صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 28293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

ما فکر می کردیم دو هفته ای خونه پیدا کنیم اما اجاره کردنمون ۲ ماه طول کشید. باید استودیو های کوچیک مبله یا همچین چیزهایی باشه؛ اینجا توی پالمرستون نورث چهار پنج تا همچین مجتمع هایی هست که می تونید قبل اومدن باهاشون هماهنگ کنید که مستقیم برید اونجا باشید تا خونه پیدا کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    این بک پکرهایی که هست برای یا اقامت یکی دو هفته ای تا یه خونه اجاره بکنیم مناسب هست؟ امنیت داره؟ جایی رو داره که مثلا چمدون و وسایلمون رو بزاریم یا باید همراهمون حتما ببریم تو اتاق؟ بعد اینکه مختلطه یا خانما و آقایون جدا هستن؟
    بستگی داره چه اتاقیو انتخاب کنی. اتاقای دو نفرش معمولا امنه و نیازی نداری وسایلتو با خودت بکشی اینور اونور. اتاقای مشترکش که از سه نفر به بالاس خوب مشترکه دیگه و باید مراقبه وسایلات باشی.
    توی سایت پایین معمولا چیزای خوبی گیرت میاد. اپشم هست میتونی دانلود کنی رو گوشیت داشته باشی.
    agoda.com

Junior Member

برای درخواست ویزای ترانزیت استرالیا، برچست ویزای نیوزیلند حتما باید تو پاس ما خورده باشه و کپیش رو برای سفارت استرالیا بفرستیم یا ایمیل گرنت ویزا کفایت می کنه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

برای درخواست ویزای ترانزیت استرالیا، برچست ویزای نیوزیلند حتما باید تو پاس ما خورده باشه و کپیش رو برای سفارت استرالیا بفرستیم یا ایمیل گرنت ویزا کفایت می کنه؟
    سلام
    کپی ویزای مقصد الزامیه. در کل به نظرم اگه هنوز بلیت تهیه نکردید و امکانش رو دارید بهتره بلیت یکسره از دبی به اوکلند رو تهیه کنید (پرواز امارات).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    سلام
    کپی ویزای مقصد الزامیه. در کل به نظرم اگه هنوز بلیت تهیه نکردید و امکانش رو دارید بهتره بلیت یکسره از دبی به اوکلند رو تهیه کنید (پرواز امارات).
    دوحه به اوکلند هم مستقیم هست پرواز قطر، قیمتش ارزون تره. نظرتون چیه؟ ویزای ترانزیت هم نمی خواد ظاهرا اینجوری که من از دفترشون تو تهران پرسیدم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوحه به اوکلند هم مستقیم هست پرواز قطر، قیمتش ارزون تره. نظرتون چیه؟ ویزای ترانزیت هم نمی خواد ظاهرا اینجوری که من از دفترشون تو تهران پرسیدم.
    سلام
    اونم خوبه، اگه خواستید پرواز غیر مستقیم هم بگیرید (استرالیا هم استاپ داشته باشه) از یه ایرلاینی خرید کنید که کل مسیر رو خود ایرلاین خدمات ارايه بده (مثل امارات). خیلی از دوستان از جمله خود من که با پرواز اتحاد اومدیم دچار مشکلاتی از قبیل ۱۶ ساعت تاخیر در ابوظبی یا عدم وجود صندلی کنارهم واسه یه زوج که باهم بلیت گرفتن و ... مواجه شدیم.

Junior Member

با قطر ایرلاین ظاهرا میشه 30 کیلو بار از تهران به اولند برد به اضافه 7 کیلو کوله ای که میبریم تو کابین درسته؟ کسی تحربه ای داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام

میشه لطفا به من بگید برای ویزای ترانزیت استرالیا چه مدارکی لازمه؟ آیا باید اصل پاسپورتو به سفارت پست کنم یا کپی کفایت میکنه؟ منظور از passport type photo عکس 6 در 4؟

Junior Member

سلام. نه دوست عزیز پاسپورت نیاز نداره براشون بفرستید عکس هم بله عکس پاسپورتی. بعد از یک هفته تا ده روز یک فایل pdf براتون ایمیل میکنن که ویزاتونه اون رو پرینت بگیرید. فرودگاه دبی قبل از سوار شدن به هواپیما چک میکنن. استرالیا کسی نمیخواد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط DDMDD نمایش پست ها
    سلام

میشه لطفا به من بگید برای ویزای ترانزیت استرالیا چه مدارکی لازمه؟ آیا باید اصل پاسپورتو به سفارت پست کنم یا کپی کفایت میکنه؟ منظور از passport type photo عکس 6 در 4؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و

سلام دوستان
    میشه بگید برای نیوزیلند چه چیزایی غیر مجازه و نمیتونیم بیاریم همراهمون؟
    سبزی خشک آجیل،... میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)