صفحه 373 از 373 نخستنخست ... 273323363364365366367368369370371372373
نمایش نتایج: از شماره 3,721 تا 3,727 , از مجموع 3727

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي IELTS

پیش فرض پاسخ : منابع مفید برای امتحان آیلتس و سوالات و درخواست های مربوط به این منابع

سلام .من مهدی هستم و17 سالم هست.معلمم بهم word skill رو پیشنهاد کرده که روش تمرکز داشته باشم. خواستم بدونم کتاب خوبیه؟اینم بگم من توکلاس اولم. زبانم خوبیه و سطحم pi هستش وفیلم میبینم اهنگ گوش میدم کتاب میخونم چت میکنم خلاصه بگم عاشق زبانم و دارم مثل چی تلاش میکنموم ممنون میشم راهنماییم کنید. خواستم بدونم سنم چطوره اگر اینجوری ادامه بدم میتونم ایلتسو بگیرم یا نهههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

Banned

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

دوستان سطح انگلیسی من متوسط هست.آلمانی 0...با توجه به اینکه قراره برای کشور آلمان اقدام کنم....به نظرتون یادگیری تا سطح b1 آلمان سخت تره یا ielts 6.5 در ضمن مدت زمان همان 1 سال و 2 ماه دارم ....ممنون میشم دوستان کمک کنند.مسلما ielts انتخاب های کشورهای بیشتری رو برای من ایجاد می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط P.1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من 26 اکتبر امتحان دادم و نمره ی کلی م 8 شد. نمی گم خیلی نمره ی خارق العاده ایه اما دوس دارم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بذارم. نمونه سوالام و تجربه های دیگه رو توی ارسال های دیگه م می تونین پیدا کنین. این ها یه سری نکته ی کلی هست که شاید به دردتون بخوره. البته شاید این توصیه ها بیشتر برای کسایی خوبه که سطح پایه ی زبانشون نسبتاً خوبه.

Hi everyone!
    Here are my general suggestions to people who want to get a good score on this exam:
    Learning a language is a time-consuming process. If your level of English is very low you need to consider a lot of time and practice to improve it. It does not happen overnight and there is no secret path to take!
    I got myself involved with this language since around 8 years ago. However, I started studying it since I was a child. But, I watched lots of TV series and movies in the past few years,which helped my listening and speaking skills a lot.
    For improving both readingand writing skills you need to read lots of academic texts. They do not need tobe only on scientific topics. For example, this website has many simplearticles on different topics http://www.thejournal.ie/
    You can also see how ordinary people discuss over hot topics on websites like:www.debate.org

It is needless to say thatthe IELTS has its own particular structure that you need to get familiar with.That’s why I took 3 weeks off from work and only studied for the IELTS. I tookthe tests of Cambridge 5 to 9 (I wondered the previous ones were too old). Ialso studied the following book:http://www.cambridge.org/gb/elt/catalogue/subject/project/item405180/Cambridge-Vocabulary-for-IELTS/?site_locale=en_GB
    It is good book to introduce you to common topics of IELTS as well as somenecessary vocabulary.
    I listened to its recordings whenever I had time to get my ear familiar withBritish and Australian accent.
    This is also a good book I think
    http://www.cambridge.org/gb/elt/catalogue/subject/project/item404843/Common-Mistakes-at-IELTS-----and-how-to-avoid-them/?site_locale=en_GB
    It also has an intermediate one.

During those 3 weeks ofstudying I watched lots of TED talks about common IELTS topics likeenvironment, media, etc. TED.com is a great website and is not blocked likeyoutube in some countries.
    What else? Few days before my Speaking test I decided to record my voice. So, after I had prepared the answer to a part 2 question I recorded that. Then, I could listen to my recorded answer and recognize my pitfalls. It was really helpful. Two days before my exam I asked a friend of mine who speaks English fluently to ask me some recent speaking questions.
    Finally, I would recommend you to get Simon’s e-book for practicing writing task 2 essays and go through his online free lessons which were my only IELTS tutor:-)
    Good luck!
    تبريك ميگم،ميشه بپرسم كلا چقدر زمان برد تا ٨ گرفتي؟

Junior Member

میشه آدرس سایت سایمون رو بذارید؟

Junior Member IAPPLY آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط P.1987 نمایش پست ها
    سلام من لیسنینگ 9 شدم، در حالی که انتظارش رو نداشتم.
    توصیه‌ها:
    اولاً که هر چقدر می‌تونین به لیسنینگ‌های آیلتس یا کتاب vocabulary for IELTS گوش بدین. مثلاً وقتایی که توی راه هستین. چون باید گوشتون به اون لهجه‌ها عادت کنه. ما معمولاً انگلیسی رو با متد و لهجه‌ی امریکایی می‌خونیم و لهجه‌ی استرالیایی و یا بریتیش برامون نامانوسه.
    حتماً بعد از اینکه یه تست کمبریج رو می‌زنین و صحیح می‌کنین دوباره بهش گوش بدین و هم‌زمان به متن هم نگاه کنین. کلمات یا عباراتی رو که براتون جدید هستن زیرشون خط بکشین. یا کلماتی رو که براتون لزوماً جدید نیستن اما با تلفظی که فرد داشته شما متوجه اون کلمه نشدین رو هم زیرشون خط بکشین. تو دیکشنری انگلیسی به انگلیسی چندین بار به تلفظ اون کلمه‌ها گوش بدین. خیلی کلمات توی لیسنینگ‌های آیلتس تکراری هستن. مخصوصاً اون پارتی که یه دانشجو با استادش حرف می‌زنه.
    بعضی کلمه‌ها هم توی ریدینگ و لیسنینگ (قسمت 4)آیلتس خیلی وقت‌ها تکرار می شن. اگه وقت دارین یه لیست از اونا تهیه کنید. مثل کلمات مربوط به کشاورزی و دامداری و محیط زیست و غیره.
    قبلاً هم گفتم ویدئوهای سایت TED.com خیلی به تقویت لیسنینگ (مخصوصاً قسمت 4) کمک می‌کنه. دیگه؟ تست‌های لیسنینگ وبلاگ سایمون کمی سخت هستن اما برای تمرین خوبه.
    حتماً هم یه لیست درست کنین از کلماتی که زیاد تکرار می‌شن ولی شما همیشه دیکته‌شون رو با شک می‌نویسین.
    موفق باشین.
    ممنون بابت تجربیان مفیدی که گذاشتید.
    اگر لیستی از لغتهای ردینگ دارید لطف می کنید بزامون بگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy, TUMS

نقل قول نوشته اصلی توسط golnooshi نمایش پست ها
    میشه آدرس سایت سایمون رو بذارید؟
    http://ielts-simon.com/

Global Moderator

Simon آواتار ها

كاربران گرامي

با سلام

براي ادامه ي مباحث لطفا از اين تاپيك استفاده بفرماييد:

مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

ممنون
    تيم مديريت AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)