صفحه 37 از 40 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

برای ویزای ترانزیت استرالیا دیگه نیازی به مدارک تحصیلی و زبان و ... که نیست درسته؟ فقط 2 تا فرمی که باید پر بشه، کپی ویزا، پاسپورت و بلیت و عکس پاسپورتی کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    برای ویزای ترانزیت استرالیا دیگه نیازی به مدارک تحصیلی و زبان و ... که نیست درسته؟ فقط 2 تا فرمی که باید پر بشه، کپی ویزا، پاسپورت و بلیت و عکس پاسپورتی کافیه؟
    نه مدرک زبان نمیخاد. همونایی که نوشتی کافیه

Junior Member

سلام دوستان
    میشه راهنماییم کنید
    من ویزای ترانزیت تهیه نکردم و سفارت گفته پرواز مستقیم بگیر
    امارات هم گفته داره
    میشه راهنماییم کنید چطور باید تهیه کنم؟
    کجاها پرواز بدون توقف داره
    دوطرفه قیمتش حدودا چقدره

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

می تونید از طریق سایت علی بابا بگیرید مستقیم با کارت شتاب. من خودم با تایی از تهران بانکوک اکلند اومدم که اون زمان حدود ۳ تومن از مستقیم امارات ارزون تر بود اما نمی دونم الانم می شه تهیه کرد یا نه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط pm1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه راهنماییم کنید
    من ویزای ترانزیت تهیه نکردم و سفارت گفته پرواز مستقیم بگیر
    امارات هم گفته داره
    میشه راهنماییم کنید چطور باید تهیه کنم؟
    کجاها پرواز بدون توقف داره
    دوطرفه قیمتش حدودا چقدره
    پرواز مستقیم با ایرلاین امارات و قطر امکان پذیره. یعنی شما از تهران تشریف میبرید دبی یا دوحه بعد از اونجا مستقیم میایید اوکلند. هواپیمایی قطر سایت فارسی داره اما فکر میکنم بلیت رو هم میشه از آژانسها خریداری کرد. قیمت پرواز دوطرفه از اوکلند به دبی به تهران و بالعکس حدود ۲۵۰۰ دلار نیوزلند.

Junior Member

اینکه چه روزی برسیم نیوزیلند (اول، وسط یا آخر هفته) اهمیتی داره؟ یعنی نکته ای هست در اینباره که طبق اون بلیت تهیه کنیم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    اینکه چه روزی برسیم نیوزیلند (اول، وسط یا آخر هفته) اهمیتی داره؟ یعنی نکته ای هست در اینباره که طبق اون بلیت تهیه کنیم؟
    خیر. البته اگه قراره دانشگاه ماشین بفرسته فرودگاه واستون، به نظرم بهتره تعطیلات آخر هفته اینجا نرسید و چون اولین بار هست که تشریف میارید بهتره یه جوری بیایید که صبح یا نهایتا ظهر برسید که بتونید در طول روز به کارهایی مثل گرفتن محل اقامتتون یا خرید خیلی مختصر برای روز اول برسید. درضمن فرودگاه اوکلند یه اتوبوس هایی داره به اسم اسکای باس که مستقیم از فرودگاه میاد داخل شهر و یک ایستگاه هم در خیابون سایموندز مقابل دانشگاه داره(اتوبوس مجهز به اینترنت و راننده هم مسیرها رو اعلام میکنه) هر نفر ۱۶ دلار قیمت بلیتشه.

Junior Member

3 تا سوال:
    1: قطر ویزای ترانزیت نیاز داره؟
    2: اگه از چین بخوایم بریم نیوزیلند و مدت زمان حضورمون در چین دو روز باشه (متاسفانه بضی پروازا اینجوری هستن. آخر شب میرسن پکن، فرداش میرن گوانگژو و بامداد روز بعد میرن اوکلند، یعنی عملا 2 روز در چین) آیا به ویزای ترانزیت نیاز هست؟
    3: قاب عکس میشه برد نیوزیلند؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

اگر چوب خام نباشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
    چون یه پرواز داخلی چین هم می خواهید انجام بدید دیگه حتما می خواهید. من خودم تو یه افر عالی با پرواز تایی ارویز اومدیم بانکوک و از اونجا اومدیم اکلند، اون زمان ۳ و خورده ای از امارات ارزو تر در اومد، یه بررسی کنید ببینید شاید افر داشته باشه.

Junior Member

این بک پکرهایی که هست برای یا اقامت یکی دو هفته ای تا یه خونه اجاره بکنیم مناسب هست؟ امنیت داره؟ جایی رو داره که مثلا چمدون و وسایلمون رو بزاریم یا باید همراهمون حتما ببریم تو اتاق؟ بعد اینکه مختلطه یا خانما و آقایون جدا هستن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)