صفحه 35 از 40 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوستان عزیز هواپیمایی امارات پرواز مستقیم و بدون توقف بین دبی تا آکلند رو ایجاد کرده زمان پرواز از دبی تا آکلند در حدود ۱۷ ساعت با این پرواز خواهد بود.
    بله از اول مارچ انجام خواهد شد. من بلیت برگشتم رو این مدلی گرفتم.
    مهرداد

Junior Member

با توجه به پرواز امارات ار دبی به اوکلند به نظز میرسه بهترین انتخاب امارات باشه. من خدودا یک ماه دیگه میرم اکلند کسی در این حدود پرواز نداره؟

سلامخدمتهمهدوستان،چندتاسوْالداشتمكهاگهكمككنيددعاتونميكنم،منبرأيديدنيكيإزدوستانمبايدخيليزودبهنيوزلندبرم،ميخوامخيليهمكمهزينهباشه،اولكهنميدونمإزكجاشروعكنم،تاحالاهردفترهواپيماييرفتمفقطتورداشتهونميتونستهويزاوبليطروجدابگيره،١-منخودمبايدواسهسفارتاقدامكنم؟أياقبولمميكننكه٢هفتهويزابدن!؟٢-چقدرطولميكشه،سختميگيرن!؟٣-چهجوريبرمكهكمهزينهباشه!؟چونمنفقطميخوامتواوكلندباشم،وهرتوريروميبينم٤تاهتلخوبدارهكهمناحتياجندارم،

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط kalantariar نمایش پست ها
    سلامخدمت همه دوستان، چندتاسوْالداشتمكه اگه كمككنيد دعاتونميكنم، من برأي ديدنيكي إز دوستانم بايد خيلي زود بهنيوزلند برم ،ميخوام خيليهمكمهزينهباشه، اول كه نميدونم إزكجا شروع كنم ،تا حالاهر دفتر هواپيمايي رفتم فقط تور داشته و نميتونسته ويزا و بليط رو جدا بگيره،١-منخودم بايد واسه سفارتاقدام كنم؟ أيا قبولمميكننكه ٢ هفتهويزا بدن!؟٢-چقدر طو لميكشه ،سختميگيرن!؟٣-چه جوري برم كهكمهزينهباشه!؟ چونمنفقطميخوامتو اوكلندباشم ،وهر توريرو ميبينم٤تا هتلخوبدارهكهمناحتياج ندارم،
    ویزا رو که باید خودتون اقدام کنید فقط چک کنید ببینید ویزای ویزیتور رو باید آنلاین درخواست بدید یا خیر. کم هزینه ترین فکر کنم پرواز اتحاد باشه البته شاید با ماهان برید مالزی از اونجا بیایید هم هزینه اش خوب باشه. کوتاه ترین پرواز اماراته و مسیری کی بیشترین بار رو میتونید با خودتون بیارید هم پرواز چینه. توجه داشته باشید که مسافت طولانیه و هزینه تنها شاید معیار خوبی واسه انتخاب نباشه. واسه ویزای ویزیتوری هم قاعدتا نباید آسون باشه مهمترین قسمتش هم به نظرم اینه که شما باید ثابت کنید که به ایران بر میگردید. بعد از دریافت ویزا میتونید بلیت رو تهیه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته عمران دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز
    چنانچه کسی از دوستان در شهر کرایستچرچ مشکل اسکان داشت با بنده تماس بگیرید برای flatmat

Junior Member

ویزا رو که باید خودتون اقدام کنید فقط چک کنید ببینید ویزای ویزیتور رو باید آنلاین درخواست بدید یا خیر. کم هزینه ترین فکر کنم پرواز اتحاد باشه البته شاید با ماهان برید مالزی از اونجا بیایید هم هزینه اش خوب باشه. کوتاه ترین پرواز اماراته و مسیری کی بیشترین بار رو میتونید با خودتون بیارید هم پرواز چینه. توجه داشته باشید که مسافت طولانیه و هزینه تنها شاید معیار خوبی واسه انتخاب نباشه. واسه ویزای ویزیتوری هم قاعدتا نباید آسون باشه مهمترین قسمتش هم به نظرم اینه که شما باید ثابت کنید که به ایران بر میگردید. بعد از دریافت ویزا میتونید بلیت رو تهیه کنید.
    بار مجاز برای پرواز چین چقدر هست؟ بیشتر از ۴۶ کیلو هست؟ چون اتحاد ۲ تا چمدان ۲۳ کیلویی‌ می‌شه بار آورد و تا الان که من تحقیق کردم بهترین گزینه است

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط tina1366 نمایش پست ها
    بار مجاز برای پرواز چین چقدر هست؟ بیشتر از ۴۶ کیلو هست؟ چون اتحاد ۲ تا چمدان ۲۳ کیلویی‌ می‌شه بار آورد و تا الان که من تحقیق کردم بهترین گزینه است
    اتحاد جدیدا دو تا ۲۳ شده؟ قبلا ۳۰ بود فکر کنم. بیشترین بار مجاز رو فکر میکنم چین داشته باشه ولی عدد دقیقش رو نمیدونم متاسفانه

Junior Member

اتحاد جدیدا دو تا ۲۳ شده؟ قبلا ۳۰ بود فکر کنم. بیشترین بار مجاز رو فکر میکنم چین داشته باشه ولی عدد دقیقش رو نمیدونم متاسفانه
    بله، مثل اینکه از سپتامبر ۲۰۱۵ این جوری شده که برای اکثر مسیر‌ها ۲ بار ۲۳ کیلویی‌ می‌شه برد که واقعاً قابل فکره. ما خودمون با اینکه ممبر امارات و ترکیش هستیم، به احتمال زیاد اتحاد رو انتخاب کنیم فقط به همین دلیل

Junior Member

با سلام
    چنانچه کسی قصد اجاره کردن خونه مبله به صورت موقت در شهر کرایستچرچ را دارد، لطفا با من تماس بگیرد.

Senior Member

سلام دوستان

برای سفر به نیوزیلند علاوه بر ویزای نیوزیلند به ویزای استرالیا هم نیاز هست؟ میشه راهنمایی بفرمایید اگر نیاز هست باید چه زمانی و چطور اقدام کرد؟
    دوم اینکه میشه بفرمایید راحتترین و در عین حال از لحاظ قیمتی مناسبترین شرکت هواپیمایی برای سفر به ولینگتون کدومه؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)