صفحه 24 از 40 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    دوستان آیا airasia هنوز قابل اعتماد هست؟ چون هرچی از cheapoair سرچ میکنم تاریخ های پروازairasia رو دیگه نشون نمیده
    چرا از امارات نمیگیرید بلیتو. همون cheapoair واسه اماراتم نشون میده. خیلی هواپیمایی خوبیه راحت هم میاید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    چرا از امارات نمیگیرید بلیتو. همون cheapoair واسه اماراتم نشون میده. خیلی هواپیمایی خوبیه راحت هم میاید
    اخه پرواز امارات یکم گرونه. ما تا کوالالامپورو بلیط مجانی داریم با ایران ایر. میخوایم از کوالا تا سیدنی رو هم با ایراسیا بیایم بعد china airlinesاز سیدنی به اکلند. یکم مچ کردنشون سخته.

Junior Member

سلام
    من هم ویزام ok شده و دارم به کرایست چرچ میرم . البته فکر کنم من اواسط May بتونم برم . ولی خوشحال می شم با دوستانی که میان اونجا درارتباط باشم . من برای دکترای ارتباطات می رم.

تبریک میگم. لطفا تاریخ هاتون رو در فروم مربوطه بذارین. ممنون.

Junior Member arashfrx آواتار ها

من هم ویزام اومد و الان دنبال کارهای بلیطم. چند تا سوال داشتم:
    1- من یه سری کار ها رو قبل از رفتن باید انجام بدم برا همین میخوام 3 ماه دیگه بلیط بگیرم به نظرتون با توجه به این که ویزام اومده از نظر دانشگاه و استاد این تاخیر توجیه پذیره؟
    2- من برای 7 جولای بلیط کرایسچرچ رو رزرو کردم با امارات از اونجا هم باید با پرواز داخلی برم داندین. مساله ای که وجود داره اینه که از امارات 30 کیلو بار مجاز داره اما پرواز داخلی (ایر نیوزلند) فقط 23 کیلو. به نظرتون باید چه کرد؟ چقدر در مورد این 7 کیلو بار اضافه سختگیری میشه؟
    People are not prisoners of fate, but prisoners of their own mind

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashfrx نمایش پست ها
    من هم ویزام اومد و الان دنبال کارهای بلیطم. چند تا سوال داشتم:
    1- من یه سری کار ها رو قبل از رفتن باید انجام بدم برا همین میخوام 3 ماه دیگه بلیط بگیرم به نظرتون با توجه به این که ویزام اومده از نظر دانشگاه و استاد این تاخیر توجیه پذیره؟
    2- من برای 7 جولای بلیط کرایسچرچ رو رزرو کردم با امارات از اونجا هم باید با پرواز داخلی برم داندین. مساله ای که وجود داره اینه که از امارات 30 کیلو بار مجاز داره اما پرواز داخلی (ایر نیوزلند) فقط 23 کیلو. به نظرتون باید چه کرد؟ چقدر در مورد این 7 کیلو بار اضافه سختگیری میشه؟
    اي ميل بزنيد و ازشون بپرسيد

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    اي ميل بزنيد و ازشون بپرسيد
    باید نوع بلیطی که مربوط به 2 بار 23 کیلویی است را بگیرید که گران تر هست. بعد یک ساک اضافه همراه داشته باشید و 7 کیلو بار اضافه را در ساک بریزید.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

من 23 اپریل ساعت 5.05 صبح با پرواز امارات می رم کرایسچرج. کسی هست که این تاریخ پرواز داشته باشه؟

Junior Member

دوستانی که تجربه دارند اگر راهنمایی کنید که ارزان ترین مسیر پروازی به اوکلند کدومه خیلی ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط craven نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه دارند اگر راهنمایی کنید که ارزان ترین مسیر پروازی به اوکلند کدومه خیلی ممنون میشم.
    طبق اطلاعاتی که دوستان اینجا share کردن به نظر میرسه امارات مطمئنه و دوستان راضی بودن ولی شاید ارزونترین نباشه. فقط اگه قرار شد توقفتون استرالیا باشه حواستون به ویزای ترانزیت باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)