صفحه 7 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_140 نمایش پست ها
    سلام

برای همه ما که مسافر نیوزلندیم حالا دیر یا زود یه معضل هست به نام "حالا با چه پروازی برم".... راستش من خودم ماه پیش امارات ایر رو رزرو کرده بودم که تخفیف زده بود و رفت و برگشت یکساله رو میداد حدود 4 میلیون تومن اما از دوشنبه یک باره شد 6 میلیون و دویست و مجبور به کنسل شدم چون فقط رزرو بود.... امروز یه بلیط گرفتم که خیلی شرایطش و قیمتش بهتر از امارات بود...... با ماهان گرفتم تا مالزی بصورت دو طرفه حدود 1 میلیون و چهارصد و از مالزی تا کریست چرچ هم گرفتم 384 دلار....از مالزی تا کریست چرچ ترانزیتش توی گوانگژو چین هست و طبق قانون چین ترانزیت زیر 24 ساعت اصلا ویزا نمیخواد...... دیگه دردسر ویزای ترانزیت نداره و نمیخواد زیاد توی سالن ترانزین بمونیم فقط 2 ساعت و نیم....از خط هواپیمایی Southern China گرفتم اما از سایتهای دیگه گرفتم که 50 دلار ارزونتر از سایت خودش بود مثل cheaptickets و chipoair

یه خوبی دیگه هم داره......میتونین 2 تا چمدون تحویل بار بدین و هرکدام هم ماکسیمم 23 کیلو
    این‌جور که شما می‌گید به نظر می‌آد درحال حاضر این بهترین گزینه هست چون یادمه که قبلن امارات از بقیه معقول‌تر بود
    فقط یه سوال، پرواز ماهان (رفت و برگشت) به مالزی شده یک میلیون و چهارصد؟
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

Junior Member

سلام

برای همه ما که مسافر نیوزلندیم حالا دیر یا زود یه معضل هست به نام "حالا با چه پروازی برم".... راستش من خودم ماه پیش امارات ایر رو رزرو کرده بودم که تخفیف زده بود و رفت و برگشت یکساله رو میداد حدود 4 میلیون تومن اما از دوشنبه یک باره شد 6 میلیون و دویست و مجبور به کنسل شدم چون فقط رزرو بود.... امروز یه بلیط گرفتم که خیلی شرایطش و قیمتش بهتر از امارات بود...... با ماهان گرفتم تا مالزی بصورت دو طرفه حدود 1 میلیون و چهارصد و از مالزی تا کریست چرچ هم گرفتم 384 دلار....از مالزی تا کریست چرچ ترانزیتش توی گوانگژو چین هست و طبق قانون چین ترانزیت زیر 24 ساعت اصلا ویزا نمیخواد...... دیگه دردسر ویزای ترانزیت نداره و نمیخواد زیاد توی سالن ترانزین بمونیم فقط 2 ساعت و نیم....از خط هواپیمایی Southern China گرفتم اما از سایتهای دیگه گرفتم که 50 دلار ارزونتر از سایت خودش بود مثل cheaptickets و chipoair

یه خوبی دیگه هم داره......میتونین 2 تا چمدون تحویل بار بدین و هرکدام هم ماکسیمم 23 کیلو

از ایران بخوایم بار ببریم که باز همون 30 کیلو رو میتونیم ببریم؟!! درسته؟؟ چه فایده داره اونجا میتونیم 2تا چمدون 23 کیلویی ببریم؟

اگه هواپیما ماهان دیر برسه به مالزی و ما پروازه اونجا رو از دست بدیم چی؟

سلام

من امروزبه یک آژانس سر زدم :
    رفت به کوالالامپور برای 20 آگوست ماهان :1,070,000 تومن
    رفت و برگشت برای همون تاریخ (رفت 20 آگوست) : 2,300,000 تومن !!
    شما برای چه تاریخی 1,500,000 رفت و برگشت را گرفتید؟

ساعت رفت ماهان به کوالالامپور و روزهای رفت چه روزهایی است ؟
    آژانس میگفت از June تا September قیمتهای کوالا لامپور بالاست . درسته؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر | بلیط | هتل | همسفر | هم اتاقی

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

کسی تجربه ای با خطوط هوایی China Southern داره؟ قیمت بلیطاش خیلی مناسبه ولی انگار هواپیماهاش داغونه!
    سلام...مثل اینکه یه کم دیر اومدم....خودم که انشالله تا 10 روز دیگه امتحان میکنم اما داداشم توی سفرهایی که به چین داشته چند بار سوار شده...میگفت پروازش خوبه اما وقتی بوی غذاش بلند میشه یه کم اذیت کننده است

نقل قول نوشته اصلی توسط hediye119 نمایش پست ها
    این‌جور که شما می‌گید به نظر می‌آد درحال حاضر این بهترین گزینه هست چون یادمه که قبلن امارات از بقیه معقول‌تر بود
    فقط یه سوال، پرواز ماهان (رفت و برگشت) به مالزی شده یک میلیون و چهارصد؟
    خدمتتون عرض کنم که من 7 آپریل اومدم که بلیطم شد 1 میلیون و سیصد و بیست و هفت و خانومم 28 آپریل اومد و بلیطش هم یکساله رفت و برگشت بود که شد 1517000 تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoali نمایش پست ها
    از ایران بخوایم بار ببریم که باز همون 30 کیلو رو میتونیم ببریم؟!! درسته؟؟ چه فایده داره اونجا میتونیم 2تا چمدون 23 کیلویی ببریم؟

اگه هواپیما ماهان دیر برسه به مالزی و ما پروازه اونجا رو از دست بدیم چی؟
    خدمتتون عرض کنم که میتونین یه آپشن برای خودتون بزارین و یکی دو روزی رو مالزی باشین...بالاخره اینجا چیزهایی گیر میاد که بتونین بخرین و اینهمه از ایران بار نکنین...میشه راهنماییتون کرد که از کچا بخرین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    من امروزبه یک آژانس سر زدم :
    رفت به کوالالامپور برای 20 آگوست ماهان :1,070,000 تومن
    رفت و برگشت برای همون تاریخ (رفت 20 آگوست) : 2,300,000 تومن !!
    شما برای چه تاریخی 1,500,000 رفت و برگشت را گرفتید؟

ساعت رفت ماهان به کوالالامپور و روزهای رفت چه روزهایی است ؟
    آژانس میگفت از June تا September قیمتهای کوالا لامپور بالاست . درسته؟
    برای 28 آپریل گرفته بودیم...من خبر ندارم که وضعیتشون بلیط توی ماههای دیگه چطوره اما این آٌژانستون هم یه چیزی گفته که خالی از لطف نباشه....تجربه نزدیک به 6 سال اقامت ما توی مالزی میگه که این بازه زمانی که شما فرمودین در واقع فصول گرم و کم بارون اینجاست و توی اروپا هم هوا بهتره و مسافر کمتر میاد اینور... توی این فصول اتفاقا اینجا هتل و این حرفها خیلی بهتره و روی بلیط میتونین هتل خوب و ارزون پیدا کنید

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

بلیط رفت و برگشت به مالزی رو الان با 1.5 میلیون میدن..... و بلیط مالزی به کراستچرچ رو هم 390$ ..... ولی نکته اینه که موقع برگشت ، هواپیمای ارزون از شهر کراستچرچ تا کوالالامپور پیدا نمیشه (ارزون ترین پرواز 950$ که از قیمت پرواز کراستچرچ به تهران با هواپیمایی امارات هم بیشتر ه...) ... اگه از اوکلند بخواییم برین مالزی هم 600$ میشه .....

با این حساب، اصولا مسیر ( تهران>کوالا>کرستچرچ ) یا ( تهران>کوالا>اوکلند ) یه مسیر ه رفت است .... و مسیر رفت و برگشت به حساب نمیاید ... (مگه اینکه کسی بخواد مالزی و ببینه و مثلا وسایل الکترونیکی و... بخر ه)

اگه یکی بخواد بلیط یکطرفه بگیره برا کوالا (1.2 میلیون) و از اونجا با هواپیمایی southern china بره کراستچرچ (390$) حدودا هزینه بلیط رفت در میاد 390 + 350$ (از تهران به کوالا ) = 740 .... بلیط رفت هواپیمایی امارات 895$ و خیلی خیلی آسایشش بیشتر ه و خطر اینکه پرواز ایرانی دیر برسه و پرواز دیگه ار دست بره وجود نداره....

---------نتیجه گیری )

بهترین حالت از بین همه حالت هایی که وجود داره اینه که از هواپیمایی امارات بلیط رفت و برگشت بگیرین که در میاد 1580$ ....

اگه مسیر رفت ارزون میخوایین مسیر تهران>کوالا>کراستچرچ با هواپیمایی ماهان و southern china ( حدودا 155 دلار ارزون تر از بلیط رفت هواپیمایی امارات )

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها
    بلیط رفت و برگشت به مالزی رو الان با 1.5 میلیون میدن..... و بلیط مالزی به کراستچرچ رو هم 390$ ..... ولی نکته اینه که موقع برگشت ، هواپیمای ارزون از شهر کراستچرچ تا کوالالامپور پیدا نمیشه (ارزون ترین پرواز 950$ که از قیمت پرواز کراستچرچ به تهران با هواپیمایی امارات هم بیشتر ه...) ... اگه از اوکلند بخواییم برین مالزی هم 600$ میشه .....

با این حساب، اصولا مسیر ( تهران>کوالا>کرستچرچ ) یا ( تهران>کوالا>اوکلند ) یه مسیر ه رفت است .... و مسیر رفت و برگشت به حساب نمیاید ... (مگه اینکه کسی بخواد مالزی و ببینه و مثلا وسایل الکترونیکی و... بخر ه)

اگه یکی بخواد بلیط یکطرفه بگیره برا کوالا (1.2 میلیون) و از اونجا با هواپیمایی southern china بره کراستچرچ (390$) حدودا هزینه بلیط رفت در میاد 390 + 350$ (از تهران به کوالا ) = 740 .... بلیط رفت هواپیمایی امارات 895$ و خیلی خیلی آسایشش بیشتر ه و خطر اینکه پرواز ایرانی دیر برسه و پرواز دیگه ار دست بره وجود نداره....

---------نتیجه گیری )

بهترین حالت از بین همه حالت هایی که وجود داره اینه که از هواپیمایی امارات بلیط رفت و برگشت بگیرین که در میاد 1580$ ....

اگه مسیر رفت ارزون میخوایین مسیر تهران>کوالا>کراستچرچ با هواپیمایی ماهان و southern china ( حدودا 155 دلار ارزون تر از بلیط رفت هواپیمایی امارات )

البته قیمت هواپیمایی امارات سریع تغییر میکنه (افزایش) .... مثلا قیمت هایی که گفتم دیروز وجود داشت ولی امروز بلیط رفت به کراستچرچ تا دو ماه بعد از تاریخ امروز شده 1029 ... ,و لی برا سه ماه بعد همون 895$ ه....... پس اگه میخوایین با هواپیمایی امارات برین باید خیلی زود بلیط بخرین (اطلاع ندارم بعد از خرید بلیط اگه قیمت بالا بره مابه التفاوت و میگیرن یا نه).......

نقل قول نوشته اصلی توسط karim5623 نمایش پست ها

---------نتیجه گیری )

منم فکر میکنم 200 دلار ارزشش را نداره که آدم 3 تا هواپیما عوض کنه !!! و حدود 20 ساعت توی فرودگاهها منتظر بمونه !!
    ولی برای بلیط رفت و برگشت امارات آیا میشه بلیط برگشت را اوپن گرفت؟ یا میشه تاریخش را تغییر داد بعدا؟
    در مورد امارات چک کردم که مثلا تاریخ جون 2013 با همون تاریخ در 2014 تفاوت داشت و 2014 گرونتر بود . کسی میدونه چرا؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)