صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57

موضوع: نظرات و پیشنهادات شما در مورد انجمن آمریکا (گفتگو با مدیران)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات شما در مورد انجمن آمریکا (گفتگو با مدیران)

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadSadegh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در انجمن مربوط به کانادا با تاپیکی مربوط به bank statement/bank letter مواحه شدم که تاپیک مفیدی بود ولی در بخش آمریکا همچین چیزی ندیدم
    فکر میکنم ایجاد همچین تاپیکی برای بیان تجربیات کسانی که قبلا این را ه رو رفتن برای کمک به کسانی که تازه میخوان برن مفید باشه تا بدونن چطور bank statement/bank letter رو بگیرن که خیالشون راحت باشه و مشکلی نخورن
    با تشکر و خسته نباشید خدمت شما دوستان
    محمد
    سلام٬ در انجمن : روادید دانشجویی F-1, F-2 ٬ موضوع Bank Statement برای دانشگاه و سفارت وجود دارد. ممنون از پیشنهادتون.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

در تالار «زندگی در آمریکا» دو تاپیک زیر وجود دارد که وجود هر یک مفید است

بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

متاسفانه تاپیک اولی از هدفش منحرف شده.
    یعنی به جای این که کاربران سوالات خود در مورد شهر ها را در تاپیک دومی ارسال کنند ، در تاپیک اولی ارسال می کنند
    به همین دلیل پست های مفید تاپیک اول در لابلای اسپم ها گم می شود!

پیشنهاد می کنم این دو تاپیک یک بار از ابتدا شخم خورده شود!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    در تالار «زندگی در آمریکا» دو تاپیک زیر وجود دارد که وجود هر یک مفید است

بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

متاسفانه تاپیک اولی از هدفش منحرف شده.
    یعنی به جای این که کاربران سوالات خود در مورد شهر ها را در تاپیک دومی ارسال کنند ، در تاپیک اولی ارسال می کنند
    به همین دلیل پست های مفید تاپیک اول در لابلای اسپم ها گم می شود!

پیشنهاد می کنم این دو تاپیک یک بار از ابتدا شخم خورده شود!

سلام
    مرسی از پیشنهاد
    برای بررسی به مدیر مربوطه ارجاع داده شد.
    مرسی
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

در تالارکلیرنس (Clearance)متاسفانه تاپیک های کلی وجود دارد که دانشجویی ، توریستی ، کاری و ... با هم پست می گذارند

همان طور که می دانید مدت زمان و همچنین روند ویزای دانشجویی با بقیه متفاوت است.

کاربران تازه وارد معمولا یا این قضیه را نمی دانند یا فکر می کنند همه دانشجویند. پست های توریستی ها معمولا این دانشجویان را نگران می کند و بر استرس آن ها می افزاید.

خیلی وقت ها نیز توریستی ها هم بدون اعلام ، پست ارسال می کنند که حتی کاربران با تجربه را نیز به اشتباه می اندازد

اکیدا توصیه می کنم کلیرنس F1 , F2 را از کلیرنس های دیگر جدا کنید

به عبارت دیگر این تاپیک های کلی را به سه تاپیک زیر بشکنید

کلیرینس دانشجویی شامل F1 , F2
    کلیرینس تبادلی شامل J1 , J2
    کلیرینس سایر موارد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil, Structural, PhD

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7

لطفا موضوع یافتن هم اطاقی در آمریکا را به شکل درختی تبدیل کنید تا امکان افزودن زیر موضوع به تفکیک ایالت امکان داشته باشد. در این حالت:
    1- وقت دوستان تلف نمی شود
    2- کاربران قدیمی و جدید می توانند همدیگر را پیدا کنند و یا پست های سایت را ارتقا دهند.
    3- مدیریت مناسب بوده و همچنین راهنمایان مناسب مقیم همان ایالت ها در دسترس دوستان است.
    (در صورت اعمال این تغییر، به بنده نیز اطلاع دهید تا آن را دنبال کنم)
    ...

سلام
    موضوعي هست كه ازمديران محترم خواهشمندم بصورت جدي پيگيري كنند.درواقع درصورتي كه پست نامربوط به موضوعي پرصفحه وپربازديدكننده بگذاريم بلافاصله حذف ميشود،اما اگربگرديم وموضوع مربوطه را پيداكنيم كه كم صفحه وكم بازديدكننده هست هيچكس پاسخگو نيست وروزها وهفته ها سوال بدون جواب مي مونه تا بيخيال بشيم،درحالي كه سوالي كه برامون مهم بوده بي جواب ميمونه ومن اين تجربه را بارها درفروم داشته ام،ازمديران ميخوام اگه واقعا قرارنيست موضوعات فرعي وكم بازديدكننده جواب داده بشه،حذف بشن يا حداقل مدير مربوطه هفته اي يكباراين سوالها را جواب بده.
    مرسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام
    موضوعي هست كه ازمديران محترم خواهشمندم بصورت جدي پيگيري كنند.درواقع درصورتي كه پست نامربوط به موضوعي پرصفحه وپربازديدكننده بگذاريم بلافاصله حذف ميشود،اما اگربگرديم وموضوع مربوطه را پيداكنيم كه كم صفحه وكم بازديدكننده هست هيچكس پاسخگو نيست وروزها وهفته ها سوال بدون جواب مي مونه تا بيخيال بشيم،درحالي كه سوالي كه برامون مهم بوده بي جواب ميمونه ومن اين تجربه را بارها درفروم داشته ام،ازمديران ميخوام اگه واقعا قرارنيست موضوعات فرعي وكم بازديدكننده جواب داده بشه،حذف بشن يا حداقل مدير مربوطه هفته اي يكباراين سوالها را جواب بده.
    مرسي
    سلام دوست عزیز

در مورد حذف ارسالهای بیربط : جون هدف دسترسی آسانتر اعضای فروم به اطلاعات ارسال شده و ایجاد نظم و دسته بندی اطلاعات فروم هست همه ما موظفیم که قوانین فروم را رعایت کنیم. در مورد سوال شما پیشنهاد من این هست که با توجه به شناختی که از تاپیکها و کاربران فعال اونها دارید سوالات خودتون رو در تاپیک مرتبط ارسال و لینک اون رو در پیام خصوصی یا پروفایل برای کاربران فعال و مطلع ارسال کنید تا احتمال دریافت راهنمایی از طرف افراد مذکور برای شما بیشتر بشه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Olympia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

در مورد حذف ارسالهای بیربط : جون هدف دسترسی آسانتر اعضای فروم به اطلاعات ارسال شده و ایجاد نظم و دسته بندی اطلاعات فروم هست همه ما موظفیم که قوانین فروم را رعایت کنیم. در مورد سوال شما پیشنهاد من این هست که با توجه به شناختی که از تاپیکها و کاربران فعال اونها دارید سوالات خودتون رو در تاپیک مرتبط ارسال و لینک اون رو در پیام خصوصی یا پروفایل برای کاربران فعال و مطلع ارسال کنید تا احتمال دریافت راهنمایی از طرف افراد مذکور برای شما بیشتر بشه.

موفق باشید
    ممنون ازراهنمايي،اما قبول كنيد اين يك ضعف بزرگ توفروم هست كه موضوعات كم بازديدكننده كه روزبه روزهم به تعدادش اضافه ميشه اينطوربدون جواب ميمونه،اميدوارم شما وديگر مديران فكري درمورد اين صفحات والبته اين موضوعات بكنيد

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    در تالارکلیرنس (Clearance)متاسفانه تاپیک های کلی وجود دارد که دانشجویی ، توریستی ، کاری و ... با هم پست می گذارند

همان طور که می دانید مدت زمان و همچنین روند ویزای دانشجویی با بقیه متفاوت است.

کاربران تازه وارد معمولا یا این قضیه را نمی دانند یا فکر می کنند همه دانشجویند. پست های توریستی ها معمولا این دانشجویان را نگران می کند و بر استرس آن ها می افزاید.

خیلی وقت ها نیز توریستی ها هم بدون اعلام ، پست ارسال می کنند که حتی کاربران با تجربه را نیز به اشتباه می اندازد

اکیدا توصیه می کنم کلیرنس F1 , F2 را از کلیرنس های دیگر جدا کنید

به عبارت دیگر این تاپیک های کلی را به سه تاپیک زیر بشکنید

کلیرینس دانشجویی شامل F1 , F2
    کلیرینس تبادلی شامل J1 , J2
    کلیرینس سایر موارد
    کاربر گرامی،

از پیشنهاد شما بسیار سپاس گزارم. پیشنهاد شما با مدیران انجمن آمریکا به مشورت گذاشته شد و کلیت آن مورد موافقت قرار گرفت. اما همون طور که میدونید موضوعهای کلیرنس بر اساس سال میلادی ایجاد میشوند و جداسازی این موضوع ها در زمان کنونی، باعث سردرگمی کاربران می شود. بنا بر این، به نظر بنده، بهتر است که در ابتدای سال آینده میلادی، همزمان با ایجاد موضوع های جدید، موضوعهای کلیرنس، به تقکیک نوع ویزا ایجاد شود.

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

دوستان سلام. من یه پیشنهاد دارم
    به نظرم دیگه هیچکی حرف از کد س......**خ**///.....ا نزنه تو هیچ پستی. هر چی بیشتر این قضیه باز بشه احتمال اینکه اونوریا بفهمن بیشتره و از فردا یهو دیدی به همه آقایون گفتن بی زحمت اون کدتون رو هم بدین. گرچه الان دیگه خودشونم میتونن با یه اس ام اس این کد رو بگیرن و اونوقته که کار کسایی که مثلا س..... رفتن واسه خدمت خیلی سخت میشه

پیشنهاد میکنیم مدیرای این بخش هر پستی که راجع بع این قضیه هست رو حذف کنن تا ایندکس گوگل نشه. هرچی زودتر بهتر

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)