صفحه 3 از 373 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3727

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي IELTS

پیش فرض پاسخ : زمان های جدید ثبت نام سازمان سنجش

Thanks in Advance for IELTS sanjesh site group....I registered too ofcourse after many errors....Error 59!!
    Live Your Dream

همه چيز نرمال هست؛ اگه کسي مشکلي داره بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    بالاخره ثبت نام کردم. یک خوره سایت شلوغ بود اما بالا میومد برعکس سایت فوق العاده :P وزارت علوم. ثبت نام خیلی راخت انجام شد. از بچه های تیم فنی سازمان سنجش تشکر می کنم که با اومدنشون ما رو از استرس ثبت نام وزارت علوم خلاص کردند. و البته دانشگاه چابهار
    ممنون از لطف شما؛ اين آخرين دوره اي هست که تيم فني سازمان سنجش براي ثبت نام کمک مي کنه و احتمالا از دوره هاي بعد کارشناسان فني دانشگاه بين المللي چابهار، مديريت فني را در سايتي جديد ادامه بدهند

در همين يک ساعت بيش از 700 نفر ثبت نام کردند
    براي همشون آرزوي موفقيت مي کنيم ;D

special
    Guest

تبریک می گم به عزیزانی که موفق به ثبت نام شدند.من تصمیم به خرئد ووچر به صورت آن لاین داشتم ولی نمی دونم چرا امکان ثبت خرید با سئستم شتاب فراهم نیست؟شما به صورت سنتی خریداری کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    Thanks in Advance for IELTS sanjesh site group....I registered too ofcourse after many errors....Error 59!!
    Error 59به دليل ترافيک ابتدايي در حدود 14:15 براي داوطلبان نمايش داده ميشد؛ که پس از Start سرور پشتيبان مشکل حل شد

نقل قول نوشته اصلی توسط special
    تبریک می گم به عزیزانی که موفق به ثبت نام شدند.من تصمیم به خرئد ووچر به صورت آن لاین داشتم ولی نمی دونم چرا امکان ثبت خرید با سئستم شتاب فراهم نیست؟شما به صورت سنتی خریداری کردید؟
    با توجه به اينکه داوطلباني بودند که از چند روز پيش با پرداخت سنتي در انتظار دريافت ووچر بودند و با توجه مشکل ارسال استعلام از دانشگاه بين المللي چابهار به سازمان سنجش، صدور ووچر نيز با تاخير مواجه مي شد، منطقي نبود با فعال کردن پرداخت اينترنتي به متقاضياني که سنتي وجه پرداخت کرده بودند، استرس پر شدن دوره ها را وارد کنيم؛ گرچه هميشه اعلام مي کرديم: ظرفيت ها لحظه اي و يک روزه پر نخواهد شد.

18 سپتامبر باز هست؛ دانشجوهاي واحد بين المللي اميرکبير کجاييد؟

دوره هايي که تکميل شده بودند، باز شدند

عيدتون مبارک

امروز ساعت 6 عصر سايت آيلتس سازمان سنجش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)