صفحه 25 از 40 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member arashfrx آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

دوستان یه سوال داشتم.من میخوام برای کرایسچرچ بلیط بگیرم. مناسب ترین قیمتی که درچیپو ایر دیدم پروازی بود که از تهران به دبی رو با امارات میرفت و از اونجا با پرواز کوانتاس میره سیدنی و از اونجا هم با کوانتاس میره کرایسچرچ. ندیدم کسی از بچه ها قبلا اینجوری رفته باشه. سوالم اینه که اولا باید بار رو در دبی از پرواز امارات بگیرم و به کوانتاس بدم یا خودبخود منتقل میشه و میتونم در کرایسچرچ یکباره تحویل بگیرم؟ دوما تفاوت قوانین بار دو پرواز چجوریه و آیا مشکلی ایجاد میکنه؟ برای خرید اینترنتی از چیپوایر ملاحظات خاصی باید در نظر گرفت (فاصله بین پرواز ها 3 ساعته)؟
    People are not prisoners of fate, but prisoners of their own mind

نقل قول نوشته اصلی توسط arashfrx نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم.من میخوام برای کرایسچرچ بلیط بگیرم. مناسب ترین قیمتی که درچیپو ایر دیدم پروازی بود که از تهران به دبی رو با امارات میرفت و از اونجا با پرواز کوانتاس میره سیدنی و از اونجا هم با کوانتاس میره کرایسچرچ. ندیدم کسی از بچه ها قبلا اینجوری رفته باشه. سوالم اینه که اولا باید بار رو در دبی از پرواز امارات بگیرم و به کوانتاس بدم یا خودبخود منتقل میشه و میتونم در کرایسچرچ یکباره تحویل بگیرم؟ دوما تفاوت قوانین بار دو پرواز چجوریه و آیا مشکلی ایجاد میکنه؟ برای خرید اینترنتی از چیپوایر ملاحظات خاصی باید در نظر گرفت (فاصله بین پرواز ها 3 ساعته)؟
    سلام دوست عزیز
    در رابطه با بار اگه بلیطتون یه بلیطه و نمیخاین دو تا بلیط جداگونه بگیرین، بار رو همون کرایست چرچ تحویلتون میدن...برای قوانین بار اگه منظورتون مقدار کیلویی هست که میتونین حمل کنین، تا 30 کیلو مجاز هستین و البته برای هر پروازی ممکنه فرق کنه و چک کنین...نامزد من با همین پرواز رفت و مقدار بارش 30 کیلو بود
    منظورتونو از ملاحظه خاص نمیفهمم...فاصله پروازها متغیره، در مورد نامزد من، پروازش از ملبورن به کرایست چرچ 18 ساعت فاصله داشت، یعنی از دوبی که رسید ملبورن بعد 18 ساعت رفت کرایست چرچ

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در رابطه با بار اگه بلیطتون یه بلیطه و نمیخاین دو تا بلیط جداگونه بگیرین، بار رو همون کرایست چرچ تحویلتون میدن...برای قوانین بار اگه منظورتون مقدار کیلویی هست که میتونین حمل کنین، تا 30 کیلو مجاز هستین و البته برای هر پروازی ممکنه فرق کنه و چک کنین...نامزد من با همین پرواز رفت و مقدار بارش 30 کیلو بود
    منظورتونو از ملاحظه خاص نمیفهمم...فاصله پروازها متغیره، در مورد نامزد من، پروازش از ملبورن به کرایست چرچ 18 ساعت فاصله داشت، یعنی از دوبی که رسید ملبورن بعد 18 ساعت رفت کرایست چرچ
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت. فقط دو تا نکته. اولا که پس تا جایی که من فهمیدم برای این تغییر پرواز از امارات به کوانتاس هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بشه و خیلی روتینه همینطوره؟ ثانیا ما هم ممکنه مجبور بشیم دقیقا مثل نامزد شما حدود 15 ساعت تو ملبورن بمونیم. میخوام بدونم فرودگاه جایی داره که بشه این مدت رو اونجا سر کرد؟ منظورم اینه که خود فرودگاه و فضای خارجش (تا جایی که میدونم با ویزای ترانزیت میشه خارج شد) ظرفیت اینو داره که 15 ساعت رو پر کنه و خسته کننده نباشه؟

Junior Member

بازمن يه سوال دارم.همسرم از دوجا اكي گرفته براي فرصت مطالعاتي چندماه.كه بعد از اون يا براي دكتراي جديد اقدام كنه ويا براي فوق دكترا.براي فرصت پولي در وهله اول نميدن.همه هزينه ها باخودمونه.اونجااگه طرف خوشش بياد كمك ميكنه تا هزينه هات تاحدودي جوربشه.حالا ما هم از نيوزلند داريم هم استراليا-سيدني.مونديم كدوم رو انتخاب كنيم؟واينكه هزينه زندگي خيلي بالاست مارو مردد كرده.ميشه كسي بگه كدومش بهتره؟ممونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak1 نمایش پست ها
    بازمن يه سوال دارم.همسرم از دوجا اكي گرفته براي فرصت مطالعاتي چندماه.كه بعد از اون يا براي دكتراي جديد اقدام كنه ويا براي فوق دكترا.براي فرصت پولي در وهله اول نميدن.همه هزينه ها باخودمونه.اونجااگه طرف خوشش بياد كمك ميكنه تا هزينه هات تاحدودي جوربشه.حالا ما هم از نيوزلند داريم هم استراليا-سيدني.مونديم كدوم رو انتخاب كنيم؟واينكه هزينه زندگي خيلي بالاست مارو مردد كرده.ميشه كسي بگه كدومش بهتره؟ممونم
    در سیدنی شما برای 1-2 ماه اول به 3000 دلار نیاز دارین . برای ماه های بعد ماهی 2000 دلار تا...پست داک گرفتن هم در استرالیا فوق العاده سخت هست و نیاز به رزومه و مقالات خیلی زیاد و قوی داره. در نیوزیلند هم هزینه های زندگی همین طوریایی هست که گفتم شاید یکم پایین تر باشه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

دوست عزیز ممنون از راهنماییت. فقط دو تا نکته. اولا که پس تا جایی که من فهمیدم برای این تغییر پرواز از امارات به کوانتاس هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بشه و خیلی روتینه همینطوره؟ ثانیا ما هم ممکنه مجبور بشیم دقیقا مثل نامزد شما حدود 15 ساعت تو ملبورن بمونیم. میخوام بدونم فرودگاه جایی داره که بشه این مدت رو اونجا سر کرد؟ منظورم اینه که خود فرودگاه و فضای خارجش (تا جایی که میدونم با ویزای ترانزیت میشه خارج شد) ظرفیت اینو داره که 15 ساعت رو پر کنه و خسته کننده نباشه؟

سلام خواهش میکنم
    بله روتینه و نیاز به کار خاصی نداره
    در مورد توقفتون، نامزدم میگه که یه امکاناتی خود پرواز امارات در نظر میگیره برای کسایی که بیشتر از چند ساعت تو یه شهری توقف دارن مثل یه جای اقامتی یا هتل توی شهر، که البته خیلی مطمئن نیست و بهتره از اونجایی که بلیط گرفتین بپرسین
    فضای فرودگاه خوبه اما برای 15 ساعت ممکنه طولانی و خسته کننده باشه...نامزدم پیش دوستش رفته بود و برای همین راجع به مورد جای اقامتی خیلی مطمئن نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesilence121 نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم
    بله روتینه و نیاز به کار خاصی نداره
    در مورد توقفتون، نامزدم میگه که یه امکاناتی خود پرواز امارات در نظر میگیره برای کسایی که بیشتر از چند ساعت تو یه شهری توقف دارن مثل یه جای اقامتی یا هتل توی شهر، که البته خیلی مطمئن نیست و بهتره از اونجایی که بلیط گرفتین بپرسین
    فضای فرودگاه خوبه اما برای 15 ساعت ممکنه طولانی و خسته کننده باشه...نامزدم پیش دوستش رفته بود و برای همین راجع به مورد جای اقامتی خیلی مطمئن نبود
    بسیار ممنون. اگر لطف کنیدو به این چند سوال هم پاسخ بدید بسیار سپاسگزار میشم.
    1- من از یکی از دوستانم در بلژیک خواستم که بلیط رو از طریق سایت "ای دریمز" برام بگیره. فقط یکی از دوستان گفت که ممکنه اگر کسی که بلیط با کارت اون خریداری شده یکی از مسافرین نباشه تو فرودگاه گیر بدن. همچین چیزی هست؟
    2- ما در ملبورن 16 ساعت توقف داریم آیا با ویزای ترانزیت میشه در این فاصله از فرودگاه خارج شد و به داخل شهر رفت؟ (من از چند تا آژانس پرسیدم و همگی به شدت معتقد بودن که نمیشه! ولی گویا برخی از بچه ها این کارو کردن)
    3- تا جایی که من تحقیق کردم گویا در صورت خروج از فرودگاه در فاصله بین دو پرواز باید بار رو چک اوت کرد، آیا شما در این مورد اطلاعی دارید؟
    باز هم ممنون از وقتی که میگذارید و راهنمایی میکنید

بسیار ممنون. اگر لطف کنیدو به این چند سوال هم پاسخ بدید بسیار سپاسگزار میشم.
    1- من از یکی از دوستانم در بلژیک خواستم که بلیط رو از طریق سایت "ای دریمز" برام بگیره. فقط یکی از دوستان گفت که ممکنه اگر کسی که بلیط با کارت اون خریداری شده یکی از مسافرین نباشه تو فرودگاه گیر بدن. همچین چیزی هست؟
    2- ما در ملبورن 16 ساعت توقف داریم آیا با ویزای ترانزیت میشه در این فاصله از فرودگاه خارج شد و به داخل شهر رفت؟ (من از چند تا آژانس پرسیدم و همگی به شدت معتقد بودن که نمیشه! ولی گویا برخی از بچه ها این کارو کردن)
    3- تا جایی که من تحقیق کردم گویا در صورت خروج از فرودگاه در فاصله بین دو پرواز باید بار رو چک اوت کرد، آیا شما در این مورد اطلاعی دارید؟
    باز هم ممنون از وقتی که میگذارید و راهنمایی میکنید
    خواهش میکنم
    1- موردی نداره اگه بلیط به اسم خودتون باشه...نامزد منم برادرش با کارت خودش بلیط رو از cheapoair براش خرید.
    2- بله میتونید خارج بشید
    3- نیازی به چک اوت نداره
    موفق باشین

پیش فرض ویزا ترانزیت استرالیا

سلام . چند تا سوال در ارتباط با ویزا ترانزیت استرالیا داشتم.

من از ولینگتن پرواز دارم به ملبورن با جت استار - ۲ساعت و ۲۵ دقیقه توقف و پرواز با ایرشیا به کوالالامپور.
    و همچنین ۱ ماه بعدش از کوالالامپور به سیدنی پرواز دارم با ایرشیا و ۸ساعت و ۳۰ دقیقه توقف تا پرواز ایر نیو زیلند به ولینگتون.
    ۱- آیا من ۲ تا ویزای ترانزیت احتیاج دارم ؟

۲- ۲ بر باید فرم ۸۷۶ و پر کنم + ۲ تا عکس ؟

۳- کسی‌ هست تجربه گرفتن ویزا ترانزیت استرالیا از نیو زیلد و داشته باشه؟
    ۴- آیا برای تغییر پرواز تو استرالیا باید از گمرک ر د شم و بارم چک بشه دوباره تحویل بدم بار و به پرواز جدید؟ یا گمرک بار و چک نمی‌کنه ؟

تا جایی که من سرچ کردم باید از طریقِ سایت www.ttsaustralia.com اقدام کنم . $۳۲ هم هزینه سرویس بدم. به اضافه هزینه پست و مدارک به آکلند و هزینه برگشت مدارک .
    راه کم دردسر تری وجود نداره ؟

Junior Member

فوری ی ی ی ی ی

من چند تا سئوال فورییییییییییییییییییییی داشتم که اگه کسی بتونه جواب بده ممنون میشم
    0. بنظرتون بهتره از دفتر امارات بلیطو بگیریم یا از چیپوایر؟ کسی تا حالا با چیپو مشکل داشته؟

1- ایا قیمت بلیط برگشت با رفت یکیه یا کمتره؟ اگه کمتره چقدر کمتر
    اینجور که قبلا خوندم بهتره در زمان رفت فقط بلیط یکطرفه بگیریم و در زمان برگشت دو طرفه درسته؟

2. من به کردیت کارت یکی از دوستام دسترسی دارم
    می خوام بدونم اگه بلیط رو خودم بصورت انلاین بخرم بهتره یا از دفتر امارات به ریال؟
    منظورم اینه که دفتر امارات چه قیمتی رو برای تبدیل دلار به ریال استفاده میکنه؟ قیمت روز ؟ یا کارمزد هم میکشه

3. من ویزای ترانزیت استرالیا رو قبل از تهیه بلیط نیوزیلند باید بگیرم یا بعد از اون؟ دفتر امارات میگفت قبل از تهیه بلیط ولی فکر کنم اشتباه میکرد

مرسی از وقتی که میذارین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)