صفحه 21 از 40 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی راهی سراغ داره که چه جوری میتونم برم کرایست چرچ بدون اینکه مجبور شم از استرلیا برم؟ چون وقت برای دو هفته منتظر موندن برای ویزای ترانزیت رو ندارم
    تو سایتهایی که دوستان پیشنهاد دادن چک میکنم فقط برای استرلیا هست.
    در ضمن یه بلیطی پیدا کردم که میره دوبی و بعد بانکوک. اما یه stop سیدنی داره
    این جریانش چه جوریه؟ توفقش چقد طول میکشه و اینم نیاز به ویزای ترانزیت داره؟
    سلام
    بله حتی توقف هم نیاز به ویزا داره
    ویزای ترانزیت 6 روزه میاد نه دو هفته، خیلی گرفتنش روتینه و هیچ کاری نداره

Junior Member

سلام دوستان، من و پدر و مادرم، برای ویزای نیوزیلند اقدام کرده بودیم 27 jan اما چند روز پیش نتیجه اومد که ویزا بهمون ندادند. ویزا visitor بود و الان میشه یکی کمک کنه دقیقا چیکار باید بکنیم که پبگیری کنیم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzbar نمایش پست ها
    سلام دوستان، من و پدر و مادرم، برای ویزای نیوزیلند اقدام کرده بودیم 27 jan اما چند روز پیش نتیجه اومد که ویزا بهمون ندادند. ویزا visitor بود و الان میشه یکی کمک کنه دقیقا چیکار باید بکنیم که پبگیری کنیم؟
    طبیعیه تا حدی. معمولا اولین بار به هر دو با هم ویزا نمیدن. چون احتمال میدن که بیان و پناهنده شن. باید یکیشون اول بیاد و از دفعات بعدی میتونن با هم بیان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    طبیعیه تا حدی. معمولا اولین بار به هر دو با هم ویزا نمیدن. چون احتمال میدن که بیان و پناهنده شن. باید یکیشون اول بیاد و از دفعات بعدی میتونن با هم بیان.
    برادرم داره نیوزیلند درس می خونه، ما می خواستیم برای ویزیت بیایم.
    الان که این مساله پیش اومد چیکار باید بکنیم؟ این مساله برای کسی پیش نیومده؟
    من کانادا برای fall 2014 ادمیشن دارم می خوام فبل از اون سفر برم و برادرم رو ببینم، چه راهی چیشنهاد می کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر من بخوام چند تا ظرف مینا کاری با خودم بیارم تو فرودگاه ایراد میگیرند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NANILI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر من بخوام چند تا ظرف مینا کاری با خودم بیارم تو فرودگاه ایراد میگیرند؟
    سلام، نه ایرادی نداره. بچه ها دیدم که آوردن. فقط claim بکنید.
    مهرداد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzbar نمایش پست ها
    برادرم داره نیوزیلند درس می خونه، ما می خواستیم برای ویزیت بیایم.
    الان که این مساله پیش اومد چیکار باید بکنیم؟ این مساله برای کسی پیش نیومده؟
    من کانادا برای fall 2014 ادمیشن دارم می خوام فبل از اون سفر برم و برادرم رو ببینم، چه راهی چیشنهاد می کنید؟
    من راه پیشنهادی رو تو همون پست قبلی گفتم! میتونید خودتون تنها بیاید یا مثلا شما با مادرتون بیاید یا پدرتون. به همتون با هم طبیعیه که ویزا ندن. این مورد پیش اومده قبلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

سلام دوستان
    کسی راهی سراغ داره که چه جوری میتونم برم کرایست چرچ بدون اینکه مجبور شم از استرلیا برم؟ چون وقت برای دو هفته منتظر موندن برای ویزای ترانزیت رو ندارم
    تو سایتهایی که دوستان پیشنهاد دادن چک میکنم فقط برای استرلیا هست.
    در ضمن یه بلیطی پیدا کردم که میره دوبی و بعد بانکوک. اما یه stop سیدنی داره
    این جریانش چه جوریه؟ توفقش چقد طول میکشه و اینم نیاز به ویزای ترانزیت داره؟
    شما پروازتون چه تاریخی هست؟ ویزای ترانزیت اینجور که من شنیدم یه هفته ایمیاد، یکی از دوستان که الان کرایست چرچ هست گفت تا مالزی رو رفته بود و از اونجا به سنگاپور و از سنگاپور به اکولند و بعدشم کرایست چرچ با پروازای جت استار بهتره یه سر به یه آژانس هواپیمایی بزنی و اونجا ازشون مشورت بخوای

نقل قول نوشته اصلی توسط electrica نمایش پست ها
    شما پروازتون چه تاریخی هست؟ ویزای ترانزیت اینجور که من شنیدم یه هفته ایمیاد، یکی از دوستان که الان کرایست چرچ هست گفت تا مالزی رو رفته بود و از اونجا به سنگاپور و از سنگاپور به اکولند و بعدشم کرایست چرچ با پروازای جت استار بهتره یه سر به یه آژانس هواپیمایی بزنی و اونجا ازشون مشورت بخوای
    تاریخش هنوز مشخص نیست احتمالا 21 آوریل. دیگه نهایتا تصمیم گرفتم برای همون ویزای ترانزیت اقدام کنم. من هوز لیبل دستم نرسیده، شما لیبلت رو گرفتی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Canterbury

تاریخش هنوز مشخص نیست احتمالا 21 آوریل. دیگه نهایتا تصمیم گرفتم برای همون ویزای ترانزیت اقدام کنم. من هوز لیبل دستم نرسیده، شما لیبلت رو گرفتی؟
    آره من لیبل رو قبل عید گرفتم و بلیط رو هم برای 23 آوریل گرفتم، ویزای ترانزیت هم اقدام کردم که 4 روزه اومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)