صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

دوستان عزيز

عرض سلام و ادب و درود

خواهشمنديم كه در اين تاپيك، به بررسي اپلاي در اين رشته ها بپردازيد و از مطرح كردن بحثهاي سياسي، توهين هاي نژادي و ديني كه در چند مورد ديده شد و موارد مشابه شديدا خودداري بفرماييد درغير اين صورت پستهاي حاوي مباحث نامرتبط، مكالمات شخصي و ... به سرعت حذف خواهند شد.

ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام
    من در ایران لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علمی و کاربردی با معدل 14.60 دارم. کارشناسی ارشد فلسفه غرب هم از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران با معدل 18.05. موضوع پایان نامه‌م هم بین رشته‌ای بوده (کامپیوتر و فلسفه ذهن). در حال نوشتن مقاله هستم. امتحان ایلتس هم فکر می‌کنم بتونم 7 بگیرم. در چند پروژه پژوهشی هم به عنوان محقق حضور داشتم.
    سوال اصلی من در ارتباط با احتمال و شیوه‌ی پذیرش دکتری در دانشگاه‌های اروپاییه. دوستان در این تاپیک بیشتر در مورد دانشگاه‌های امریکا و تا حدی کانادا مطالب خیلی خوبی رو به اشتراک گذاشتن.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد دانشگاه‌های کشورهای اروپایی (مثل چک، فنلاند، سوئد و...) دارید به اشتراک بگذارید.

Junior Member

سلام.من مهندسی مکانیک خوندم ولی دوست دارم تو الهیات ادامه بدم.هرچی نظرات خوندم مربوط به فلسفه هست.کسی هست کمک کنه.

با سلام و وقت بخير
    من دانشجوي ارشد فلسفه و كلام اسلامي دانشگاه فردوسي با معدل بالاي ١٨ هستم.
    ليسانسم عمران با معدل كارداني ١٥ و كارشناسي ١٣ بوده.
    دوتا مقاله ي كنفرانسي بين المللي در ايران و يك مقاله در جورنال داخلي در حال چاپ دارم.
    زبانم خوبه ولي هنوز براي آزمون و گرفتن مدرك اقدام نكردم.
    علاقه زيادي به تحصيل در رشته فلسفه دين يا متافيزيك و يا حتي فلسفه اسلامي يا فلسفه تطبيقي دارم.
    اطلاعاتي كه درخواست دارم دوستان بهم بدن موارد زير هستش:
    ١. چند مقاله isi براي پذيرش با فاند در دانشگاههاي مطرح لازم است؟
    ٢. با وجود شرايط سياسي موجود، تحصيل در آمريكا ممكن است؟
    ٣. تحصيل در خارج از كشور بعد از خدمت سربازي توصيه مي شود يا قبل از آن؟
    ٤. شرايط من را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با سپاس

سلام دوستان
    من الان کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای می خونم و میخوام ببینم امکانش هست که بتونم در رشته ی فلسفه علم اپلای کنم؟ یعنی تغییر رشته بدم.
    می دونم تو ایران فلسفه ی علم یه رشته ی میان رشته ایه و از رشته های مهندسی گرفته تا خود فلسفه ، جذب می کنه ولی نمیدونم در کشور های دیگه هم همین طور هست یا نه
    خلاصه اگه کسی یه نمه اطلاعات بهم بده که ببینم اصلا میشه اندک امیدی داشت یا نه ، ممنون میشم

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshidkhan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای می خونم و میخوام ببینم امکانش هست که بتونم در رشته ی فلسفه علم اپلای کنم؟ یعنی تغییر رشته بدم.
    می دونم تو ایران فلسفه ی علم یه رشته ی میان رشته ایه و از رشته های مهندسی گرفته تا خود فلسفه ، جذب می کنه ولی نمیدونم در کشور های دیگه هم همین طور هست یا نه
    خلاصه اگه کسی یه نمه اطلاعات بهم بده که ببینم اصلا میشه اندک امیدی داشت یا نه ، ممنون میشم
    در آمریکا برای پذیرش گرفتن در رشته های علوم انسانی داشتن لیسانس غیرمرتبط مانع گرفتن پذیرش با فاند نمیشه. مهم اینه که بتونید متقاعدشون کنید دانش کافی در رشته مورد نظر دارید. برای توضیح بیشتر پستهای قدیمی تر همین تاپیک و تاپیک جامعه شناسی رو بخونید. همچنین فایل Back from Nicosia که در اولین پستم در این فروم ضمیمه کردم و لینکش در امضام هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : phd فلسفه و فاند

سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی کارشناسی فرانسه دانشگاه فردوسی هستم و میخوام برای ارشد فلسفه توی یکی از دانشگاه های تهران بخونم, و برای دکتری واسه دانشگاه نیویورک اپلای کنم. اگه اطلاعات مفیدی دارین که میتونه بهم کمک کنه و منو واسه اون موقع آماده کنه لطفا باهام در اشتراک بذارین.

با سلام میخواستم بدونم برای پذیرش مقاله در رشته ای مانند الهیات با داشتن تحصیلات مهندسی مشکلی به وجود نمیاد؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmordad نمایش پست ها
    با سلام میخواستم بدونم برای پذیرش مقاله در رشته ای مانند الهیات با داشتن تحصیلات مهندسی مشکلی به وجود نمیاد؟
    برای پذیرش مقاله به محتوای مقاله نگاه می کنن و رشته تحصیلی شما اهمیتی نداره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوست گرامی Mehrad
    آیا برای اخذ پذیرش و فاند در کارشناسی ارشد، ارتباط و مکالمه با اساتیدِ دپارتمانهای فلسفه در کشورهای آمریکا، کانادا و یا کشورهای اروپایی ضروری است؟ یا اینکه این ارتباط تنها برای پذیرش دکتری لازم است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)