صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 126 , از مجموع 126

موضوع: ارزشیابی مدارک

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : ارزشیابی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط yasiyas نمایش پست ها
    خب از کجا میشه فهمید؟ دانشگاهای علم و صنعت امیرکبیر قابل قبوله براشون؟
    مگه میشه دانشگاه علم و صنعت از نظر امریکا قابل قبول نباشه؟! اگر نگرانیتون در مورد نوع مدرک شماست، باید ببینید که دپارتمان مقصدتون چه نظری داره و اگر توی وب سایتشون چیزی پیدا نکردید، به منشی دپارتمان ای میل بزنید و بپرسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Old_Spider نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان ریزنمراتش رو برای WES فرستاده بود که WES براش یک ایمیل داده که ما ریزنمرات را دریافت کردیم
    ایمیل بصورت اتوماتیک هست
    عنوانش هست (Transcripts Received)
    Academic Record Received

اگر کسی قبلا برای WES ریزنمرات فرستاده لطفا بگه که دقیقا مراحل بعد چی میشه؟ چند روز بعد ایمیل بعدی میاد
    مرسی
    یعنی اینجا تا حالا کسی برای WES ریزنمرات نفرستاده؟؟؟

Junior Member

دوستان من مدارکم رو واسه ECE فرستادم . یکی از این مدارک نامه انصراف از دانشگاه بود که لیست نمرات واحد های گزروندمم توش بود ، حالا بنظرتون اون مدرک رو قبول میکنه یا نه ؟ چون دانشگاه هیچ مدرک دیگه ای به من نمیداد . یه سوال دیگه اینکه ECE مدارک رو مستقیما به ایران میفرسته یا اینکه باید با واسطه بفرسته برامون ؟

به نظرم تا می تونید از ECE استفاده نکنید من رو که خیلی اذیت کردن هرروز مجبور بودم که یا زنگ بزنم یا ایمیل آخرم یه مدرک رو که بعدش فرستاده بودم یادشون رفته بود که مجبور شدم باز زنگ بزنم خیلیم کند جلو می رن تازه من از سیستم rush service استفاده کرده بودم!

سلام دوستان من اومدم امریکا و مدارکم را برای WES فرستادم با ترجمه رسمی و مهر دادگستری منتها می گه باید از دانشگاه مستقیم پست بشه حالا من چی کار کنم مدارکمو با خودم اوردم؟؟؟؟؟

لطفا لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

سلام،

با توجه به وجود موضوع مشابه در بخش پذیرش (انجمن کارنامه و مدارک تحصیلی)، به منظور انسجام هر چه بیشتر فروم، این موضوع بسته می‌شود.

با تشکر،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)