صفحه 26 از 40 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsana نمایش پست ها
    فوری ی ی ی ی ی

من چند تا سئوال فورییییییییییییییییییییی داشتم که اگه کسی بتونه جواب بده ممنون میشم
    0. بنظرتون بهتره از دفتر امارات بلیطو بگیریم یا از چیپوایر؟ کسی تا حالا با چیپو مشکل داشته؟

1- ایا قیمت بلیط برگشت با رفت یکیه یا کمتره؟ اگه کمتره چقدر کمتر
    اینجور که قبلا خوندم بهتره در زمان رفت فقط بلیط یکطرفه بگیریم و در زمان برگشت دو طرفه درسته؟

2. من به کردیت کارت یکی از دوستام دسترسی دارم
    می خوام بدونم اگه بلیط رو خودم بصورت انلاین بخرم بهتره یا از دفتر امارات به ریال؟
    منظورم اینه که دفتر امارات چه قیمتی رو برای تبدیل دلار به ریال استفاده میکنه؟ قیمت روز ؟ یا کارمزد هم میکشه

3. من ویزای ترانزیت استرالیا رو قبل از تهیه بلیط نیوزیلند باید بگیرم یا بعد از اون؟ دفتر امارات میگفت قبل از تهیه بلیط ولی فکر کنم اشتباه میکرد

مرسی از وقتی که میذارین؟
    0. ما از cheapoair گرفتیم راضی هم بودیم
    1. فکر نمیکنم فرق کنه
    2. نمیدونم
    3. بعد از بلیت نیوزیلند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    0. ما از cheapoair گرفتیم راضی هم بودیم
    1. فکر نمیکنم فرق کنه
    2. نمیدونم
    3. بعد از بلیت نیوزیلند

ممنون از جواب و وقتی که گذاشتین
    یک سئوال دیگه هم داشتم
    با توجه به اینکه ویزای دانشجویی یکساله است (که هر سال تمدید میشه تا 3 سال) ایا من و همسرم میتونیم بلیط یکرفه برای نیوزیلند بگیرم یا حتما باید دو طرفه باشه
    اخه ازانس میگفت باید دو طرفه باشه ولی فکر کنم اشتباه میکرد

از سمت نیوزلند که مشکلی نیست . معمولا تو توضیحات ویزا نوشته که بلیط برگشت نیاز هست یا نه. یا یه ایمیل به آفیسر پرونده بزنین تا مطمئن بشین
    . از قوانین فرودگاه امام اطلاعی ندارم .

Junior Member

سلام
    من در مورد فرم 876 مربوط به ویزای ترانزیت استرالیا سئوال داشتم ممنون میشم کسی کمک کنه

1. تو بخش C سئوال اخر با توجه به اینکه همسر من دوره سربازی رفته جواب بله میشه یا خیر
    2. تو بخش A سئوالهای 18، 19 و 20 مربوط به مشخصات محل کار و کارفرما تو ایران میشه یا اصلا مرتبط با ما نیست (ممکنه مربوط به کارکنان کشتی بشه)؟
    3. فرم 876 و فرم اطلاعات اضافه برای من و همسرم باید جدا پر بشه؟ یعنی 2 تا فرم مجزا؟
    4. اقدام ویزا ترانزیت همچنان دستیه یا انلاین شده؟
    5. ادرس ارسال مدارک چیه؟

ممنون میشم اگه کمک کنید

1- C و همه رو NO جواب بدین
    2- برای من هم سوال بود . من مشخصات محل کارم و نوشتم و مشکلی پیش نیومد
    3- جواب این و فهمیدین به منم بگین بی زحمت
    4- اقدام دستیه ولی ویزا الکترونیکی صادر میشه و پرینت میکنید همراهتون می برید.
    5- فکر میکنم آدرس سقارت استرالیا باشه : با سفارت تماس بگیرید فکنم بهتر باشه
    Embassy Address: No. 2, 23rd St., Khaled Eslamboli Ave., Tehran Telephone: +98 21 8386 3666
    Immigration and Visa Enquiries: Tel: +98 21 8872 4456

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط firstlovecity نمایش پست ها
    1- C و همه رو NO جواب بدین
    2- برای من هم سوال بود . من مشخصات محل کارم و نوشتم و مشکلی پیش نیومد
    3- جواب این و فهمیدین به منم بگین بی زحمت
    4- اقدام دستیه ولی ویزا الکترونیکی صادر میشه و پرینت میکنید همراهتون می برید.
    5- فکر میکنم آدرس سقارت استرالیا باشه : با سفارت تماس بگیرید فکنم بهتر باشه
    Embassy Address: No. 2, 23rd St., Khaled Eslamboli Ave., Tehran Telephone: +98 21 8386 3666
    Immigration and Visa Enquiries: Tel: +98 21 8872 4456

ممنون از جواب خیلی کمک کردین

فقط یه سئوال دیگه
    تو فرم نوشته PLease Use a pen ولی با اینحال شما تایپ کردین یا دستی نوشتین
    اخه تایپش راخت تره

ممنون از جواب خیلی کمک کردین

فقط یه سئوال دیگه
    تو فرم نوشته PLease Use a pen ولی با اینحال شما تایپ کردین یا دستی نوشتین
    اخه تایپش راخت تره
    خواهش می کنم
    من دستی نوشتم . و معمولا رسمه فرم های immigration با حروف بزرگ پر بشه (Capital Letter).

Senior Member

ممنون از جواب و وقتی که گذاشتین
    یک سئوال دیگه هم داشتم
    با توجه به اینکه ویزای دانشجویی یکساله است (که هر سال تمدید میشه تا 3 سال) ایا من و همسرم میتونیم بلیط یکرفه برای نیوزیلند بگیرم یا حتما باید دو طرفه باشه
    اخه ازانس میگفت باید دو طرفه باشه ولی فکر کنم اشتباه میکرد
    نه یه طرفه اوکیه

Junior Member

سلام دوستان يك سوال
    آوردن لوازم بهداشتي آرايشي محدوديت يا ممنوعيتي داره؟ مثل كرم عطر خميردندان
    ادويه جات چي؟؟
    مرسي

برای جواب مطمئن تر می توانید به وب سایت گمرک نیوزلند مراجعه کنید ولی تا آنجا که یادم می آید مشکلی نداشتند.
    ادویه جات هم بهتر است در بسته بندی مناسب باشد. هر چیزی که قابل کشت باشد یا از لبنیات یا مثلاً عسل باشد ورودش مشکل دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)