صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

پیش فرض پاسخ : برنامه های دکترا و فوق لیسانس انگلیسی زبان در فلسفه

با سلام و خسته نباشید خدمتت دوستان گلم ... راستش من لیسانس مکانیک و فوق لیسانس فلسفه غرب دارم از دانشگاه آزاد...قصد دارم فلسفه را خارج از ایران ادامه بدم ... متاسفانه نه دوستی دارم کمکم کنه نه با روال کار آشنا هستم ... از شما تقاضا دارم کمکم کنید یک سری اطلاعات لازم را بدست بیارم ... در حد حوصلتون اگه مطلبی یا لینکی سراغ دارید منو بی نصیب نگذارید ... ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem1980 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمتت دوستان گلم ... راستش من لیسانس مکانیک و فوق لیسانس فلسفه غرب دارم از دانشگاه آزاد...قصد دارم فلسفه را خارج از ایران ادامه بدم ... متاسفانه نه دوستی دارم کمکم کنه نه با روال کار آشنا هستم ... از شما تقاضا دارم کمکم کنید یک سری اطلاعات لازم را بدست بیارم ... در حد حوصلتون اگه مطلبی یا لینکی سراغ دارید منو بی نصیب نگذارید ... ممنون
    شما فلسفه تحلیلی میخواهید یا قاره ای؟کجا میخواهید بخوانید؟به چه حیطه هایی علاقه مندید؟پایان نامه تان چه بوده؟مقاله دارید؟چه زبانهایی بلد هستید؟اگر اینها را توضیح دهید بهتر میشود کمک تان کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

پیش فرض پاسخ : رشته فلسفه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که فلسفه در اتریش چه جایگاهی داره و کدوم دانشگاه ها تو این کشور فلسفه دارن؟
    سلام دوست گرامي
    وضعيت فلسفه در اتريش بسيار شبيه به آلمان هست. فلسفه هنوز به صورت كلاسيك تدريس مي شود و به علاوه فلسفه ي ويتگنشتاين هم بسيار مورد توجه قرار دارد. در مجموع از نظر خود من فلسفه ي دانشگاه وين شايد جزو ده يا پانزده گروه فلسفه ي برتر دنيا در زمينه ي فلسفه ي كنتينانتال است و خودم نيز در حال اخذ پذيرش از همين دانشگاه هستم.
    البته اگر به فلسفه تحليلي علاقه داريد ابدا توصيه نمي شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa نمایش پست ها
    سلام. متافیزیک زیرشاخه ی فلسفه هست، ولی رشته ی دانشگاهی نیست. هستند کسانی که فلسفه می خونند و کارشون روی متافیزیک متمرکزه، ولی نمی شه مستقیماً برای متافیزیک پذیرش گرفت. ضمناً برای پذیرش گرفتن در رشته ی فلسفه رزومه ی شما باید مرتبط با فلسفه باشه، رزومه ی قوی در زمینه ی حسابداری زیاد کمکی بهتون نمی کنه. یا باید مدرک فلسفه داشته باشید، یا تعداد زیادی درس در زمینه ی فلسفه گذرونده باشید، یا مقاله ی فلسفی خیلی خوبی کار کرده باشید.
    سلام دوست عزیزم،مرسی بابت راهنمایی خوبت.
    من در حال حاضر در حال نوشتن یک کتاب فلسفی هستم که قراره به زودی چاپ بشه
    آیا این کتاب کفایت میکنه؟
    بازم متشکرم

Junior Member

سلام دوستان،من امسال تو ازمون ورودى ارشد فلسفه قبول شدم و ليسانسم هم فلسفه هست،برايه دکترا هم ميخوام تو يکى از دانشگاههاى امريکا اقدام کنم و رشته مورد علاقم هم فلسفه ذهن هست ميخواستم ببينم اگه ارشدمو منطق بخونم بهتره يا دين يا اين که غرب؟!لطفا راهنماييم کنيد

Junior Member

سلام. میخواستم بدونم اوضاع فلسفه دین در خارج از کشور چطوریه؟ چقدر دانشگاهها روی این رشته سرمایه گذاری می کنن؟ پذیرش توی اون دانشگاهها چطوریه؟
    با تشکر از همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sickmind نمایش پست ها
    سلام دوستان،من امسال تو ازمون ورودى ارشد فلسفه قبول شدم و ليسانسم هم فلسفه هست،برايه دکترا هم ميخوام تو يکى از دانشگاههاى امريکا اقدام کنم و رشته مورد علاقم هم فلسفه ذهن هست ميخواستم ببينم اگه ارشدمو منطق بخونم بهتره يا دين يا اين که غرب؟!لطفا راهنماييم کنيد
    جناب sickmind عزیز. غرب و دین نخونید. یا فلسفه ی علم بخونید یا گرایش منطق. مطمئن باشید در بسیاری از مباحثِ فلسفه ی ذهن، منطق به کمک شما خواهد آمد. تردید نکن. در فلسفه ی غرب که در ایران تدریس می شود عمدتاً نگاه قاره ای غالب است. در صورتی که شما نیاز به نگاه تحلیلی منطقی دارید. منطق بخوانید. من هم شبیه شما هستم

Junior Member

سلام
    من هم دانشجوی فلسفه هستم و ارشد رو از دانشگاه علامه گرفتم و می خوام اقدام کنم. یک ماه دیگه تافل دارم. چه دانشگاه هایی احتمال پذیرش بیشتره. شما موفق شدین؟ بعد برا دکترا اقدام کنم یا دوباره ارشد؟
    ممنوم

Junior Member

سلام
    من هم دانشجوی فلسفه هستم و ارشد رو از دانشگاه علامه گرفتم و می خوام اقدام کنم. یک ماه دیگه تافل دارم. چه دانشگاه هایی احتمال پذیرش بیشتره. بعد برا دکترا اقدام کنم یا دوباره ارشد؟ البته حتما به فاند نیاز دارم.
    ممنوم

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

سلام خدمت دوستان فیلسوف.من فوق حسابداری هستم و علاقمند به مطالب فلسفه. میخوام برا جی ار ا مطالب فلسفه هم بخونم من تاریخ فلسفه اثر فردریک کاپلستون رو فالشو گیر اوردم خواستم بدونم ایا کتابش تو بازار هست که بخرمش و کدوم جلدرو شما پیشنهاد میکینید بخرم و از کجا مشه خرید.خواهشن جواب بدین.منتظرم.مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)