صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان
    من از دوتا دانشگاه استرالیا یعنی University of Adelaide و Australian National University پذیرش گرفتم (هر دو با بورسیه کامل). حالا دوتا سوال از دوستان باتجربه داشتم. اول اینکه میشه دوتا شو اکسپت کرد؟ اگر نمیشه به نظر دوستان کدوم دانشگاه ارجحیت داره؟ ضمنا رشته من مهندسی مواد هستش.
    پیشاپیش ممنون از پاسخ دوستان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidra نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من از دوتا دانشگاه استرالیا یعنی University of Adelaide و Australian National University پذیرش گرفتم (هر دو با بورسیه کامل). حالا دوتا سوال از دوستان باتجربه داشتم. اول اینکه میشه دوتا شو اکسپت کرد؟ اگر نمیشه به نظر دوستان کدوم دانشگاه ارجحیت داره؟ ضمنا رشته من مهندسی مواد هستش.
    درود بر شما و تبریک!

من الان دانشگاه ملی استرالیا هستم و از چیزایی که اینجا دیدم از دانشگاه تا شهر کانبرا براتون میگم. امیدوارم کسی از آدلاید بهتون اطلاعات بده. نتخاب صد البته با ماست.
    1. دانشگاه ملی اعتبارش به مراتب از دانشگاه آدلاید بالاتره.
    2. نظم اینجا فوق العادس.ادمای دانشگاه کاملا در خدمت شما هستن تا همطمئن شن شرایط شما برای تحقیق کردن و نگران نبودن از بابت مسائل فرعی جوره . دانشگاه همه چی سر جاشه. آمد و رفتتون به خودتون بستگی داره. کسی نمیگه فلان ساعت باد بیای کار کنیو فلان ساعت بری. متوجه هستن که افراد تفاوت ساعات کاری دارن بخاطر شرایط عادتی یا هر چی و از این نظر کاری ندارن. پولتون رو سر وقت به حساب مربوطه میریزن.
    3. چون جای خفن تریه، اگه خوب کار کنید و استادتون آدم پشتیبانی باشه شانستون برای بعد دکتری جهت پیدا کردن کار چه آکادمیک چه غیر بیشتر خئاهد بود.
    4. کانبرا جای کوچک و بسیار آرومی هست. اگه قصد تحقیق دارین، اینجا بهترین جای دنیاس برای این کار.
    5. کانبرا امکانات تفریحی کمی داره. از این جهت ممکنه بهتون فشار بیاد. مطمئنا آدلاید جاذبه های تفریحی بیشتر از کانبرا داره.
    6. امید پیدا کردن کارتو ی مانبرا، توهم هست. بنابراین کار رو باس بعد از دکتریتون جای دیگه ای از استرالیا جور کنین.

اینجا حدود شصت تا دانشجوی دکتری ایرانی هست. اگه مایا باشین میتونین با ایرانی ها هم بپرین. آدمای سالمی هستن و ردیف به اندازه کافی.

سوال بیشتر راجع به اینجا داشتی پیام خصوصی بده، شاید با هم حرف هم زدیم!!!!!

پیروز باشین
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidra نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    سلام دوست عزیز،

اولا بهتون تبریک میگم بابت دریافت بورس از هر دو دانشگاه.

ازتون سه تا سوال داشتم اگر ممکنه لطفا پاسخ بدین تا نه تنها برای بنده بلکه برای آیندگان هم مفید باشه:
    1- جواب پذیرش شما از ANU کی اعلام شد و دقیقا از چه طریقی؟ زمان دریافت ایمیل پذیرشتون مد نظرم هست.
    2- رزومه کوتاهی از خودتون رو بفرمائید تا بقیه دوستان بتونند مقایسه ای از شرایط خودشون با شما داشته باشند (نمونش رو برای خود بنده در صفحه قبل همین فروم میتونید ببینید).
    3- تا کی فرصت داده شده که افر و اسکالیرشیپ دانشگاه ANU رو اکسپت یا دیکلاین بکنید؟

بسیار ممنون. استرالیا بهتون خوش بگذره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اولا بهتون تبریک میگم بابت دریافت بورس از هر دو دانشگاه.

ازتون سه تا سوال داشتم اگر ممکنه لطفا پاسخ بدین تا نه تنها برای بنده بلکه برای آیندگان هم مفید باشه:
    1- جواب پذیرش شما از ANU کی اعلام شد و دقیقا از چه طریقی؟ زمان دریافت ایمیل پذیرشتون مد نظرم هست.
    2- رزومه کوتاهی از خودتون رو بفرمائید تا بقیه دوستان بتونند مقایسه ای از شرایط خودشون با شما داشته باشند (نمونش رو برای خود بنده در صفحه قبل همین فروم میتونید ببینید).
    3- تا کی فرصت داده شده که افر و اسکالیرشیپ دانشگاه ANU رو اکسپت یا دیکلاین بکنید؟

بسیار ممنون. استرالیا بهتون خوش بگذره!
    سلام
    ممنون. در مورد ANU باید بگم که سه روز پیش ایمیلی مبنی بر دریافت اسکالرشیپ از این دانشگاه به دستم رسید، که گفته بود جزییاتش این هفته فرستاده خواهد شد. ظاهرا نحوه اعلام نتایج این دانشگاه به این صورته!!! (در مورد آدلاید تمام جزییات توی دوتا ایمیل همان ابتدا فرستاده شده بود)
    در مورد رزومه هم مهمتریناش معدل 17.44 کارشناسی ارشد دانشگاه تهران و 8 مقاله ISI هستش.

Junior Member

دوستان من اسکولارشیپ این دانشگاه رو برنده شدم ولی منتظر جواب UNSW هستم. به نظرتون اینجا بهتره یا اونجا ؟ خودم واسه زندگی سیدنی رو بهتر دوس دارم. شنیدم کانبرا بیشتر سالو سرده. البته دانشگاه خداییش خوبه. دوستان لطفا نظراتشون رو جهت مقایسه این دو مورد بگن ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasi296 نمایش پست ها
    دوستان من اسکولارشیپ این دانشگاه رو برنده شدم ولی منتظر جواب UNSW هستم. به نظرتون اینجا بهتره یا اونجا ؟ خودم واسه زندگی سیدنی رو بهتر دوس دارم. شنیدم کانبرا بیشتر سالو سرده. البته دانشگاه خداییش خوبه. دوستان لطفا نظراتشون رو جهت مقایسه این دو مورد بگن ...
    سلام دوست عزیز،

اگر ممکنه بفرمایید که کی و از چه طریقی جواب اسکالیرشیپ شما اعلام شده است. آیا شما هم قبلا در لیست رزرو بودید؟
    اگر ممکنه رزومه و رشته خودتون رو هم همینجا اعلام بفرمایید تا بقیه بتونیم خودمون رو مقایسه بکنیم و یک مبنایی داشته باشیم.

ممنون

Junior Member

سلام
    جواب پذیرش دانشگاه anu چه زمانی می یاد؟

Junior Member

سلام دوستان،
    امروز (دیشب) برای بنده ایمیل زیر رو ارسال کردند که یعنی منتظر باش!

Dear Hossein,
    We are writing to you about your application for study in a PhD program at the ANU College of Engineering and Computer Science.
    Your application ranked highly in our international scholarship round and you have been placed on our reserve list. At this stage, you have not been awarded a scholarship.
    We will continue to be in touch with you about your application and will notify of a final outcome once all available scholarships have been accepted.
    Please let us know if you have any questions.
    Kind regards

نظر دوستان در این مورد چی هست. این یعنی چی؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام حسین آقا،

این خیلی خوبه. ایشالا حبرهای بورس قطعی رو هم زودتر بشنوی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    امروز (دیشب) برای بنده ایمیل زیر رو ارسال کردند که یعنی منتظر باش!

Dear Hossein,
    We are writing to you about your application for study in a PhD program at the ANU College of Engineering and Computer Science.
    Your application ranked highly in our international scholarship round and you have been placed on our reserve list. At this stage, you have not been awarded a scholarship.
    We will continue to be in touch with you about your application and will notify of a final outcome once all available scholarships have been accepted.
    Please let us know if you have any questions.
    Kind regards

نظر دوستان در این مورد چی هست. این یعنی چی؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان،

آیا کسی از دوستان هم غیر بنده در لیست رزرو این دانشگاه قرار داره؟ اگر بله لطفا همینجا اطلاع رسانی بکنید.
    امروز صبح استاد بنده خبر داده که تا Christmas break نتایج لیست رزرو اعلام میشه. من گشتم ولی تاریخ دقیقی برای این گفته پیدا نکردم اما فکر میکنم منظورش تا 17-18 دسامبر هست.
    کسی میدونه دقیقا چه روزی هست این Christmas break تو ANU؟

ممنون از همه دوستان به ویژه علی آقا