صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 126

موضوع: ارزشیابی مدارک

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

پیش فرض پاسخ : ارزشیابی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط am.miryousefi نمایش پست ها
    سلام.من 1 سوال دارم.از کجا میشه چک کرد مدارک دانشگاهی یه کشور دیگه مثل مالزی معتبر هست در آمریکا و کانادا یا خیر.مثل Limkokwing University College یاTaylor university یا UTM.کارشناسی از این دانشگاه ها باشه و بخوام برای ارشد اپلای کنم.با تشکر از بچه ها.
    UTM که معتبر هست. چون خودم اونجا خوندم و مدرک منو قبول کردند. از طرفی بچه هایی انجا بودن که برای ارشد رفتن US اما باقی دانشگاهها رو نمیدونم.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    یه سئوال:
    اگه یه دانشگاه بگه مدارک دیپلم رو می خواد تا همون سال سوم دبیرستان رو باید بفرستین یا نه پیش دانشگاهی هم شاملش می شه؟ و این مدارک هم باید ارزشیابی بشه یا نه؟
    من و یکی از دوستام اختلاف داریم سر این موضوع چون من می گم دیپلم رو تو ایران آخر سال سوم می دن اون می گه نه با پیش دانشگاهیه چون اینجا 4 ساله هست!
    بله پیش دانشگاهی رو هم میخوان. کلیه مدارک از اول دبیرستان رو میخوان.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    یه سئوال:
    اگه یه دانشگاه بگه مدارک دیپلم رو می خواد تا همون سال سوم دبیرستان رو باید بفرستین یا نه پیش دانشگاهی هم شاملش می شه؟ و این مدارک هم باید ارزشیابی بشه یا نه؟
    من و یکی از دوستام اختلاف داریم سر این موضوع چون من می گم دیپلم رو تو ایران آخر سال سوم می دن اون می گه نه با پیش دانشگاهیه چون اینجا 4 ساله هست!

درباره ی اینکه کی مدرک دیپلم رو می دن، راستش منی که پارسال پیش رو تموم کردم هم گیج شده بودم. ظاهرا از پارسال سیستم آموزش دبیرستان عوض شد و 3 سال دبیرستان + پیش دانشگاهی تبدیل شد به 4 سال دبیرستان. واسه همین دیپلم رو سال چهارم میدن به جای سال سوم.

دانشگاه های امریکا انعطاف بیشتری دارن. یعنی موقع اپلای کارنامه 3 سال رو میفرستی بعد یه دوره دیگه مدرک میخوان کارنامه ی ترم اول پیش رو می فرستی. کارنامه ی ترم دوم و دیپلم هم وقتی که داری میای اینجا باید بهشون بدی.
    ولی مثلا فنلاند اینطور نیست و همون وسط سال چهارم دیپلم رو میخوان و اگر نفرستی به خاطر نقص مدرک رد میشی.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط iripilot نمایش پست ها
    دوست گرامی،
    نگران نباشید. من هم برای فلوریدا اقدام کردم و ارزشیابی خیلی زود آماده شد. البته بستگی داره خودتون چه جوری بخواهید. من از IERF استفاده کردم و خیلی راضی بودم. اما بدونین اصل فارسی و ترجمه انگلیش همه مدارک از اول دبیرستان رو میخواد. و فکر کنم برای همه شرکتها یکی باشه.
    من از IERF میخام General Document بگیرم. یه ذره گیج کننده ست سایتش! شما که تجربه ارسال مدارک رو داشتین ممکنه راهنمایی کنید. میخام مدارک ارشد و لیسانسمو Evaluate کنن. میخاستم ببینم چه چیزایی رو باید بفرستم براشون:
    1-ترجمه مدارک ارشد و لیسانس.
    2-کپی فارسی مدارک ارشد و لیسانس.
    3- ؟؟
    یه سوال دیگه. مدارکو بهم برمیگردونن؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmofidi نمایش پست ها
    من از IERF میخام General Document بگیرم. یه ذره گیج کننده ست سایتش! شما که تجربه ارسال مدارک رو داشتین ممکنه راهنمایی کنید. میخام مدارک ارشد و لیسانسمو Evaluate کنن. میخاستم ببینم چه چیزایی رو باید بفرستم براشون:
    1-ترجمه مدارک ارشد و لیسانس.
    2-کپی فارسی مدارک ارشد و لیسانس.
    3- ؟؟
    یه سوال دیگه. مدارکو بهم برمیگردونن؟

دوست من
    همه مدارک رو اونجا نوشته . شما باید اول توی سایت یک اکانت بسازین و انجا گزینه های زیادی در مورد زمان ارزشیابی و نحوه پست ارسالی نوشته شده که آخرش خودش جمع میزنه و شما باید پول رو پرداخت کنید. بعد یک صفحه بهتون میده که باید پرینت کنین و روی مدارکی که میخواین بفرستین بذارین. همه مدارک شما از اول دبیرستان لازمه هم اصل فارسی هم اصل ترجمه . مدارک رو به شما برمیگردونن اما چون ایران تحریم هست اون شرکت پستی که با انها کار میکنن به ایران ارسال نمیکنه.. شماباید مدارک رو به یک کشور دیگه بدین و از انجا کسی براتون به ایران بفرسته.

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

دوست من
    همه مدارک رو اونجا نوشته . شما باید اول توی سایت یک اکانت بسازین و انجا گزینه های زیادی در مورد زمان ارزشیابی و نحوه پست ارسالی نوشته شده که آخرش خودش جمع میزنه و شما باید پول رو پرداخت کنید. بعد یک صفحه بهتون میده که باید پرینت کنین و روی مدارکی که میخواین بفرستین بذارین. همه مدارک شما از اول دبیرستان لازمه هم اصل فارسی هم اصل ترجمه . مدارک رو به شما برمیگردونن اما چون ایران تحریم هست اون شرکت پستی که با انها کار میکنن به ایران ارسال نمیکنه.. شماباید مدارک رو به یک کشور دیگه بدین و از انجا کسی براتون به ایران بفرسته.
    از اول دبیرستان؟!!! اصل مدارک فارسی رو هم میخان؟!! اومدیمو گم شد. بدبخت میشیم که !!
    جایی سراغ ندارین که از لیسانس بخاد مدارکو و اصل هم نخاد؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmofidi نمایش پست ها
    از اول دبیرستان؟!!! اصل مدارک فارسی رو هم میخان؟!! اومدیمو گم شد. بدبخت میشیم که !!
    جایی سراغ ندارین که از لیسانس بخاد مدارکو و اصل هم نخاد؟
    من از چندتا شرکت دیگه پرسیدم ولی انها هم گفتن که روند کاری ما فرقی نمیکنه. من دوبار تاحالا کل مدارک رو فرستادم و رفت و هیچی مشکلی پیش نیومد. اگه خیلی نگرانی اصل های فارسی رو کپی برابربا اصل کن و و کپی هارو بفرست. من پرسیدم گفتن میشه اما اگه بخوایم باید اصلش رو دوباره بفرستی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

دوست گرامی،
    نگران نباشید. من هم برای فلوریدا اقدام کردم و ارزشیابی خیلی زود آماده شد. البته بستگی داره خودتون چه جوری بخواهید. من از IERF استفاده کردم و خیلی راضی بودم. اما بدونین اصل فارسی و ترجمه انگلیش همه مدارک از اول دبیرستان رو میخواد. و فکر کنم برای همه شرکتها یکی باشه.
    خوب من الان یه سوال دیگه دارم! این IERF که شما استفاده کردید هزینش چه قدر بود؟ خودتون مدارک و فرستادید؟ چند وقت ارزشیابی کردن؟ و اخرین سوال شما یه نسخه گرفتید؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط holahola نمایش پست ها
    خوب من الان یه سوال دیگه دارم! این IERF که شما استفاده کردید هزینش چه قدر بود؟ خودتون مدارک و فرستادید؟ چند وقت ارزشیابی کردن؟ و اخرین سوال شما یه نسخه گرفتید؟
    اگه شما یک اکانت واسه خودتون در IERF درست کنین جوابه همه این سوالاتتون رو میگیرین. اونجا همه چی دقیقن مشخصه. من اصل مدارکامو فرستادم.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال.من فارغ التحصیل یه دانشگاه سراسری روزانه هستم که متاسفانه مثل اینکه توی لیست مورد قبول بعضی از کشورها نیست!! از دوستان اگر کسی لینک مربوط به دانشگاه های مورد قبول آمریکا رو داره ممنون میشم بذاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)