صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید دوستان میخواستم بپرسم ددلاین این دانشگاه گذشته؟؟ من هر چی تو دانشگاه سرچ کردم چیزی ندیدم!
    فکر می کنم ددلاینش برای اسکالرشیپ 31 آگوست باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تو اپلیکیشن ANU به یه مشکلی برخوردم ممنون میشم کمکم کنید. تو صفحه سومش که راجع به Education هست یکی از فیلدایی که باید پرشه اینه :
    What stage has been reached or has the degree been awarded

کسی می دونه منظور چیه؟ یعنی من در جواب این باید چی بنویسم؟
    توو اونجا میتونید رتبه ای که توو لیسانس یا ارشد کسب کردید رو ذکر کنید، مثلا رتبه اول در بین 50 نفر ورودی، یا مثلا جزو 10 درصد بودن...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjan نمایش پست ها
    توو اونجا میتونید رتبه ای که توو لیسانس یا ارشد کسب کردید رو ذکر کنید، مثلا رتبه اول در بین 50 نفر ورودی، یا مثلا جزو 10 درصد بودن...
    No! You should mention just a "Degree" such as B.Sc or M.Sc.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

با سلام خدمت همه دوستان

من برای این دانشگاه اقدام کردم و اپلیکیشنم رو هم سابمیت کردم ولی دو تا سوال دارم.
    1. هیچ جایی ازم اپلیکیشن فی نخواست ولی یه جایی تو سایت خونده بودم (البته هر چی گشتم دیگه پیداش نکردم!!! ولی مطمئنم که دیدم) که اپلیکیشن فی برای دانشجویان اینترنشنال 75 دلار استرالیاست. دوستان کسی اطلاع نداره چرا اینطوری شده؟؟؟ من تو anu application manager با یوزر و پس خودم که لاگ این می کنم فقط نوشته یک اپلیکیشن سابمیت کردی و هیچ جایی هم برای پرداخت نداره!! جریان چیه؟
    2. من ایمیل زدم به مسئول اپلیکیشن و براشون این جریان رو توضیح دادم و فقط یک جواب از اونا دریافت کردم. گفتن کی اپلیکیشنت رو فرستادی؟؟؟ ما اسم شما رو تو لیستمون نداریم!!!! نمی دونم منظورشون چیه؟ وقتی می گه اسمت تو لیست نیست یعنی اپلیکیشنم مشکل داره؟ البته فکر کنم امکانش هست که از زمان ارسال اپلیکیشنم هم باشه آخه من دقیقا روز قبلش ارسال کردم و بعد از یه روز ازشون سوال کردم که اونا این جواب رو دادن. دوستان اگر ممکنه کمک کنید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    No! You should mention just a "Degree" such as B.Sc or M.Sc.
    دوست عزیز فک میکنم اون چیزی که شما میفرمایید برای این قسمت
    Details of study: (i.e. master of arts) هستش و این فیلد بالاتر از اون فیلد مربوط به
    what stage ... است
    من این فرم اپلیکیشن رو با کمک یکی از دوستام که الان داره ANU میخونه پر کردم، و هر چی اون گفت رو من اعمال کردم

موفق باشی

Junior Member

من سایتو زیر رو رو کردم، این دانشگاه هیچ برنامه ای وسه دکترای عمران نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_ نمایش پست ها
    من سایتو زیر رو رو کردم، این دانشگاه هیچ برنامه ای وسه دکترای عمران نداره
    درست متوجه شدید دکترا در رشته های مختلف علوم پایه در این دانشگاه با زمینه تحقیقاتی مختلف هستش ولی متاسفانه و فکر میکنم تنها دانشگاهی تو استرالیا هستش که دکترای عمران براش متصور نشده

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    من هم دنبال گرفتم اپلای در این دانشگاه برای دکتری عمران هستم...اما عمران ندارد...اما این چیست وقتی در خود سایت سرچ میکنیم "مهندسی عمران" میاد؟
    سپاس
    http://www.aushons.anu.edu.au/node/94

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه ANU و LUND در سوید پذیرش دارم هر دو با فاند. خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که کدوم بهتره. رشته من فیزیک در زمینه نانو کار می کنم. مرسیییییی

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط khandan65 نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ANU و LUND در سوید پذیرش دارم هر دو با فاند. خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که کدوم بهتره. رشته من فیزیک در زمینه نانو کار می کنم. مرسیییییی
    سلام
    هردو دانشگاه های خوبی هستن، اما استرالیا هواش در قیاس با سوئد خیلی بهتره،
    باید ببینید چه فاکتورهایی مد نظرتونه....
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.