صفحه 22 از 40 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

دوستانی که تجربه خرید بلیت از سایتهایی مثل cheapoair دارن ممنون میشم یه توضیح بدین. من قیمت بلیت از تهران به Hamilton و از تهران به Auckland رو چک میکنم اختلاف قیمت خیلی غیر عادی هست فقط به دلیل یه پرواز نیم ساعته از Auckland به Hamilton!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineer

دوستان سلام
    من برادرم اقامت اوکلند رو داره و پدر و مادرم واسه ویزای توریستی و ملاقاتش اقدام کردن اخیرا به سفارت تهران رفتم و ۱۲۵ یورو رو پرداخت کردم و مدارکو جهت دریافت ویزا به دفتر دبی ارسال کردم ممنون میشم راهنماییم کنیم بدلیل تعویض چند پرواز تا رسیدن به مقصد و اینکه پدر ومادرم سن بالایی داشته و قادر به فهم به زبان انگلیسی نیستند و کوتاهترین مسیر راحتتره واسشون چه مسیری رو پیشنهادمیکنیدو دوم اینکه ایا از کدوم مسیر نیاز به تعویض هواپیما ندارند؟

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه خرید بلیت از سایتهایی مثل cheapoair دارن ممنون میشم یه توضیح بدین. من قیمت بلیت از تهران به Hamilton و از تهران به Auckland رو چک میکنم اختلاف قیمت خیلی غیر عادی هست فقط به دلیل یه پرواز نیم ساعته از Auckland به Hamilton!
    فکر می کنم از اکلند به همیلتون را پرواز داخلی نیوزلند بگیرید ارزون تر در بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasrinjam نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برادرم اقامت اوکلند رو داره و پدر و مادرم واسه ویزای توریستی و ملاقاتش اقدام کردن اخیرا به سفارت تهران رفتم و ۱۲۵ یورو رو پرداخت کردم و مدارکو جهت دریافت ویزا به دفتر دبی ارسال کردم ممنون میشم راهنماییم کنیم بدلیل تعویض چند پرواز تا رسیدن به مقصد و اینکه پدر ومادرم سن بالایی داشته و قادر به فهم به زبان انگلیسی نیستند و کوتاهترین مسیر راحتتره واسشون چه مسیری رو پیشنهادمیکنیدو دوم اینکه ایا از کدوم مسیر نیاز به تعویض هواپیما ندارند؟
    به نظر شخصی من امارات خیلی خوب و راحته مخصوصا اگه با هواپیمای A380 باشه. در همه مسیر ها نیاز به عوض کردن هواپیما هست. مسیر تهران- سیدنی (ملبورن یا بریزبن)- اکلند
    مهرداد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lotous123 نمایش پست ها
    من به شما پیشنهاد میکنم از آکلند به همیلتون رو با اتوبوس بیاید خیلی راحته و ارزون ترم هست. میتونید اینترنتی خریداری کنید بلیتش رو. همینطور شاتل هم از آکلند به همیلتون هست. من خودم همیلتون هستم. ندیدم کسی این مسیرو با هواپیما بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineer

ایا درسته میگن برای افراد سالمند امکان درخواست راهنما هستش ایا کسی با این اپشن اشناست یا اطلاعی دارید که زمان خرید بلیط باید این موضوع رو مطرح کرد یا نه؟ و ایا کسی از هزینه هاش خبر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    من به شما پیشنهاد میکنم از آکلند به همیلتون رو با اتوبوس بیاید خیلی راحته و ارزون ترم هست. میتونید اینترنتی خریداری کنید بلیتش رو. همینطور شاتل هم از آکلند به همیلتون هست. من خودم همیلتون هستم. ندیدم کسی این مسیرو با هواپیما بیاد
    وضعیت کار مهندسی برق در همیلتون را خبر دارید؟
    وضعیت کسانی که با ویزای 9 ماهه JSV میان چطوره؟ اصلا فایده ای داره که بیاییم یا از خیرش بگذریم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    وضعیت کار مهندسی برق در همیلتون را خبر دارید؟
    وضعیت کسانی که با ویزای 9 ماهه JSV میان چطوره؟ اصلا فایده ای داره که بیاییم یا از خیرش بگذریم؟
    نه اطلاعی ندارم متاسفانه

Junior Member

سلام دوستان
    برای سفر از تهران به همیلتون این مسیر خوبه؟ و آیا در کوالالامپور نیازی به ویزای ترانزیت هست؟
    ایران ایر (تهران-کوالا)، air asia (کوالا- سیدنی)، بقیه هم باید آفر پیدا کنیم . ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای سفر از تهران به همیلتون این مسیر خوبه؟ و آیا در کوالالامپور نیازی به ویزای ترانزیت هست؟
    ایران ایر (تهران-کوالا)، air asia (کوالا- سیدنی)، بقیه هم باید آفر پیدا کنیم . ممنون میشم راهنماییم کنید.
    مالزی که ویزا نمیخواد. فقط استرالیا ویزای ترانزیت میخواد. من همیلتون هستم کاری داشتید بهم بگید. اگه خواستید پیام بدید تا ای میل و شمارمو بهتون بدم. شما میتونید از سیدنی به آکلند بیایید بعدشم با اتوبوس یا شاتل بیاید همیلتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)