صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

سلام سوال شما خیلی کلی است. برای شروع در چه رشته ای و در چه کشوری میخواهید ادامه تحصیل بدهید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط YAZDANFAZLI69 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    بنده الان کارشناسی ارشد فلسفه و کلام اسلامی از دانشگاه تهران رو گرفتم و موضوع پایان نامه م هم تصحیح یک کتاب منطقی اسلامی هستش
    اگه بخوام اپلای کنم باید پکار کنم لطفا اگه میتونین راهکاری رو بهم نشان بدین خیلی ممنونم

سلام
    همسرم کارشناسی برق از دانشگاه آزاد با معدل 13 و ارشد فلسفه غرب از دانشگاه روزانه علامه با معدل 17/5 داره.. دو تا کتاب هم ترجمه کرده.. البته چاپ نشذه... مقاله هم میتونه بنویسه یکی دو تا.. و شاید بیشتر تا زمانی که بخواد اقدام کنه.. چون کشور مورد نظر ما آلمان هس و با توجه به اینکه هنوز زبان نخوندیم.. پروسه مون حداقل 1 سال و نیم طول میکشه و تو این مدت میتونه رزومه شو قوی کنه... و خب باید پروپزال بنویسه برای یه استادی.. بحث من اینه که آیا امیدی به فاند برای دکتری هست؟ پذیرش چطور؟ و اصولا بازار کار بعد از فارغ التحصیلی در آلمان برای فلسفه چطوره ؟
    نظرتون راجع به کشورهای اروپایی دیگه چیه؟
    ویرایش توسط marzieramin : July 24th, 2018 در ساعت 05:31 PM

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تا انجایی که سوالات و پاسخها را مطالعه کردم نتوانستم به جواب سوالم برسم. میشه لطف کنید بفرمایید برای دوره دکتری در رشته فلسفه علم در کانادا داشتن جی ار ای ضروری است یا نه؟ من چند دانشگاه مثل بریتیش کلمبیا و تورنتو را بررسی کردم ولی اثری از نمره جی ار ای ندیدم. میشه لطف بفرمایید پاسخ مرا بدهید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smallmath نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تا انجایی که سوالات و پاسخها را مطالعه کردم نتوانستم به جواب سوالم برسم. میشه لطف کنید بفرمایید برای دوره دکتری در رشته فلسفه علم در کانادا داشتن جی ار ای ضروری است یا نه؟ من چند دانشگاه مثل بریتیش کلمبیا و تورنتو را بررسی کردم ولی اثری از نمره جی ار ای ندیدم. میشه لطف بفرمایید پاسخ مرا بدهید
    هر دانشگاهی ملزومات پذیرش خودش رو داره و هر کجا هم شما ابهامی پیدا کردید بهتره با مسئول تحصیلات تکمیلی همون دپارتمان مکاتبه کنید، مطمئن باشید جواب اونها خیلی اطمینان آور تر از جواب من نوعی خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    philosophy

دوستان سلام.
    اگر کسی برای دانشگاهی اپلای کرده و نتیجه گرفته ممنون می شم رزومه اش رو بزاره اینجا ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم.

با سلام
    دوستان عزیز
    بنده کارشناسی ارشد فلسفه دارم از دانشگاه دولتی, دارای یه مقاله علمی _ پژوهشی هستم. در حال حاضر مشغول گرفتن مدرک آیلتس م هستم. میخوام برای دکتری از دانشگاه های سوئیس بورسیه بگیرم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر

با سلام
    من دانشجوی ارشد رشته مهندسی هستم دانشگاه شهید بهشتی. میخواست ببینم اگه بخوام برای رشته فلسفه علم اپلای کنم ( با فاند) چقدر احتمال موفقیت هست?
    یه مقاله isi چاپ شده در رشته خودم دارم و در حال آماده شدن برای مدرک زبان هستم

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshidkhan نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ارشد رشته مهندسی هستم دانشگاه شهید بهشتی. میخواست ببینم اگه بخوام برای رشته فلسفه علم اپلای کنم ( با فاند) چقدر احتمال موفقیت هست?
    یه مقاله isi چاپ شده در رشته خودم دارم و در حال آماده شدن برای مدرک زبان هستم
    مقاله isi شما در مهندسی‌ هست یا فلسفه؟ وقتی‌ اپلای می‌کنید برای فلسفه، در دپارتمان مورد نظر میخوان ببینن که دانش فلسفه شما در چه سطحی هست.

پذیرش گرفتن برای فلسفه با تحصیلات مهندسی‌ غیر ممکن نیست. من دوستانی داشتم که این کار رو کردن و با لیسانس مهندسی‌ فوق لیسانس فلسفه خوندن (یا رشته‌های دیگه علوم انسانی‌). خود من پذیرش در رشته فلسفه گرفتم با لیسانس مهندسی‌ برق. البته زمانی‌ که پذیرش در فلسفه گرفته بودم، فوق لیسانس جامعه شناسی‌ رو تموم کرده بودم. برای توضیح بیشتر میتونید پست‌های قبلی‌ من رو در این تاپیک و همچنین تاپیک جامعه شناسی‌ بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ممنون از توضیحتون. مقاله توی رشته مهندسیه. یعنی اگه درخواست بدم ممکنه مورد قبول واقع بشه که فوق لیسانس فلسفه علم بخونم? بیشتر به این دلیل میخوام فلسفه علم بخونم که درسهاش بیشتر از بقیه ی شاخه های فلسفه به درسهای علوم مهندسی نزدیکه.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshidkhan نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون. مقاله توی رشته مهندسیه. یعنی اگه درخواست بدم ممکنه مورد قبول واقع بشه که فوق لیسانس فلسفه علم بخونم? بیشتر به این دلیل میخوام فلسفه علم بخونم که درسهاش بیشتر از بقیه ی شاخه های فلسفه به درسهای علوم مهندسی نزدیکه.
    داشتن مقاله isi خوبه و تاثیر مثبت داره، حتی در رشته غیر مرتبط. تقریبا در همه رشته‌های علوم انسانی‌ از شما writing sample میخوان وقتی‌ اپلای می‌کنید. ولی‌ همونطور که گفتم اونها میخوان ببینن دانش فلسفه شما در چه سطحی هست، به خصوص اگه فاند هم بخواهید. آیا مقاله یا نوشته‌ای (حتی چاپ نشده) در زمینه فلسفه (به طور کلی‌) یا فلسفه علم دارید؟ برای توضیح بیشتر پست‌های قبلی‌ رو ببینید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)