صفحه 30 از 40 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

اخیرا توی سایتهای cheapoair پروازهای ایرلاین china southern برقرار شده . کسی از دوستان با این ایرلاین تجربه ای داشته ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    اخیرا توی سایتهای cheapoair پروازهای ایرلاین china southern برقرار شده . کسی از دوستان با این ایرلاین تجربه ای داشته ؟
    بنده برای سفر به نیوزلند این ایرلاین رو انتخاب نکرده بودم.ا اما تجربه چندین باره از این خط هوایی رو براتون عرض میکنم. در کل سرویس دهی مناسب، هواپیمای نو اکثراً ایرباس، تاخیر به ندرت داره خیلی کم. در کل بنده از مسیرهای زیر سئول - شانگهای ، توکیو - شانگهای و بیجینگ - هنگ کنگ ازش استفاده کردم ضمن اینکه جزو ایرلاین ارزون و خوبه.

Junior Member

ما به تازگی ویزای مهاجرت به نیوزلند را دریافت کردیم و بلیط صفر را هم از امارات خریده ایم. برای یک ساعت ترانزیت در ملبورن باید ویزای ترانزیت بگیریم. اطلاعات سایت سفارت استرالیا که درمورد این ویزا کافی نیست و تلفن سفارت هم که جواب نمی دهد. آگر دوستان این ویزا را دریافت کرده اند لطفا اطلاعات نحوه اخذ آنرا در اختیار ما قرار بدهند و سوال اصلی این است که آیا هر بار برای رفت و آمد به ایران تا زمانی که پاسپورت ایرانی داریم باید ویزای ترانزیت بگیریم.
    فایل نامبر در دمشق: AUG.2007
    شروع پروسه در دمشق:SEP.2007

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak_1975 نمایش پست ها
    ما به تازگی ویزای مهاجرت به نیوزلند را دریافت کردیم و بلیط صفر را هم از امارات خریده ایم. برای یک ساعت ترانزیت در ملبورن باید ویزای ترانزیت بگیریم. اطلاعات سایت سفارت استرالیا که درمورد این ویزا کافی نیست و تلفن سفارت هم که جواب نمی دهد. آگر دوستان این ویزا را دریافت کرده اند لطفا اطلاعات نحوه اخذ آنرا در اختیار ما قرار بدهند و سوال اصلی این است که آیا هر بار برای رفت و آمد به ایران تا زمانی که پاسپورت ایرانی داریم باید ویزای ترانزیت بگیریم.
    بله نیاز هست و اینکه یه فرمه که از سایت سفارت باید دانلود کنید و به سفارت تو تهران پستش کنید. معمولا چند روزه میاد.

سلام
    من اواخر بهار میرم آکلند. ترجیح میدم با پرواز چین جنوبی برم چون قیمتش مناسب تره. در رابطه با خرید بلیط چند تا سوال دارم که ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    1- اگه مسئله ای پیش بیاد و بخوام بلیط رو کنسل کنم یا تاریخش رو تغییر بدم امکانش هست؟ میخوام از چیپو ایر بلیط بگیرم و توی توضیحات بلیط نوشته" free cancellation".
    2- این سایتهای ایرانی که هفت درصد کارمزد میگیرن و پرداخت آنلاین بلیط رو انجام میدن قابل اعتماد هستن؟ اگه میشه بگید کدومشون مطمئن تره.
    3- برای تعویض پرواز توی فرودگاه های چین همون دو ساعت کافیه؟ اگه یه پرواز تاخیر داشته باشه چی میشه؟

Junior Member

سلام دوستان.

من چهار ماهه که اومدم آکلند و در مرکز شهر (ده دقیقه پیاده تا دانشگاه آکلند و AUT) در یک آپارتمان سه خوابه یک اتاق اجاره کردم. اواسط مارس میخوام یک سفر بیست روزه برم و چون که باید در این مدتم اجاره م رو پرداخت کنم میخوام که اتاقمو به صورت موقتی اجاره بدم با قیمت پایین تر. اگر کسی از شما اواسط مارس (من 17ام پرواز دارم) میرسه آکلند و میخواد تا خونه پیدا کنه یک جایی موقت بمونه به من پیام بده.
    خونه ای که من توش زندگی میکنم خیلی تمیز و نو ساز هست و با قیمتی که من میخوام اجاره بدم هیچ جایی رو با این شرایط تو این وقت سال پیدا نمیکنید و مثل هاستل ها نیست که شما مجبور باشید در آشپزخونه های مشترک آشپزی کنید و یا سرویس بهداشتیتون با چندین نفر مشترک باشه. در ضمن من دو همخونه ای نیوزلندی (مونث) که هردوشون دانشجو هستند دارم.

کسی از دوستان با پرواز سنگاپور رفته آکلند؟ من از استانبول باید برم، بهترن آپشن امارات ایرلاین هست اما خوب پرواز بدون رفتن به استرالیا می خواهم. وقتی برای گرفتن ویزای ترانزیت ندارم. مالزی ایرلاین خیلی ارزونه اما با توجه به اخبار جراتش رو ندارم :دی سنگاپور ایرلاین 1000-1100 دلار ایناست! استانبول آکلند.

در ضمن پرواز رو یک طرفه بگیرم که مسئله ای نیست؟ تو فرودگاه پرواز برگشت رو نمی خواهند که؟
    از ماست که بر ماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    من برای ماه می عازم اوکلند هستم. کسی هست که در این تاریخ بخواد بره و همسفر بشیم؟

سلام
    من میخواستم از سایت تروایران بلیط بگیرم ولی قبلش یه سوال برام پیش اومد، وقتی با شماره هایی که توی سایت اومده تماس گرفتم، اونی که برداشت گفت این سایت کارش کلاهبرداریه و ....
    کسی در این زمینه اطلاعی داره؟
    نهایتا میخوام از طاهاگشت بلیط بگیرم، قیمتهاش نسبت به همه جا ارزونتره.

در مورد ویزای ترانزیت امارات، کسی از بچه ها اطلاعاتی داره؟
    من خودم حضوری از سفارت امارات پرسیدم و اونم گفت که اگه از فرودگاه بیرون نمیری، ویزا نمیخواد. توی سایتی که لینکشو زدم هم نوشته واسه توقف کمتر از یک روز در فرودگاه، ویزا نیاز نیست. اما وقتی خواستم بلیط بگیرم، توی نتیفیکیشن هاش نوشته که ویزای ترانزیت امارات لازمه که در نهایت بعد از تماس با دفتر فروش بلیط، مطمئن شدم که ویزای ترانزیت برای توقف کمتر از یک روز در فرودگاه نیاز نیست.

https://united-arab-emirates.visahq....t-transit-visa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)