صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: کدوم کشور برای دکتری بدون فاند پیشنهاد میدید؟

Junior Member

پیش فرض کدوم کشور برای دکتری بدون فاند پیشنهاد میدید؟

سلام به همه
    مدت هاست تو فروم دنبال این موضوع می گشتم اما پیدا نکردم واسه همین مجبور شدم این پست رو ایجاد کردم واسه اونایی که با من همدردند.
    سخن کوتاه کنم بحث اینه که اقا جون من می خوام با هزینه خودم برم دکتری بگیرم. هیچ گونه فاند , TA, RA , هم نمی خوام. ترجیحا دانشگاه اروپایی باشه و مورد قبول وزارت.
    اونایی که اطلاعات دارند لطفا نظر بدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم کشور برای دکتری بدون فاند پیشنهاد میدید؟

من برخلاف شما مدت هاست دنبال یه جا با فاند می گردم واسه همین مجبور شدم یه پست ایجاد کنم واسه اونایی که با من همدردند که متاسفانه بی جواب موند گفتم اینجا مطرح کنم شاید هم شما به مراد دلتون برسین هم بنده ی حقیر .

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

دانشگاه معتبر همه جا هست. اما اگر هدفتون اینه که با این پولی که خرج میکنید بتونید اقامت یک کشور رو بگیرید به شما استرالیا کانادا سوئد فنلاند دانمارک و نروژ رو یشنهاد میکنم. الببته دوتای اولی خیلی راحتتر اقامت میدن.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

سلام.
    حالا براي چي ميخواي دكترا بخوني؟ برو يه فوق ليسانس توي استراليا و يه كاري پيدا كن و همونجا ويزاتو اقامتي كن. چه مشكليه كه بخواي 3-4 سال علاف دكترا بشي اون همه هم پول بدي؟
    تازه اقامتتم بگيري ديگه هزينه دانشگاه براي دكترا نصفه هم كمتر ميشه. پول زيادي داري نميدوني چكار كني بده بچه هاي اين فروم برن درسشونو بخونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط bihava نمایش پست ها
    من برخلاف شما مدت هاست دنبال یه جا با فاند می گردم واسه همین مجبور شدم یه پست ایجاد کنم واسه اونایی که با من همدردند که متاسفانه بی جواب موند گفتم اینجا مطرح کنم شاید هم شما به مراد دلتون برسین هم بنده ی حقیر .
    اگر توی رشته کامپیوتر یا مرتبط با آن می خواهید من سراغ دارم. البته با فاند برای اینکه دکترا بدون فاند را کمتر کسی قبول میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezae نمایش پست ها
    اگر توی رشته کامپیوتر یا مرتبط با آن می خواهید من سراغ دارم. البته با فاند برای اینکه دکترا بدون فاند را کمتر کسی قبول میکنه.
    نمیدونم از کجا فهمیدین که رشته ی مدنظرم چیه ولی درست حدس زدین
    ممنون میشم اگه با جزییات در رابطه با شهر ودانشگاهی که سراغ دارین بهم اطلاعات بدین

Junior Member

alipersia از اینکه تو تاپیکی که زدی بی هوا پریدم و سوال جواب میکنم بی نهایت شرمندم امیدوارم به بزرگواری خودت ببخشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bihava نمایش پست ها
    alipersia از اینکه تو تاپیکی که زدی بی هوا پریدم و سوال جواب میکنم بی نهایت شرمندم امیدوارم به بزرگواری خودت ببخشی
    نه عزیزم همینکه کارت راه بیوفته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    سلام.
    حالا براي چي ميخواي دكترا بخوني؟ برو يه فوق ليسانس توي استراليا و يه كاري پيدا كن و همونجا ويزاتو اقامتي كن. چه مشكليه كه بخواي 3-4 سال علاف دكترا بشي اون همه هم پول بدي؟
    تازه اقامتتم بگيري ديگه هزينه دانشگاه براي دكترا نصفه هم كمتر ميشه. پول زيادي داري نميدوني چكار كني بده بچه هاي اين فروم برن درسشونو بخونن.
    مرسی از این که لطف کردی جواب دادی باید بگم من الان بهترین کار رو دارم در یک اداره دولتی و به راحتی ویزای هر کشوری رو که بخوام می تونم بگیرم. نیاز به اقامت و کار در کشور پیشنهادی رو ندارم. اینکه می گم بدون فاند دکتری می خوام چون می خوام در زمینه خواصی که سابقه کار دارم و درسش رو خوندم و 5 تا مقاله کنفرانس داخلی و 2 تا ژورنال خارجی دارم با کلی تشویق نامه از محل کارم ادامه تحصیل بدم بدون اینکه منت استادی رو بکشم که به من فاند بده.(البته مطمئنم که کارمو ببینه میده). به کشور های اروپایی فکر می کنم چون دانشگاهاشون هزینش کمه و من فقط خرج زندگیمو میدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دانشگاه معتبر همه جا هست. اما اگر هدفتون اینه که با این پولی که خرج میکنید بتونید اقامت یک کشور رو بگیرید به شما استرالیا کانادا سوئد فنلاند دانمارک و نروژ رو یشنهاد میکنم. الببته دوتای اولی خیلی راحتتر اقامت میدن.
    عرض کردم من اروپایی رو ترجیح می دم. نروژ گفت که باید حتما assistantship بگیری.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)