صفحه 13 از 40 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1986 نمایش پست ها
    سلام. من ویزام اومده و می خواهم August برم ویلینگتون. می خواستم مسیر مشهد کوالا با ماهان و سپس با jetstar برم ویلینگتون . آیا jetstar دفتری در تهران داره برای خرید بلیط؟
    نکته دیگه اینکه تو سنگاپور 18 ساعت توقف داره!! می خواهم بدونم ویزا می خواهد برای این 18 ساعت؟ ممنون از پاسختون.
    منم دقیقا همین مسیر رو اومدم. تهران-کوالا (ماهان) و کوالا- اوکلند (جت استار). نه مالزی و نه سنگاپور هیچ کدوم ویزا نمیخان. توی سنگاپور شما توی سالن ترانزیت هستید که خیلی هم مجهز هستش با تمام امکانات. نت مجانی هم داره. .جت استار نمایندگی تو تهران نداره. اگه آشنایی خارج از کشور داری بگو بلیطو برات بگیره و بفرسته به میلت. تو هم کپی بگیر و همرات داشته باش. از مدارک آفر تحصیلیت هم حتمن یه کپی دم دست داشته باش. توی فرودگاه ویلینگتون به درد میخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط minooh82 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی راجع به پروازهای الاتحاد و کیفیت و شرایطش اطلاعاتی داره. نسبت به امارات در چه سطحیه؟
    دنبال چه اصلاعاتی هستید؟ الاتحاد هم یه هواپیمایی بسیار خوب هستش منتها نسبت به امارات و قطر گرونتر هستش. گزینه های قطر و امارات بهتر هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Justin_B نمایش پست ها
    دوستانی که از Cheapo خرید کردن چقدر بعد از دریافت ایمیل confirmation و Booking Number, ایمیل خود بلیط اصلی که در اون شماره بلیط قید شده براتون اومده؟
    من صبح عملیات پرداختم رو انجام دادم ولی هرچی میرم داخل سایت و "my booking" رو میزنم هیچ شماره بلیطی ثبت نشده و پولی هم از حساب کردیت کسر نشده!!! مشکل کجاست بنظرتون؟
    معمولا وقتی پول از حساب کم میشه از طرف وب سایت یه میل اتومات میاد. اگه کم نشده منتظر باش.

Junior Member

دوستانی که میخان بیان ولینگتون اگه نیاز به اطلاعاتی دارن با توجه به اینکه من اینجام میتونن بپرسن . خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    دنبال چه اصلاعاتی هستید؟ الاتحاد هم یه هواپیمایی بسیار خوب هستش منتها نسبت به امارات و قطر گرونتر هستش. گزینه های قطر و امارات بهتر هستن.
    سلام.
    من از سایت cheapoair برای زمانی که میخوام (اواخر مهر ماه ) یه آفر خوب از هواپیمایی الاتحاد از تهران به کریس چرچ دیدم. و میخوام بلیط رو بخرم. اما راجع به کیفیت پرواز هاش شک دارم. اگه مثل امارات باشه که خوبه. درسته؟

سلام.
    من از سایت cheapoair برای زمانی که میخوام (اواخر مهر ماه ) یه آفر خوب از هواپیمایی الاتحاد از تهران به کریس چرچ دیدم. و میخوام بلیط رو بخرم. اما راجع به کیفیت پرواز هاش شک دارم. اگه مثل امارات باشه که خوبه. درسته؟
    پروازاش در حد اماراته. اگه آفر خوبه بخرید. کلا کشورهای عربی هواپیمایی های خیلی خوبی دارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiv نمایش پست ها
    دوستانی که میخان بیان ولینگتون اگه نیاز به اطلاعاتی دارن با توجه به اینکه من اینجام میتونن بپرسن . خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم
    سلام دوست عزیز ... من میخوام یرای اواخر oct بیام ولینگتون برای مستر دانشگاه مسی.. خوابگاهم 3 اتاق خوابه یا 5 اتاق خوابه خالی برای اون زمان نداره میگه یا تک تخته یا homestay. که اینطوریم هزینش برا من زیاد میشه... اگر امکانش هست یک اتاقی، خونه ای که به دانشگاه نزدیک باشه قیمتشم مناسب باشه یا کلا به نظرت من چیکار کنم بهتره.؟؟ ممنون.

Senior Member

سلام.
    ميشه بگيد پروازش كجا توقف داره و چند ساعته؟ قيمت بليت رو ميشه بگيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimadesert نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ... من میخوام یرای اواخر oct بیام ولینگتون برای مستر دانشگاه مسی.. خوابگاهم 3 اتاق خوابه یا 5 اتاق خوابه خالی برای اون زمان نداره میگه یا تک تخته یا homestay. که اینطوریم هزینش برا من زیاد میشه... اگر امکانش هست یک اتاقی، خونه ای که به دانشگاه نزدیک باشه قیمتشم مناسب باشه یا کلا به نظرت من چیکار کنم بهتره.؟؟ ممنون.

در کل خوابگاه ها به نسبت خونه گرون تر هستند . اما میتونی 1 تا 2 ماه رو homestay یا Flat زندگی کنی . بهترین جا واسه جستجو قیمت http://www.trademe.co.nz/flatmates-wanted
    من چون دانشگاه ویکتوریا هستم , از قیمت های خونه نزدیک مسی زیاد اطلاعاتی ندارم , اما در کل قیمت خونه خیلی گرونه اینجا

Junior Member

دوستان می خواستم بدونم اگه کسی ویزای تحصیلی نیوزلند دستش باشه میتونه بلیط یه سره بگیره؟ یا اینکه حتما باید رفت و برگشت گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)