صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام

من گروه Civil & Environmental Engineering رو توی این دانشگاه پیدا نمیکنم. کسی هست که بتونه کمک کنه؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    اینو چک کنید: http://cmbe-cpms.anu.edu.au/research
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    من هم دنبال گرفتم اپلای در این دانشگاه برای دکتری عمران هستم...اما عمران ندارد...اما این چیست وقتی در خود سایت سرچ میکنیم "مهندسی عمران" میاد؟
    سپاس
    http://www.aushons.anu.edu.au/node/94

سلام
    تو ایران یک اتاق 3*4 را میکنند دانشگاه غیر انتفاعی یا پیام نور بعد سالانه 129 نفر پذیرش عمران دارد....بعد این دانشگاه دکتری عمران ندارد؟!!؟!؟!؟!؟؟!
    I spring over the spring with the spring in the spring

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

سلام
    تو ایران یک اتاق 3*4 را میکنند دانشگاه غیر انتفاعی یا پیام نور بعد سالانه 129 نفر پذیرش عمران دارد....بعد این دانشگاه دکتری عمران ندارد؟!!؟!؟!؟!؟؟!
    OK, once and for all, or so I hope!List of research groups at ANU, department of Engineering could be found in the following address
    https://cecs.anu.edu.au/research/groups

As you'll see there, they just have CS, Electrical Engineering, and material Engineering along with interdisciplinary areas of these fields. That's almost it folk! that's almost it
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

سلام

آزه دوست عزیز، عجیبه خیلی!!! حتی عنوانی به نام مکانیک هم نداره. به لینک زیر رجوع کنید:

https://cecs.anu.edu.au/research/groups

این کل ریسرچ گروپ های این دانشگاه هستش، در پست قبلی هم اینو آوردم. اینجا رو ببینید. برید تک تک فیلدها رو نگاه کنید و ببینید زیر شاخه هاش چیاست، شاید بعضی از زیر شاخه هاش به عمران نزدیک باشه. مثلا برای مکانیک جامدات زیر شاخه material به مکانیک جامدات میخوره. موفق باشید.

Junior Member

دوستان یه سوال اگه میشه کمک کنید...

من میخوام الان اپلای کنم واسه این دانشگاه آیا تو مرحله ی اپلای مدارکم حتما باید مهر دادگستری یا ناتی داشته باشه؟؟؟ یا مهر رسمی مترجم هم قابل قبوله؟

بعدم من دارم واسه دکترا اقدام میکنم اون اسکالرشیپ اصلیه کدومه تو فرم اپلیکیشن که هم تویشن را پوشش بده هم 25000 تا سالانه برای زندگی بده؟؟
    گزینه هاش یکی
    ANU PHD scholarship
    Endeavour International postgraduate research scholrship
    کدوم رو باید انتخاب کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moh12345 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال اگه میشه کمک کنید...

من میخوام الان اپلای کنم واسه این دانشگاه آیا تو مرحله ی اپلای مدارکم حتما باید مهر دادگستری یا ناتی داشته باشه؟؟؟ یا مهر رسمی مترجم هم قابل قبوله؟

بعدم من دارم واسه دکترا اقدام میکنم اون اسکالرشیپ اصلیه کدومه تو فرم اپلیکیشن که هم تویشن را پوشش بده هم 25000 تا سالانه برای زندگی بده؟؟
    گزینه هاش یکی
    ANU PHD scholarship
    Endeavour International postgraduate research scholrship
    کدوم رو باید انتخاب کنم؟

سلام

شما تمامی مدارکت کافی است که مهر ترجمه رسمی روش بخوره. خیچ نیازی به مهز دادگستری و وزارت امورخازجه نیست. درم ورد اسکالرشیپ، اولی مزایاش ایناس:
    1. حقوقی که دو هفته یکبار برات وایز میشه و کل مبلغ برای سال 2016 به ارزش سالانه 25850 دلار استرالیاس.
    2. پوشش هزینه سفر اولیه(البته بعد از رسیدن پولتو میدن)
    3. child dependent
    متاسفانه دومی رو یادم نی، در واقع خودم اولی رو گرفتم بعلاوه یه بورس دیگه. اما ANU توی سایتش تمامی این بورسها و مزایا شون رو لیست کرده. و آدرسش هست:

http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=ir
    در ضمن شما میتونی چند تا بورس رو انتخاب کنی و این کار رو هم بکن حتما.

سوال دیگه ای داری pm بده سریعتر متوجه میشم و خوشحال میشم کمکی کنم
    ویرایش توسط Babaii : July 9th, 2015 در ساعت 12:37 PM دلیل: کامل کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام

شما تمامی مدارکت کافی است که مهر ترجمه رسمی روش بخوره. خیچ نیازی به مهز دادگستری و وزارت امورخازجه نیست. درم ورد اسکالرشیپ، اولی مزایاش ایناس:
    1. حقوقی که دو هفته یکبار برات وایز میشه و کل مبلغ برای سال 2016 به ارزش سالانه 25850 دلار استرالیاس.
    2. پوشش هزینه سفر اولیه(البته بعد از رسیدن پولتو میدن)
    3. child dependent
    متاسفانه دومی رو یادم نی، در واقع خودم اولی رو گرفتم بعلاوه یه بورس دیگه. اما ANU توی سایتش تمامی این بورسها و مزایا شون رو لیست کرده. و آدرسش هست:

http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=ir
    در ضمن شما میتونی چند تا بورس رو انتخاب کنی و این کار رو هم بکن حتما.

سوال دیگه ای داری pm بده سریعتر متوجه میشم و خوشحال میشم کمکی کنم
    خیلیییییییییییییییی ممنون...... واستون یه پیام خصوصی گذاشتم
    اومد؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من قصد دارم برای رشته فلسفه به این دانشگاه برم.با توجه به عدم تطبیق رشته لیسانس و فوق لیسانسم , می تونم از مستر مجدد فلسفه بخونم؟
    کارهای پژوهشی و ترجمه زیادی در این رابطه دارم.این دانشگاه برای رشته فلسفه در دنیا معروفه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم برای رشته فلسفه به این دانشگاه برم.با توجه به عدم تطبیق رشته لیسانس و فوق لیسانسم , می تونم از مستر مجدد فلسفه بخونم؟
    کارهای پژوهشی و ترجمه زیادی در این رابطه دارم.این دانشگاه برای رشته فلسفه در دنیا معروفه
    مگه چی خوندین کارشناسی و ارشد که با هم نمیخونن؟ بعد برای لیسانس استرالیا برای مهندسی به زور اگه یه جوری بشه بورس بدن اونم پارشال. برای فلسفه که واقعا نمیدونم. بله توی فلسفه خوبن آدمای معروفی از جمله جناب چالمرز اونجا هستن ولی اینکه مستر بورس بدن بهت نمیدونم چی بگم!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    مگه چی خوندین کارشناسی و ارشد که با هم نمیخونن؟ بعد برای لیسانس استرالیا برای مهندسی به زور اگه یه جوری بشه بورس بدن اونم پارشال. برای فلسفه که واقعا نمیدونم. بله توی فلسفه خوبن آدمای معروفی از جمله جناب چالمرز اونجا هستن ولی اینکه مستر بورس بدن بهت نمیدونم چی بگم!
    لیسانسم مهندسی عمران-ارشدم مدیریت
    حالا بورس هم ندن مهم نیست.چون با اقامت می خوام برم یک کاری پیدا می کنم تا امورات بگذره.بعد برای دکترا فکر بورس می افتم

دوستان من در حال کامل کردن مدارک دانشگاهم و همینطور که می دونید ددلاینش تا 31 آگوستع و دو تا سوال ازشما داشتم و می خواستم سریع تر پاسخ بدید ممنونم:
    1. من مدارک تحصیلی دانشگاهیم رو از تمام دانشگاه های قبلی بصورت رسمی دریافت کردم و ترجمه شده و آمادست ولی توی وبسایت دانشگاه و در بخش پذیرش عنوان شده
    High resolution colour soft copies of all your previous academic transcripts.
    می خوام بدونم آیا مدارک مقاطع پایین تر مثل پیش دانشگاهی، دبیرستان، راهنمایی و دبستان هم مورد نیاز هستند.
    2. مدارکم ترجمه ی رسمی با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری هستش می خواستم بدونم آیا همین برای پذیرش کفایت می کنه و یا باید ترجمه با مهر ناتی باشه؟

ممنون از پاسختون