صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 126

موضوع: ارزشیابی مدارک

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارزشیابی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بله مدرک لیسانسو دارم ولی واسه دانشگاهایی که دیپلم و پیشو میخوان اگه غیر رسمی باشه مشکل ایجاد میکنه؟ در ضمن تبدیل معدل به فرمت آمریکایی رو خودمون باید انجام بدیم یا تو ایران جایی اینکارو بصورت رسمی میکنن.من خودم با فرمت ویکی پدیا اینکارم کردم معدلم شد 3.19 (معدل دانشگام 15.70 هست)
    سوال اولتون رو نمیدونم.
    برای تبدیل معدل در صورتی که دانشگاه مقصد ازتون بخواد مراکزی در امریکا وجود دارن که این کار رو انجام میدن (خودتون نمیتونید حساب کنید چون تبدیلش خطی نیست). من نشنیدم کسی تو ایران معادلسازی کنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    سوال اولتون رو نمیدونم.
    برای تبدیل معدل در صورتی که دانشگاه مقصد ازتون بخواد مراکزی در امریکا وجود دارن که این کار رو انجام میدن (خودتون نمیتونید حساب کنید چون تبدیلش خطی نیست). من نشنیدم کسی تو ایران معادلسازی کنه.
    من خودم اینکارو کردم واسه GPA البته چون میدونم خطی نیست تبدیلش واسه همین از فرمت ویکی پدیا استفاده کردم.راستی من میخواستم چند تا نسخه سفارش بدم برای چندتا دانشگاه آمریکا ولی یکی بهم گفت برای آلمان مثلا یه نسخه میبری سفارت خودشون رایگان 5 تا نسخه کپی برابر اصل میکنن.برای آمریکا هم میشه جایی کپی برابر اصل کنم که هزینه بیاد پایین؟

Junior Member

دوستان من از ece استفائه کردم که واقعا راضی بودم
    کسی اطلاعات بیشتر خواست پیام بده

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kataion نمایش پست ها
    من 4 سال پیش دادم اَکرو برام معادل سازی کرد...اون موقع 250$ گرفت این ece رو می شه بگید؟
    دوستان کسی جای ارزون سراغ داره برای معادل سازی نمرات دبیرستان و دانشگاه ( من روم نمی شه اکرو رو معرفی کنم :|)
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

yek sari be IERF bezan, go
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    من 4 سال پیش دادم اَکرو برام معادل سازی کرد...اون موقع 250$ گرفت این ece رو می شه بگید؟
    دوستان کسی جای ارزون سراغ داره برای معادل سازی نمرات دبیرستان و دانشگاه ( من روم نمی شه اکرو رو معرفی کنم :|)
    یک سری به IERF بزن که گزینه های زیادی داره با قیمت های مختلف شاید قیمت مناسب هم گیرت بیاد، و خیلی معتبر هستش .
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

سلام! من واسه University of South Florida اپلای کردم! ازم خواستن که مدارکمو بدم یکی از اعضای NACES یا IACE.
    کسی ازین موسسات استفاده کرده؟ خیلی درگیرم! تو رو خدا کمک کنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط kataion نمایش پست ها
    منظورت از ece, Educational Credential Evaluators, Inc. هست؟ میشه هزینش و بگی؟
    ممنون میشم!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط holahola نمایش پست ها
    سلام! من واسه University of South Florida اپلای کردم! ازم خواستن که مدارکمو بدم یکی از اعضای NACES یا IACE.
    کسی ازین موسسات استفاده کرده؟ خیلی درگیرم! تو رو خدا کمک کنید!
    دوست گرامی،
    نگران نباشید. من هم برای فلوریدا اقدام کردم و ارزشیابی خیلی زود آماده شد. البته بستگی داره خودتون چه جوری بخواهید. من از IERF استفاده کردم و خیلی راضی بودم. اما بدونین اصل فارسی و ترجمه انگلیش همه مدارک از اول دبیرستان رو میخواد. و فکر کنم برای همه شرکتها یکی باشه.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

سلام.من 1 سوال دارم.از کجا میشه چک کرد مدارک دانشگاهی یه کشور دیگه مثل مالزی معتبر هست در آمریکا و کانادا یا خیر.مثل Limkokwing University College یاTaylor university یا UTM.کارشناسی از این دانشگاه ها باشه و بخوام برای ارشد اپلای کنم.با تشکر از بچه ها.

Senior Member mdemehri آواتار ها

یه سئوال:
    اگه یه دانشگاه بگه مدارک دیپلم رو می خواد تا همون سال سوم دبیرستان رو باید بفرستین یا نه پیش دانشگاهی هم شاملش می شه؟ و این مدارک هم باید ارزشیابی بشه یا نه؟
    من و یکی از دوستام اختلاف داریم سر این موضوع چون من می گم دیپلم رو تو ایران آخر سال سوم می دن اون می گه نه با پیش دانشگاهیه چون اینجا 4 ساله هست!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)