صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 397 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

من 5 اردیبهشت عازم آکلند هستم
    می خواستم بدونم بهترین پرواز چه پروازیه؟
    و همچنین اینکه کدوم کشور ها ویزای ترانزیت لازم دارن؟
    در ضمن کسی برای همسفر شدن و همچنین همخونه شدن هست؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام دوست گرامی
    پروازها (فطز و امارات رو میدونم) معمولا خدماتی رو برای افرادی که کمی مسن هستند داره، مثلا میتونید مشخصات بلیط و ... بهشون بدین و خودشون کارهای مربوط به جابه جایی بار و گیت ها رو هم انجام میدن. (در صورت درخواست، اگه مسافر مشکلی برای راع رفتن داشته باشه یا پا دردی داشته باشه، مسافر رو با ویلچر جابه جا میکنند)
    بهتره موقع خرید بلیط و یا حتی بعدش با تماس یا ایمیل، کانفرمیشین موارد بالا دریافت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    سلام به همگی سال نو مبارک میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که برنامه سفر به نیوزلند در نیمه ماه May داشته باشد،؟ جهت همراهی با مادر اینجانب که همراه در سفر داشته باشند
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام دوستان ی شرکت هواپیمایی چینی هست که از تهران به کرایست چرچ رو حدودا 3 میلیون تومن قیمت داده با دوتا توقف طولانی تو چین و کل سفر هم حدود 2.5 روز طول میکشه. کسی چنین تجربه ای داره؟ بعد توی مدت توقف بین پروازها ( مثلا 20 ساعت زده) خدماتی میدن یا مثلا هزینه غذا و ...خودت باید بدی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    سلام دوستان ی شرکت هواپیمایی چینی هست که از تهران به کرایست چرچ رو حدودا 3 میلیون تومن قیمت داده با دوتا توقف طولانی تو چین و کل سفر هم حدود 2.5 روز طول میکشه. کسی چنین تجربه ای داره؟ بعد توی مدت توقف بین پروازها ( مثلا 20 ساعت زده) خدماتی میدن یا مثلا هزینه غذا و ...خودت باید بدی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    این نکته رو مد نظر داشته باشین که کریست‌چرچ تو جزیره جنوب قرار داره و آوکلند و ولینگتون تو جزیره شمال و جابجا شدن بین شهر ها توی نیوزیلند خیلی عذاب آوره، خصوصا هیچ جاده ای یا ریلی بین دو جزیره نیست و باید با ferry برید اون یک تیکه رو که در نوع خودش عذابیه

درمورد فرودگاه به تحمل خودتون بستگی داره اما 2.5 روز توی فرودگاه خوابیدن و زندگی کردن فوق العاده سخته و شاید بخواید بلیط با مدت کمتر با اندکی قیمت بیشتر بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

سلام دوستان

پارتنر دانشجوی دکترا

ویزای کار میگیره؟
    و برای ویزا گرفتن،آیا مدرک ایلتس لازم دارن؟

Junior Member

سلام دوستان
    وقت بخیر
    معذرت میخوام، کسی هستش که با پرواز چند ایرلاینه به نیوزلند سفر کرده باشه؟ (مخصوصا از مسیر سنگاپور)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS, University of Tabriz

سلام دوستان
    من دنبال کسی هستم که از نیوزیلند میاد ایران میخواستم خواهش کنم که یه سیم کارت ودافون برام بگیره و اونجا فعالش کنه، متاسفانه یکی از دوستان برام آورد ولی اینجا فعال نشد باید اونجا فعال بشه و بعد بیاد ایران، به همین دلیل غیرقابل استفاده است.
    برای کارهای بانکی و ... بهش نیاز دارم، یه سیم کارت Prepaid داشتم متاسفانه سوخت چون باید شارژش میکردم هر چند شارژ داشت ولی انگار بازم باید شارژش میکردم.
    لطف بزرگی میکنید در حق من اگر اینکار رو بکنید تو تهران یا فرودگاه میتونم تحویل بگیرم و مبلغ رو تقدیم کنم.
    راستی یادم رفت بگم که من یک سال نیوزیلند به عنوان مهندس نرم‌افزار برای وست‌پک کار کردم.
    سپاسگزارم.
    جهان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)