صفحه 21 از 24 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_iran نمایش پست ها
    دوست گرامی Mehrad
    آیا برای اخذ پذیرش و فاند در کارشناسی ارشد، ارتباط و مکالمه با اساتیدِ دپارتمانهای فلسفه در کشورهای آمریکا، کانادا و یا کشورهای اروپایی ضروری است؟ یا اینکه این ارتباط تنها برای پذیرش دکتری لازم است؟
    در مورد کشورهای اروپایی اطلاع دقیقی ندارم ولی در مورد آمریکا و کانادا اگه استادی نباشه که از اپلیکیشن شما پشتیبانی کنه، شانس زیادی ندارید. مگه اینکه دانشگاه سطح پایینی باشه که متقاضی زیادی نداشته باشه. اصلا به فرض پذیرش هم بگیرید، اگه استادی نباشه که حاضر بشه استاد راهنمای شما برای تزتون بشه، مشکل پیدا می کنید. در مقطع فوق لیسانس ارائه تز در همه دانشگاهها الزامی نیست. ولی اگه تز خوب و مقاله چاپ شده نداشته باشید، شانستون برای پذیرش دکترا در دانشگاه خوب پایین میاد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی دکتری فلسفه در ایران هستم اما میخوام برای ارشد خارج از کشور اقدام کنم. به نظرتون اینکه دانشجوی دکتری هستم یک نقطه ضعف به حساب میاد و ممکنه برای ارشد قبولم نکنن؟ حتی اگر همه شرایط دیگر رو داشته باشم؟ تصمیمم اینه که اگر پذیرش گرفتم از دکتری انصراف بدم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط seraphim نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی دکتری فلسفه در ایران هستم اما میخوام برای ارشد خارج از کشور اقدام کنم. به نظرتون اینکه دانشجوی دکتری هستم یک نقطه ضعف به حساب میاد و ممکنه برای ارشد قبولم نکنن؟ حتی اگر همه شرایط دیگر رو داشته باشم؟ تصمیمم اینه که اگر پذیرش گرفتم از دکتری انصراف بدم.
    دانشجوي دكترا بودن نقطه ضعف محسوب نميشه ولي برگشتن به رده پايينتر خيلي قابل درك نيست مگه اينكه متقاعدشون كنيد كه گرايشتون رو تغيير ميديد. در ضمن تا وقتي ويزا نگرفتيد نه از دانشگاه انصراف بديد نه از كارتون.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام خدمت همه ی دوستان

من ارشد هوش مصنوعی دانشگاه ازاد (تهران) هستم. سوالم اینه که میتونم برای دکترا، تو رشته ی فلسفه علم اپلای کنم؟؟

اگر دوستان اطلاعاتی راجبه اینجور تغییر رشته ها دارن ممنون میشم کمکم کنن چون علاقه زیادی به خوندن فلسفه بخصوص فلسفه علم دارم. به هیچ عنوان نمیخوام دکترای هوش بخونم.

پیشاپیش ممنونم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AI2002 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان

من ارشد هوش مصنوعی دانشگاه ازاد (تهران) هستم. سوالم اینه که میتونم برای دکترا، تو رشته ی فلسفه علم اپلای کنم؟؟

اگر دوستان اطلاعاتی راجبه اینجور تغییر رشته ها دارن ممنون میشم کمکم کنن چون علاقه زیادی به خوندن فلسفه بخصوص فلسفه علم دارم. به هیچ عنوان نمیخوام دکترای هوش بخونم.

پیشاپیش ممنونم.
    در دانشگاههایی که گرایش فلسفه علم دارن، ببینید کسی هست که توی حوزه های cognition و learning و از این قبیل کار کرده باشه. با چنین کسی شانس بیشتری برای پذیرش و فاند دارید.

Junior Member

سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی تون. باید بتونم قبلش هم یه مقاله در این زمینه سابمیت کنم. و یه سوال دیگه اینکه نمره تافل برای رشته های علوم انسانی خیلی بالاتر از فنی هستش . درسته ؟ مثلا تو دو تا دانشگاه دیدم که برای اپلای تو رشته ی فلسفه تافل 100 نیازه. میشه کمی راجبه نمره زبان هم توضیح بدین. تافل یا آیلتس.
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AI2002 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی تون. باید بتونم قبلش هم یه مقاله در این زمینه سابمیت کنم. و یه سوال دیگه اینکه نمره تافل برای رشته های علوم انسانی خیلی بالاتر از فنی هستش . درسته ؟ مثلا تو دو تا دانشگاه دیدم که برای اپلای تو رشته ی فلسفه تافل 100 نیازه. میشه کمی راجبه نمره زبان هم توضیح بدین. تافل یا آیلتس.
    ممنون
    بله به نمره زبان بالا نیاز دارید. نمره تافل ۱۰۰ برای رشته های علوم انسانی عادیه. برای فاند گرفتن در دانشگاههای خوب باید نمره بالاتر بگیرید. و همچنین باید از طریق مقاله بتونید دانش خودتون رو در زمینه مورد نظر بهشون اثبات کنید.

Junior Member

به نام خدا

با سلام

بنده کارشناسی مهندسی مخابرات با معدل 16 از دانشگاه شیراز دارم.
    ارشد علوم قرآنی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم- شیراز با معدل 19.19 دارم.

می خواستم ببینم برای تحصیل در مقطع دکتری در کشورهای اروپایی، در رشته های مطالعات دینی، فلسفه دین، مطالعات اسلامی و از این قبیل رشته های مرتبط با الهیات چه اقداماتی لازم هست؟ کدام دانشگاهها مناسب هستند؟

در ضمن بنده قصد دارم بعد از تحصیل ان شاء الله برگردم به ایران. آیا تحصیل در چنین رشته هایی در کشورهای غربی برای بنده مشکل ساز نمی شود؟ آیا مدرک این کشورها در اینچنین رشته هایی از نظر ایران معتبر است؟

متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZHR313 نمایش پست ها
    به نام خدا

با سلام

بنده کارشناسی مهندسی مخابرات با معدل 16 از دانشگاه شیراز دارم.
    ارشد علوم قرآنی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم- شیراز با معدل 19.19 دارم.

می خواستم ببینم برای تحصیل در مقطع دکتری در کشورهای اروپایی، در رشته های مطالعات دینی، فلسفه دین، مطالعات اسلامی و از این قبیل رشته های مرتبط با الهیات چه اقداماتی لازم هست؟ کدام دانشگاهها مناسب هستند؟

در ضمن بنده قصد دارم بعد از تحصیل ان شاء الله برگردم به ایران. آیا تحصیل در چنین رشته هایی در کشورهای غربی برای بنده مشکل ساز نمی شود؟ آیا مدرک این کشورها در اینچنین رشته هایی از نظر ایران معتبر است؟

متشکرم
    از دوستان کسی میتونه جواب بده
    برای منم این سوالها پیش اومده و هنوز جوابی براش ندارم

سلام عزیزان
    بنده الان کارشناسی ارشد فلسفه و کلام اسلامی از دانشگاه تهران رو گرفتم و موضوع پایان نامه م هم تصحیح یک کتاب منطقی اسلامی هستش
    اگه بخوام اپلای کنم باید پکار کنم لطفا اگه میتونین راهکاری رو بهم نشان بدین خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)