صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

سلام

به من هم دیروز میل زدن و گفتن در لیست رزرو هستی، ولی اطلاعات بیشتری به من ندادند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان،

من امشب از این دانشگاه پذیرش با اسکالیرشیپ گرفتم. استادم بهم ایمیل داد و اطلاع داد و گفت نامه های پذیرش و اسکالیرشیپ رو هم دارند آماده میکنند که بفرستند. خواستم اطلاع بدم تا دوستان بعد از ما بدونند نتایج لیست رزرو این دانشگاه کی اعلام میشه.

انشاالله همه همین مرحله رو تو هر دانشگاهی که دوست دارند تجربه بکنند.

موفق و پیروز باشید دوستان

Junior Member

راستی از دوستانی که تجربه ای در زمینه دیکلاین کردن پذیرش دانشگاه دیگه و اکسپت اون یکی رو دارند خواهش میکنم در این مورد بنده رو راهنمایی بکنند. بنده قبلا پذیرش کرتین رو اکسپت کرده بودم با اون eCoE گرفته و مدارکم رو تحویل سفارت داده ام. الان باید دقیقا کارایی که برای اکسپت ANU بکنم چیا هستند. واقعا ممنون میشم اگر کسی پاسخ بده

Junior Member Stillalive آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد جامعه شناسی - دانشگاه تهران

سلام دوستان. خواهر من برای دکتری ریسرچ در دانشگاه ملی اپلای کرده و از آخر نوامبر هم منتظره که نتیجه ی نهایی بیاد. همچنان در اپلیکیشن خورده: Institution Processing

معنای این عدم تغییر وضعیت اپلیکیشن چیه؟

دوستان تجربه یا توصیه ای در این باره دارن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط Stillalive نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهر من برای دکتری ریسرچ در دانشگاه ملی اپلای کرده و از آخر نوامبر هم منتظره که نتیجه ی نهایی بیاد. همچنان در اپلیکیشن خورده: Institution Processing

معنای این عدم تغییر وضعیت اپلیکیشن چیه؟

دوستان تجربه یا توصیه ای در این باره دارن؟
    سلام،

جواب ادمیشن ها گاهی تا اواسط ژانویه هم طول میکشه. اینا تازه از تعطیلات برگشتن. آفر من سالی که از ANU پذیرش گرفتم روز ۷ ژانویه اومد. شما میتونین به ادمیشن آفیس ایمیل بزنین و بپرسین که اپلیکیشن در چه مرحله ای هست و استادتون رو هم میتونین سی سی کنین.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    سلام،

جواب ادمیشن ها گاهی تا اواسط ژانویه هم طول میکشه. اینا تازه از تعطیلات برگشتن. آفر من سالی که از ANU پذیرش گرفتم روز ۷ ژانویه اومد. شما میتونین به ادمیشن آفیس ایمیل بزنین و بپرسین که اپلیکیشن در چه مرحله ای هست و استادتون رو هم میتونین سی سی کنین.
    درود بر شما و ممنون از پاسخ تون.

خواهرم پیام داده و این جواب اومده. به نظرتون معناش چی می تونه باشه؟

Thank you for your email.

We have received an outcome notification for your application. However, we are waiting for some additional documentation from the assessing college before we can process the outcome of your application. I have sent another notification email to the assessing college to send those documents to us as soon as possible, so that the outcome of your application can be processed.

We will process your application further as soon as we receive those documents. There is no further action required from your end at this stage. Thank you for your patience.

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط Stillalive نمایش پست ها
    درود بر شما و ممنون از پاسخ تون.

خواهرم پیام داده و این جواب اومده. به نظرتون معناش چی می تونه باشه؟

Thank you for your email.

We have received an outcome notification for your application. However, we are waiting for some additional documentation from the assessing college before we can process the outcome of your application. I have sent another notification email to the assessing college to send those documents to us as soon as possible, so that the outcome of your application can be processed.

We will process your application further as soon as we receive those documents. There is no further action required from your end at this stage. Thank you for your patience.
    دیگه همینطور که گفته باید صبر کنین تا مدارک از کالج بره براشون و منتظر باشین
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    دیگه همینطور که گفته باید صبر کنین تا مدارک از کالج بره براشون و منتظر باشین
    صحیح...

دلیل این همه ابهام چیه واقعاً؟

اگر قصد پذیرش دارن نباید نشانه ای بدن که دانشجو این طور در انتظار و اضطراب قرار نگیره؟

شاید هم قصد ریجکت دارن که اگر این طور باشه این ابهام واقعاً ناجوانمردانه ست

رشته و دانشگاه

این هم پیام اخیرشون:

I have spoken with the College of Arts and Social Sciences HDR team, who have indicated that they expect this paperwork to forward to us by the end of the week.

As such, we anticipate being able to issue you an outcome by mid-next week.

Thank you and kind regards,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان.
    یک سوال.
    ددلاین دانشگاه ANU کی هست؟
    من چیزی پیدا نمیکنم
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn