صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 126

موضوع: ارزشیابی مدارک

traveller
    Guest

پیش فرض ارزشیابی مدارک

دانشگاه نیو جرسی از من خواسته که مدارکم را به موسسه WES برای ارزشیابی بفرستم. من مدارکم رو فرستادم ولی وضعیت فایلم رو که چک میکنم نوشته اصل مدارک نرسیده ودر قسمت مدارک لازم از ایران نوشته که ریز نمره ها باید مستقیم از دانشگاه فرستاده بشن. من لیسانس آزاد علوم تحقیقات و فوق دانشگاه علوم پزشکی تهران خوندم فکر می کنم هیچ کدوم جنین کاری نمی کنن. به موسسه میل زدم جواب ندادن زنگ زدم پیغامگیرش میگه متوسط زمان انتظار هفده دقیقه است میخوام ببینم کسی تا به حال مدارکش رو به این موسسه فرستاده ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزشیابی مدارک

سلام
    چند تا جای دیگه هم هستن که evaluation رو انجام میدن. من خودم فرستادم برای ECE در میلواکی. اونا نمی خوان که دانشگاه مستقیم ریز نمرات رو بفرسته ولی عوضش باید اصل مدرک رو براشون بفرستی با ترجمه (می تونی خودت انجام بدی) بعد موقعی که حاضر شد اصل مدرک رو دوباره برات پست می کنن. اینجا از بقیه جاها راحت تر بود شرایطش. البته من تو امریکا این کار رو کردم ولی اگه در ایران هستی فک کنم باید 50 دلار بیشتر بدی که برای برگردوندن اصل مدارکت از یه پست درست حسابی استفاده کنن.

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

نقل قول نوشته اصلی توسط snouri نمایش پست ها
    سلام
    چند تا جای دیگه هم هستن که evaluation رو انجام میدن. من خودم فرستادم برای ECE در میلواکی. اونا نمی خوان که دانشگاه مستقیم ریز نمرات رو بفرسته ولی عوضش باید اصل مدرک رو براشون بفرستی با ترجمه (می تونی خودت انجام بدی) بعد موقعی که حاضر شد اصل مدرک رو دوباره برات پست می کنن. اینجا از بقیه جاها راحت تر بود شرایطش. البته من تو امریکا این کار رو کردم ولی اگه در ایران هستی فک کنم باید 50 دلار بیشتر بدی که برای برگردوندن اصل مدارکت از یه پست درست حسابی استفاده کنن.
    سلام آیا شما اصل دیپلم دبیرستان را هم برای ECE فرستادید؟

Junior Member

ميشه بيشتر در اين رابطه توضيح بدين
    من واسه 4 تا دانشگاه ميخوام apply كنم بايد واسه هر كدوم انجام بدم جداگانه ؟ يا يكبار مداركمو بفرستم ميتونم براي 4 تا استفاده كنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_es نمایش پست ها
    ميشه بيشتر در اين رابطه توضيح بدين
    من واسه 4 تا دانشگاه ميخوام apply كنم بايد واسه هر كدوم انجام بدم جداگانه ؟ يا يكبار مداركمو بفرستم ميتونم براي 4 تا استفاده كنم؟
    نیازی نیست!
    تعداد معدودی از دانشگاه ها ازشیابی مدرک از شما می خوان! که اونها هم صراحتا در وب سایتشون مینویسن! ( شاید ۵ درصد از دانشکاه های امریکا)
    اگر بیش از یک نسخه ارزشیابی لازم دارید با پرداخت هزینه به اون موسسه (مثل WES) چند نسخه براتون ارسال میکنند . نیازی نیست شما چند سری بفرستید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

دوستان من برای دانشگاهی apply کردم، بعدا متوجه شدم که باید یک سری مدارک هم به ECE بفرستم تا ارزشیابی شه. راستش رفتم دیدم الکی باید حدود 200 دلار بدم! منم ایمیل زدم گفتم که نمی تونم بفرستم مدارکم رو به ECE، اونها هم جواب دادند چون معدلم کاملا خوبه، خودشون مبلغ رو میدن و همین سری مدارک رو که براشون فرستادم رو برای ECE ارسال می کنند. حالا بعد 2 روز یک ایمیل از ECE گرفتم که می گه باید اصل مدرک کارشناسی و ریز نمراتم رو به زبان فارسی براشون ارسال کنم! من نمیدونم آخه اینا دیگه اصل رو می خوان چی کار! حالا نگرانم که بفرستم یا نه! یه موقع این وسط طوری نشه مدارک؟

Junior Member

اصل مدرک رو بهتون برمیگردونن.توسایتشون نوشته.بازم از خودشون بپرس.راستی این course description که تو سایتشون نوشته برای دانشجویان ایرانی لازمه که بفرستن
    شما میدونین چیه؟خودمون نمیتونیم بفرستیم؟

سلام من هم بهمن ماه برای یک دانشگاه (فلوریدا آتلانتیک) مدارکم رو فرستادم ولی هم نمره تافلم کم شد و هم اینکه گفتن باید نمراتت رو evaluate کنی که من دفعه اول بود می شنیدم همچین چیزی رو ، و الان پروسه اپلای من استاپ شده نمی دونم باید چی کار کنم و یک شرکتی رو پیدا کردم که مثل انکه این کار رو می کرد ولی خیلی درهم برهم بود من اصلا نفهمیدم کجا باید شماره مستر کارت رو بزنم؟ و واقعا خوشحال میشم که یکی کمکم کنه که زودتر این کارم رو را بندازم چون واقعا برا فرستادن مدارکم خیلی زحمت کشیدم
    مرصی ممنون

کسی چیزی نمی دونه به من کمک نمی کنه؟ من واقعا تو evaluate کردن موندم پروسه اپلایم همین جوری استاپ شده

Junior Member

من میخام تجربه خودمو بگم
    من دانشگاه آزاد رشته مهندسی عمران خوندم چند تا درسو دوبار برداشتم: خاک- سیالات- راه آهن- بتن ۲
    به ECE مدارکمو فرستادم
    معدل من ۱۳.۰۱ بود (لطفآ تفسیر نکنین

GPA evaluated by ECE : 2.13 (comprehensive)
    2.30 (best results)

best results are the results that calculated regardless of F grades(repeated ones)

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)