلاین نگرفتم چون امکان اخذ ویزای ترانزیت چین نداشتم. اما قیمت برای 1 جولای که چک شده بود 1650 رینگیت برای یکسره و تیکت رفت و برگشت :2600 رینگیت بود . که البته آفر دانشجویی را برای بار تا 3 بگ 23 کیلویی براتون کانفرم میکنه.
    ضمنا شما میتونید قیمتها را از لینکهایی که گذاشتم چک کنید.

Junior Member Justin_B آواتار ها

درود به همگی
    یه سوال دارم و اونم اینکه اینجور که پیداست پروازهای China Southern از کوالا به آکلند در چین توقف دارن ، ویزای ترانزیت چین رو چه جوری میشه گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member Justin_B آواتار ها

دوستانی که از Cheapo خرید کردن چقدر بعد از دریافت ایمیل confirmation و Booking Number, ایمیل خود بلیط اصلی که در اون شماره بلیط قید شده براتون اومده؟
    من صبح عملیات پرداختم رو انجام دادم ولی هرچی میرم داخل سایت و "my booking" رو میزنم هیچ شماره بلیطی ثبت نشده و پولی هم از حساب کردیت کسر نشده!!! مشکل کجاست بنظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی راجع به پروازهای الاتحاد و کیفیت و شرایطش اطلاعاتی داره. نسبت به امارات در چه سطحیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)