صفحه 27 از 40 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

ممنون از پاسخ
    من سايت نگاه كردم از اينا اسمي نبرده بود كه محدوديت داره
    برنج هم جز گياهان قابل كشت محسوب ميشه؟ محدوديت داره؟
    كنسرو چي؟!
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahro3 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    كنسرو چي؟!
    ممنون
    یک.به‌شخصه عسل و لیمو عمانی رو که مطمئنم می‌گیرن(تجربه شخصی)
    دو.دیدم که یک‌سری از بچه‌ها کنسرو (مثل قیمه و قرمه سبزی) آوردن و اکی بوده
    سه.در مورد برنج، اطلاع ندارم ولی توصیه‌ام اینه که وزنِ بارتونُ به چیزی مهم‌تر از برنج که این‌جا هم یافت می‌شه اختصاص بدید.
    چهار. بازم مبناتون سایتِ گمرک نیوزیلند باشه.
    موفق باشید : )
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahro3 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    كنسرو چي؟!
    ممنون
    من خودم حدود یک سال و نیم پیش برنج اوردم و مشکلی نبود. کنسرو بدون گوشت هم مشکلی نداشت اون موقع. از قوانین جدید اطلاعی ندارم.
    مهرداد

اگه مقصد تون آکلند هست. اکثرِ جنس‌های ایرانی‌ یا مشابه پیدا می‌شه.

۱- هر ماده خوراکی، گیاهی، دارو ، که میارید و حتما تو فرم/کارت مخصوص که تو هواپیما یا فرودگاه میدن اعلام کنید.
    اگه اعلام نکنید و پیدا کنن، جریمه میشید،
    ۲- اسم انگلیسی‌ هر چیز نیمه مشکوک و یاد بگیرید و کاربردش و
    ۳- سعی‌ کنید جنس‌های بسته بندی و پلمب شده بیارید، مثل تواضع یا برند‌های دیگه. جنس باز و گیر میدن.
    ۴- احتمالِ دور ریخته شدن و هم در نظر بگیرید.
    ۵- یه چیزایی‌ مثل زرشک، زعفرون، لیمو عمانی، لواشک، ارزش داره ولی‌ برنج و چای و عسل، عدس، لپه ، زردچوبه و دارچین ، ... همه جا هست.
    ۶- اگه درو/ قرص میارید، ترجیحا یه لیبل داشته باشه که اسم بیمار و دز مصرف و این چیزارو روش نوشته باشه.. یه نسخه پزشک به زبانِ انگلیسی‌ هم کمک می‌کنه. و دارو رو هم حتما اعلام کنید.
    * به شانس و اقبالتون هم بستگی داره: من کسی و میشناسم که کشک خشک شده هم اورده، و گفت کاربرد آشپزی داره و ازش نگرفتن..
    موفق باشین

Senior Member

دوستان کسی میدونه برای رفتن به ایران اگه پرواز در دوحه قطر استاپ داشته باشه مثل استرالیا ویزا لازمه یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه برای رفتن به ایران اگه پرواز در دوحه قطر استاپ داشته باشه مثل استرالیا ویزا لازمه یا نه؟
    من با قطر چند بار پرواز داشتم و استاپ هم تو دوحه داشتم اما ویزا لازم نبوده. مگر این‌که قوانینشون تغییر کرده باشه.
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

سلام دوستان. آیا برای گرفتن ویزای ترانزیت استرالیا حتما باید ویزای نیوزیلند لیبل شده باشه یا میشه ایمیل کیس آفیسر رو به عنوان مدرک نشون داد ؟ آخه مشکل اینه که ویزای نیوزیلند در زود ترین حالت واسه 18 آگست لیبل شده و مطمئن نیستم که بتونم تا قبل از سپتامبر به نیوزیلند برسم.

در ضمن آیا واسه سنگاپور هم ویزای ترانزیت لازمه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali_1382 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا برای گرفتن ویزای ترانزیت استرالیا حتما باید ویزای نیوزیلند لیبل شده باشه یا میشه ایمیل کیس آفیسر رو به عنوان مدرک نشون داد ؟ آخه مشکل اینه که ویزای نیوزیلند در زود ترین حالت واسه 18 آگست لیبل شده و مطمئن نیستم که بتونم تا قبل از سپتامبر به نیوزیلند برسم.

در ضمن آیا واسه سنگاپور هم ویزای ترانزیت لازمه ؟
    سلام دوست عزیز
    برای گرفتن ویزای ترانزیت حتما باید ویزای نیوزلند رو داشته باشین
    سنگاپور هم ویزای ترانزیت نمیخاد

Senior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    پرواز ما به ایران تو قطر یه استاپ 11 ساعته داره و ما میخوایم این 11 ساعت رو تو شهر بگردیم. کسی میدونه که براش ویزا لازمه و چطور باید ویزاش رو گرفت؟
    من خیلی تو اینترنت سرچ کردم اما متاسفانه نتونستم آدرس یا شماره تماسی از سفارت قطر تو نیوزیلند پیدا کنم که این سوال رو ازشون بپرسم.
    مرسی
    دوستان تا حالا نشده کسی تو قطر استاپ داشته باشه و بخواد بره قطرو بگرده؟ من واقعا نمیدونم ما باید چه کنیم. متاسفانه قطر تو نیوزیلند سفارتخونه نداره!!!
    ویرایش توسط hediye119 : August 8th, 2014 در ساعت 06:55 AM دلیل: ادغام دو پست کاربر

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    پرواز ما به ایران تو قطر یه استاپ 11 ساعته داره و ما میخوایم این 11 ساعت رو تو شهر بگردیم. کسی میدونه که براش ویزا لازمه و چطور باید ویزاش رو گرفت؟
    من خیلی تو اینترنت سرچ کردم اما متاسفانه نتونستم آدرس یا شماره تماسی از سفارت قطر تو نیوزیلند پیدا کنم که این سوال رو ازشون بپرسم.
    مرسی
    دوستان تا حالا نشده کسی تو قطر استاپ داشته باشه و بخواد بره قطرو بگرده؟ من واقعا نمیدونم ما باید چه کنیم. متاسفانه قطر تو نیوزیلند سفارتخونه نداره!!!
    شاید این لینک کمکتون کنه:
    http://www.qatarairways.com/global/e...uirements.page
    مهرداد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)