صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 122

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

از کجا بورس شدید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein88 نمایش پست ها
    آیا به نظرتون خلاف عرف نیست من به استادم باز دوباره ایمیل بدم و راستش رو بگم: بهش بگم من از جای دیگه هم اسکالیرشیپ برنده شدم و برای اقدام به ویزا موندم که جواب شما چی هست.
    بهش بگم تکلیف بنده رو مشخص بکنه که آیا اکی هست یا خیر. میخوام بهش بگم چون رشته بنده حساس هست طبیعتا پروسه طولانی در ویزا خواهم داشت برای همین نمیخوام این زمان رو از دست بدم.
    نظر دوستان باتجربه چی هست. لطفا هر کسی نظری یا پیشنهادی داره مطرح بکنه. خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا ( Australian National University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    از کجا بورس شدید؟
    از کرتین فول فاند شدم.
    آقا حامد شما در این فروم یکی از فعالین هستین. لطف بکنید به سوالات بنده جواب بدین. البته نتونستم بهتون پیام خصوصی بدم چون ظاهرا در تنظیماتتون اون رو برای ما بستین .
    اگه میشه دوستان دیگه هم تو این باب نظراتشون رو مطرح نمایند.
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر زود جوابش میاد خوب صبر کن... اگرم نمیاد خوب باید افری که نقد هست را بچسبی ... ANU هم زیاد امیدی به بورس دادن نیست ... مثل UWA میمونه.... نیاز به یاری سبز بیشتر هم نداری.... چون مشخص هست... رزومتو هم بگی مطمن تر بهت جواب میدم
    از کرتین فول فاند شدم.
    آقا حامد شما در این فروم یکی از فعالین هستین. لطف بکنید به سوالات بنده جواب بدین.
    اگه میشه دوستان دیگه هم تو این باب نظراتشون رو مطرح نمایند.
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .

Junior Member

اگر زود جوابش میاد خوب صبر کن... اگرم نمیاد خوب باید افری که نقد هست را بچسبی ... ANU هم زیاد امیدی به بورس دادن نیست ... مثل UWA میمونه.... نیاز به یاری سبز بیشتر هم نداری.... چون مشخص هست... رزومتو هم بگی مطمن تر بهت جواب میدم
    سلام آقا حامد،
    همین که جواب دادی میشه یاری سبز! ممنون
    رزومه بنده عبارت هست از:
    لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد، شاگرد اول، اتمام در 7ترم، معدل 18.05
    فوق لیسانس هوافضا، علم و صنعت، شاگرد دوم، معدل 16.52
    تعداد مقالات چاپ شده:
    9 تا ISI با ایمپکت های 0.5-3 که معمولا سه الی چهار نفر هستیم که اسم من دربرخی اول هست، در برخی دوم و دربرخی سوم یا چهارم
    2 تا ISC
    2 تا ژورنال دیگه باز به انگلیسی
    4 تا کنفرانس بین المللی
    2 تا کنفرانس داخلی
    3 تا اختراع با دو تاییدیه علمی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی و تاییدیه علمی دانشگاه ها.
    Reviewer مجلات ISI و ISC از سال 2013 که تاحالا بیش از 30 مورد داوری برای Elsevier داشتم. مجموع داوری های بنده تاکنون حدود 55 مورد هست.
    ادیتور 7 مجله تخصصی غیر ISI (البته چون این مورد ممکن بود دید بدی از رزومم ایجاد بکنه بنا به دلیلی موجه در رزومه نیاوردم)
    دریافت گواهی کیفیت داوری از یکی از ادیتورهای Elsevier در سال 2013 و 2015 (موقع ارسال اپلیکیشن یکی از اینها بود) از یکی از مجلات مطرح ISI در زمینه خودم.
    اتمام دوره های داوری موسسات Elsevier و Springer و دریافت گواهی دوره ها.

لطفا اگه میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید. بسیار سپاسگذارم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این دانشگاه روی دانشگاه هایی که بودید حساس هست... در مورد مقاله معمولا مقالاتی که نفر اول و دوم باشید امتیاز بیشتری داره .... مقالات کنفرانسی هم نمره ندارن به اون صورت که تعیین کننده باشن...کلا این دانشگاه ANU و UWA زیاد تمایلی برای جذب دانشجویان ایرانی ندارن (یکی دو سال اخیر!) خیلی روش حساب باز نکنید.... باز هم از استاد در مورد جایگاهتون توی شورت لیست بپرسید اگر رنک بالایی دادن بهتون خوبه.... ضمن اینکه تا پروژه تایید نشه بورس نمیدن و اینطوری افری که الان دارید هم ممکن هست تاریخش بگذره... پس زودتر درخواست ویزارو بده

سلام آقا حامد،
    رزومه بنده عبارت هست از:
    تعداد مقالات چاپ شده:
    9 تا ISI با ایمپکت های 0.5-3 که معمولا سه الی چهار نفر هستیم که اسم من دربرخی اول هست، در برخی دوم و دربرخی سوم یا چهارم
    2 تا ISC
    4 تا کنفرانس بین المللی
    2 تا کنفرانس داخلی
    3 تا اختراع با دو تاییدیه علمی از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی و تاییدیه علمی دانشگاه ها.
    Reviewer مجلات ISI و ISC از سال 2013 که تاحالا بیش از 30 مورد داوری برای Elsevier داشتم. مجموع داوری های بنده تاکنون حدود 55 مورد هست.
    ادیتور 7 مجله تخصصی غیر ISI (البته چون این مورد ممکن بود دید بدی از رزومم ایجاد بکنه بنا به دلیلی موجه در رزومه نیاوردم)
    دریافت گواهی کیفیت داوری از یکی از ادیتورهای Elsevier در سال 2013 و 2015 (موقع ارسال اپلیکیشن یکی از اینها بود) از یکی از مجلات مطرح ISI در زمینه خودم.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

سلام آقا حامد،
    رزومه بنده عبارت هست از:
    تعداد مقالات چاپ شده:
    2 تا ISC
    4 تا کنفرانس بین المللی
    2 تا کنفرانس داخلی

سلام دوست عزیز

تبریک می گم رزومه خوبی دارید مخصوصا بخش پژوهشی ، اولا باید ببینید کرتین تا چه تاریخی به شما امکان اکسپت آفر رو میده ، اگر زمان دارید برای ANU صبر کنید ، مسلما ANU از کرتین دانشگاه بهتری هست و اگر در تاپیک نتایج بورس استرالیا مشاهده کنید ایرانی ها هم در بردن بورس این دانشگاه موفق بودن. پیشنهاد می کنم تا تاریخی که کرتین فرصت اکسپت آفر رو داده برای ANU صبر کنید چون با این رزومه احتمال بردن بورس وجود داره ، اما اگر تا اون تاریخ نتیجه بورس ANU نیومد ، کار عاقلانه اینه که کرتین رو اکسپت کنید چون بردن بورس در یک دانشگاه به عوامل مختلفی بستگی داره که رزومه خوب یکی از اون عوامل هست.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

این دانشگاه روی دانشگاه هایی که بودید حساس هست... در مورد مقاله معمولا مقالاتی که نفر اول و دوم باشید امتیاز بیشتری داره .... مقالات کنفرانسی هم نمره ندارن به اون صورت که تعیین کننده باشن...کلا این دانشگاه ANU و UWA زیاد تمایلی برای جذب دانشجویان ایرانی ندارن (یکی دو سال اخیر!) خیلی روش حساب باز نکنید.... باز هم از استاد در مورد جایگاهتون توی شورت لیست بپرسید اگر رنک بالایی دادن بهتون خوبه.... ضمن اینکه تا پروژه تایید نشه بورس نمیدن و اینطوری افری که الان دارید هم ممکن هست تاریخش بگذره... پس زودتر درخواست ویزارو بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک می گم رزومه خوبی دارید مخصوصا بخش پژوهشی ، اولا باید ببینید کرتین تا چه تاریخی به شما امکان اکسپت آفر رو میده ، اگر زمان دارید برای ANU صبر کنید ، مسلما ANU از کرتین دانشگاه بهتری هست و اگر در تاپیک نتایج بورس استرالیا مشاهده کنید ایرانی ها هم در بردن بورس این دانشگاه موفق بودن. پیشنهاد می کنم تا تاریخی که کرتین فرصت اکسپت آفر رو داده برای ANU صبر کنید چون با این رزومه احتمال بردن بورس وجود داره ، اما اگر تا اون تاریخ نتیجه بورس ANU نیومد ، کار عاقلانه اینه که کرتین رو اکسپت کنید چون بردن بورس در یک دانشگاه به عوامل مختلفی بستگی داره که رزومه خوب یکی از اون عوامل هست.

موفق باشید
    سلام دوستان،
    بسیار ممنون از راهنماییهای ارزشمند شما، و ممنون از تبریکتون جناب PhdComposite،
    بنده هر زمان جواب این دانشگاه اومد در همینجا اطلاع رسانی خواهم کرد تا دوره های بعد از ما هم درمورد زمان اعلام نتایج مطلع گردند.
    باز از دوستانی که به این دانشگاه اقدام کرده اند و منتظر جواب اسکالیرشیپ هستند خواهش دارم بیان بنویسند تا بدونیم چند نفر هستیم و کی جواب کی میاد...

Junior Member

سلام،
    همانطور که قولش رو داده بودم که اگه خبری شد به دوستان هم اطلاع بدم، امشب برای بنده HDR این جواب رو داد برای پیگیری من:

Dear Hossein,

Thank you for your email and we appreciate your follow up. We are currently processing applications for 2016 PhD study and scholarship at ANU.
    As we receive a large volume of applications, it does take some time for the various research groups to meet and scholarship committees to convene.
    As outlined in our email to you confirming receipt of your application, the outcome of the current scholarship round should be announced in December and you will receive an email notification from us.
    If you have any questions, please don’t hesitate to contact us.

Kind regards

این یعنی من مجبورم برای این دانشگاه دیگه منتظر نباشم و برای کرتین رو اکسپت کنم تا زود به مرحله ویزا برسم.
    میخوام از دوستان یه مشورتی هم بکنم: آیا میشه به این ایمیل استناد بکنم و از استاد بخوام که جواب نهایی خودش رو بهم بگه که من اکی هستم
    یا نه و بهش بگم که من آفر دیگرم داره ددلاینش نزدیک میشه (16 نوامبر) و باید بهشون قبل این تاریخ جواب بدم.
    آیا این به نظرتون بد نیست؟ دید بدی پیدا نمیکنه؟ به نظر خودم که نباید دید بدی ایجاد بکنه چون همونطور که ما چند گزینه برای جایگذینی داریم طبیعتا اینها هم چندتا گزینه همیشه در سبدشون دارند. درسته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

چون شما دارید با افرادی رقابت میکنید که در مورد رزومشون اطلاعات ندارید مسلما استادتون در مورد شانس خبری نداره... نقد را بچسب و یک ذره هم ریسک نکن... خواستی بپرس از استاد چون دیگه راهی وجود نداره! اره اونا هم با چند دانشجو درخواست میدن اما زیاد مهم نیست ساپورت استاد اگر رزومه کسی خیلی خوب باشه ... اما من عرض کردم که توی دو سال اخیر ندیدم کسی از این دانشگاه بورس بشه...
    سلام،
    همانطور که قولش رو داده بودم که اگه خبری شد به دوستان هم اطلاع بدم، امشب برای بنده HDR این جواب رو داد برای پیگیری من:

Dear Hossein,

Thank you for your email and we appreciate your follow up. We are currently processing applications for 2016 PhD study and scholarship at ANU.
    As we receive a large volume of applications, it does take some time for the various research groups to meet and scholarship committees to convene.
    As outlined in our email to you confirming receipt of your application, the outcome of the current scholarship round should be announced in December and you will receive an email notification from us.
    If you have any questions, please don’t hesitate to contact us.

Kind regards

این یعنی من مجبورم برای این دانشگاه دیگه منتظر نباشم و برای کرتین رو اکسپت کنم تا زود به مرحله ویزا برسم.
    میخوام از دوستان یه مشورتی هم بکنم: آیا میشه به این ایمیل استناد بکنم و از استاد بخوام که جواب نهایی خودش رو بهم بگه که من اکی هستم
    یا نه و بهش بگم که من آفر دیگرم داره ددلاینش نزدیک میشه (16 نوامبر) و باید بهشون قبل این تاریخ جواب بدم.
    آیا این به نظرتون بد نیست؟ دید بدی پیدا نمیکنه؟ به نظر خودم که نباید دید بدی ایجاد بکنه چون همونطور که ما چند گزینه برای جایگذینی داریم طبیعتا اینها هم چندتا گزینه همیشه در سبدشون دارند. درسته؟

Junior Member

سلام دوستان،

اولا ممنون از هر دو عزیزی که پاسخ سوالات بنده رو دادند و راهنمایی کردند.
    امشب به استادم ایمیل دادم و به نوعی اتمام حجت کردم و ازش خواستم بگه که چیکار بکنم. اونم راستش رو بهم گفت:

Dear Hossein,

Your application has been ranked high on the reserve list for a CECS PhD scholarship. Hence, there is a chance that you will get a scholarship from ANU, but there is no guarantee at this stage. The offers to the scholarship recipients will be sent out in the next days/weeks. After this, there will be a period for them to accept or decline the scholarship offer. Only after this period is over do we have clarity of whether you will receive a scholarship offer or not.

Our recommendation is for you to accept the scholarship from Curtin. If you will receive a scholarship from ANU as a result of another student declining his/her scholarship, you may return the scholarship from Curtin and accept the offer from ANU.

Best regards,

این یعنی من رفتم تو رزرو لیستشون ولی جایگاه خوبی اونجا دارم. این برای دوستان سال آینده میتونه مبنا برای امسال نتایج رشته مکانیک ها باشه. یعنی تا چند روز نتایج اعلام میشه به کسانی که برنده شدند و ما منتظر خواهیم ماند که کسانی که این آفر رو نمیپذیرند جای اونها اون اسکالیرشیپ رو بگیریم و اگر همه پذیرفتند که دیگه سر ما بیکلاه میمونه تو ANU. اما خوب راهنمایی کرده و گفته آفرت رو اکسپت بکن و بعد از جواب ما اگر جوابمون مثبت بود و خواستی این رو اکی بکن و اون رو برگردون.

بازم ممنون از دوستان.