صفحه 1 از 373 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3727

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي IELTS

پیش فرض مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

درود بر شما دوستان عزيز
    هدف از اين تاپيك قرار گرفتن تجربيات و نكاتي هست كه دوستان درباره آيلتس كسب كرده اند
    so , از دوستاني كه امتحان آيلتس داده اند ( به خصوص آكادميك) تقاضا دارم تا تجربيات خود را در اختيار دوستان قرار دهند
    با آرزوي موفقيت براي همه ي دوستان

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

all of my experience about IELTS:

http://www.ielts4us.blogspot.com

Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82

avalin chizi ke has ine ke ta miyuni nemune soal bezan, faghatam un 5ta siah ghermezeye cambridge ke mese inke 6omisham umade. daghighan mese unas

میشه در مورد این کتاب توضیح بدین؟؟ از کجا میتونم دانلودش کنم؟؟ اسمش چیه؟؟
    سلام
    من كتاب 6ام را گرفتم و كار كردم
    تازه اومده و الان اصليش هست
    و با 5امي فرق مي كند
    دانلود هم مي توني از وبلاگ خودم دانلود كنيد:

http://ielts4u.blogfa.com/post-25.aspx

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام
    ممنون.
    اما برای 31 می IELTS ثبت نام کردم و پایان نامه و مقالات و IELTS رو دارم باهم بکش بکش می برم جلو! :'(
    برام دعا کنین که فکر کنم 4 هم نگیرم.
    بازم ممنون از راهنماییت.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام
    بهتون پیشنهاد می کنم که برید میدان ونک، گاندی جنوبی، بعد از جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایران، یک کتاب فروشی هست.
    به فروشنده بگید جزوه Writing دکتر جسمانی رو می خواید.
    جزوه خیلی خوبیه و از روی کتاب The practical writer with readings فتو زده شده البته از بخش های خاصیش که به درد IELTS می خوره!
    اگر بتونید کتاب رو توی انقلاب پیدا کنید خوبه اما اگه نشد جزوه هم کافیه.
    من که استفاده کردم. البته اگر تمرین زیاد می کردم نمرم هم بهتر می شد.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

پیش فرض آرشيو پستهاي قديمي IELTS

سلام. من با سنجش که تماس گرفتم گفتن که دارن برنامه ریزی می کنن برای دور جدید.اما هرچی پرسیدم نگفتن زمان ها کی اعلام می شه و آیا بلافاصله بعد از این امتحاناست یا نه. من باید اوایل آبان امتحان بدم-کسی در مورد زمان های جدید اطلاعاتی نداره؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

پیش فرض پاسخ : زمان های جدید ثبت نام سازمان سنجش

Dear friend see the link below it may help you
    http://www.ieltstehran.com/index.php?sn=timetable
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    سلام. من با سنجش که تماس گرفتم گفتن که دارن برنامه ریزی می کنن برای دور جدید.اما هرچی پرسیدم نگفتن زمان ها کی اعلام می شه و آیا بلافاصله بعد از این امتحاناست یا نه. من باید اوایل آبان امتحان بدم-کسی در مورد زمان های جدید اطلاعاتی نداره؟
    عنوان اين تاپيک اشتباه است؛ سازمان سنجش برگزار کننده آزمون نيست و صرفا به مراکز برگزار کننده آزمون مجوز فعاليت مي دهد و در چارچوب قوانين بر فعاليت آن ها نظارت مي کند.

آزمون هاي مرکز دانشگاه بين المللي چابهار که سازمان سنجش در برگزاري آزمون به آن دانشگاه کمک مي کند، بدون وقفه و پس از سپتامبر ادامه خواهد داشت و زمان آغاز ثبت نام در اين تاريخ هاي جديد در روزهاي آينده از طريق وب سايت آيلتس سازمان سنجش (ielts.sanjesh.org) اعلام مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_Tech_Group
    عنوان اين تاپيک اشتباه است؛ سازمان سنجش برگزار کننده آزمون نيست و صرفا به مراکز برگزار کننده آزمون مجوز فعاليت مي دهد و در چارچوب قوانين بر فعاليت آن ها نظارت مي کند.

آزمون هاي مرکز دانشگاه بين المللي چابهار که سازمان سنجش در برگزاري آزمون به آن دانشگاه کمک مي کند، بدون وقفه و پس از سپتامبر ادامه خواهد داشت و زمان آغاز ثبت نام در اين تاريخ هاي جديد در روزهاي آينده از طريق وب سايت آيلتس سازمان سنجش (ielts.sanjesh.org) اعلام مي شود.
    ممنون از لطفتون فقط کی اعلام میشه؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_Tech_Group

ممنون از لطفتون فقط کی اعلام میشه؟
    در روزهاي آينده؛ چند روز قبل از باز کردن روي سايت اطلاع رساني خواهد شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)