صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidkhoshdel نمایش پست ها
    دوستان من در حال کامل کردن مدارک دانشگاهم و همینطور که می دونید ددلاینش تا 31 آگوستع و دو تا سوال ازشما داشتم و می خواستم سریع تر پاسخ بدید ممنونم:
    1. من مدارک تحصیلی دانشگاهیم رو از تمام دانشگاه های قبلی بصورت رسمی دریافت کردم و ترجمه شده و آمادست ولی توی وبسایت دانشگاه و در بخش پذیرش عنوان شده می خوام بدونم آیا مدارک مقاطع پایین تر مثل پیش دانشگاهی، دبیرستان، راهنمایی و دبستان هم مورد نیاز هستند.
    2. مدارکم ترجمه ی رسمی با مهر وزارت امور خارجه و دادگستری هستش می خواستم بدونم آیا همین برای پذیرش کفایت می کنه و یا باید ترجمه با مهر ناتی باشه؟

ممنون از پاسختون

1. نخیر نیاز نیست مدرک پیش دانشگاهی یا مقطع تحصیلی پایین تری رو ارائه بدین. نه به دانشگاه و نه به سفارت. و البته که میدونین منظورشون از های رزاوشن... کاپیز... اسکن شده ی مدرک های لازم هست بدون تغییر سایز.

2. شما کاری بسیار اضافه در واقع انجام دادین با گرفتن مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه. دانشگاه و سفارت به همون مهر مترجم تنها هم راضی میشدن. مدارکتون الان از نظر اعتبار، هیچ خدشه ای برشون وارد نیست. نگران نباشین.

امیدوارم وقت بکنید به موقع مدارک رو تکمیل کنین. ولی "صرفا جهت اطلاع" میگم که اگه یه وقت به ددلاین نرسیدی، اینا تا حدود 5 سپتامبر هم اجازه میدن مدارک رو براشون آپلود کنی یا به آدرس بخش ادمیشن ایمیل کنی. البته، امیدوارم بجنبی که به اونجا کار نکشه.

پیروز باشین و امیدوارم ببینیمت اونطرف!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

سلام و ممنونم بابت پاسخ کامل

سلام دوستان
    میشه راهنمایی کنین منظور از Semester Two 2015 چه ماه میلادی میشه؟
    کلا ترم 1 و ترم 2 دانشگاه های استرالیا به چه صورت میشه؟
    بعدش اونا ترم پاییزشون همین سپتامبر میشه یا فرق داره؟
    و اینکه من میخوام برایه Semester Two 2015 اپلای کنم و تا International students: 31 August 2015.زمان داره، دیر که نیست هنوز؟ نباید کار خاصی مثل فرستادن ریز نمرات رو انجام بدیم که نگران باشیم دیر بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه راهنمایی کنین منظور از Semester Two 2015 چه ماه میلادی میشه؟
    کلا ترم 1 و ترم 2 دانشگاه های استرالیا به چه صورت میشه؟
    بعدش اونا ترم پاییزشون همین سپتامبر میشه یا فرق داره؟
    و اینکه من میخوام برایه Semester Two 2015 اپلای کنم و تا International students: 31 August 2015.زمان داره، دیر که نیست هنوز؟ نباید کار خاصی مثل فرستادن ریز نمرات رو انجام بدیم که نگران باشیم دیر بشه؟
    تو خصوصی کامل جواب سوالاتونو دادم صندوق را خالی کن تا بتونی پیامم رو بگیری..... اما اجمالا باید بگم همه توضیحات تو لینک:
    http://www.anu.edu.au/study/apply/an...l-applications
    هست و اپلای کردنش خیلی راحته... جدا هم لازم نیست برای اسکولارشیپ اقدان کنی... یعنی همین اپلای معمولی برای ادمیشن ازت میپرسه اسکولارشیپ هم میخوای میگی بله... پست مدارک اصلا نداره و مدارکی که میخواد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمره های انگلیسی و مدرک زبان و همچنین 3 تا توصیه نامه... که اونا رو استادات باید زود بفرستن
    ولی در هر صورت بجنب چون شما وقت زیادی نداری

نقل قول نوشته اصلی توسط moh12345 نمایش پست ها
    تو خصوصی کامل جواب سوالاتونو دادم صندوق را خالی کن تا بتونی پیامم رو بگیری..... اما اجمالا باید بگم همه توضیحات تو لینک:
    http://www.anu.edu.au/study/apply/an...l-applications
    هست و اپلای کردنش خیلی راحته... جدا هم لازم نیست برای اسکولارشیپ اقدان کنی... یعنی همین اپلای معمولی برای ادمیشن ازت میپرسه اسکولارشیپ هم میخوای میگی بله... پست مدارک اصلا نداره و مدارکی که میخواد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمره های انگلیسی و مدرک زبان و همچنین 3 تا توصیه نامه... که اونا رو استادات باید زود بفرستن
    ولی در هر صورت بجنب چون شما وقت زیادی نداری
    ممنونم ازتون
    یه استاد خیلی وقت پیش بهم جواب داده بود ولی الان دیگه جوابمو نمیداد
    من هم مطمئن نبودم که اپلای کنم یا نه
    چون استادامون به راحتی توصیه نامه نمیدن و .....
    حالا من به منشیشون ایمیل زدم و اون با استاده بررسی کرد و گفت استاد حمایتت نمیکنه و من دیگه بی خیالش شم
    خوب شد نگفتم استادا توصیه نامه بدن
    اینم یه تجربه برای بقیه
    بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    ممنونم ازتون
    یه استاد خیلی وقت پیش بهم جواب داده بود ولی الان دیگه جوابمو نمیداد
    من هم مطمئن نبودم که اپلای کنم یا نه
    چون استادامون به راحتی توصیه نامه نمیدن و .....
    حالا من به منشیشون ایمیل زدم و اون با استاده بررسی کرد و گفت استاد حمایتت نمیکنه و من دیگه بی خیالش شم
    خوب شد نگفتم استادا توصیه نامه بدن
    اینم یه تجربه برای بقیه
    بازم ممنون
    توکلت به خدا باشه کلا رو این استادا حسابی نیست... هر چی صلاحته ایشالا همون میشه
    من الان چند ماهه درگیر تهیه ی پروپوزال بودم و حالا این قضیه به کنار و این سیستم مزخرف توصیه نامه به کنار که چقدر من حرص خوردم و هزارتا ایمیل زدم تا اطمینان پیدا کردم ریکام استادام به دست اینا رسیده.
    یکی از استادای خودمم که واقعا اذیت کرد برای ریکام و گذاشت دقیقه 90گفت نمیتونم و کار دارم!!!!! باز به مرام یه استادای دوره لیسانسم که تو چند ساعت مردونگی کرد و فرستاد...

حالا بعد این همه اذیت شدن و رد کردن ادمیشن دانشگاه texas a&m برای تحصیل تو ANU باید دو ماه دیگم منتظر بمونیم ببینیم نتایج چی میشه. خدا کنه لااقل با اسکولارشیپ کامل بتونم اکسپت شم وگرنه واقعا میسوزم ازینکه دانشگاه تگزاس رو ول کردم...
    امید به خدا....

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی خبری نداره جواب اسکالیرشیپ این دانشگاه کی میاد؟
    درسته که خود دانشگاه تو سایتش نوشته:
    International applicants can expect to be notified towards the end of October as to whether they were successful in being awarded a scholarship. Domestic applicants should be made aware of the outcome of their application in December.
    ولی دقیقا مشخص نیست کی میاد. چون بنده از دانشگاه های دیگری هم آفر دارم و زمان اکسپت/ریجکت کردن اون آفرها وسط November هست میترسم تا اون موقع جواب این دانشگاه نیاد و بمونم که بقیه رو اکسپت کنم یا ریجکت!!
    ممنون میشم اگر کسی که در سالهای قبل به این دانشگاه اقدام کرده بوده به سوال بنده جواب بده که دقیقا کی جواب اسکالیرشیپ این دانشگاه اومد؟

Junior Member

سلام
    من امروز ادمیژنم از این دانشگاه اومد. ولی حرفی از اسکولاشیپ نبود. فقط یه جا نوشته کشاییکه واسه اسکالرشیپ اقدام کردند نتیجشون بعدا اعلام میشه.
    برخلاف بعضی از دوستانی که گفتن نتیجه بورس و پذیرش ما همزمان اومد ماله من اینجوری نیست. نظر دوستان کاردان چیه ؟

Junior Member

سلام،
    از دوستان رشته های مختلف کسی هست که تاحالا جواب اسکالیرشیپش از ANU اومده باشه؟
    آیا کسی میدونه نتایج اسکالیرشیپ دقیقا کی میاد؟ جواب این سوال برای بنده خیلی خیلی مهم هست.
    استاد بنده 12 روز پیش بهم گفت 1-3 هفته ای میاد ولی هنوز نیومده. میخواستم ببینم کسی جوابش اومده؟
    ممنون میشم دوستانی که نتایجشون اومده پاسخ سوالات بنده رو با ذکر رشتشون بفرمایند.
    ممنون

Junior Member

آیا به نظرتون خلاف عرف نیست من به استادم باز دوباره ایمیل بدم و راستش رو بگم: بهش بگم من از جای دیگه هم اسکالیرشیپ برنده شدم و برای اقدام به ویزا موندم که جواب شما چی هست.
    بهش بگم تکلیف بنده رو مشخص بکنه که آیا اکی هست یا خیر. میخوام بهش بگم چون رشته بنده حساس هست طبیعتا پروسه طولانی در ویزا خواهم داشت برای همین نمیخوام این زمان رو از دست بدم.
    نظر دوستان باتجربه چی هست. لطفا هر کسی نظری یا پیشنهادی داره مطرح بکنه. خیلی ممنون