صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته فلسفه

اگر منظورتون ترجمه کتاب هست( چون گفتیه اید فایلش رو دارید) که بله همه جلد هاش ترجمه شده و موجود هم هست. بستگی به علاقه خودتون داره که دوست داشته باشین تو چه حوزه ای کار کنید. در مقدمه و پشت جلد هر جلد نوشته است که در مورد چه فیلسوفانی هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra59 نمایش پست ها
    اگر منظورتون ترجمه کتاب هست( چون گفتیه اید فایلش رو دارید) که بله همه جلد هاش ترجمه شده و موجود هم هست. بستگی به علاقه خودتون داره که دوست داشته باشین تو چه حوزه ای کار کنید. در مقدمه و پشت جلد هر جلد نوشته است که در مورد چه فیلسوفانی هست.
    مرسی نه ترجمه نمیخوام. کتاب اصلیشو میخوام مخوام با یک تیر دو نشونه بزنم هم تو حوزه مورد علاقه مطالعه کنم و هم برا جی ار ای قوی شم.ممنون اگه از کتاب اصلی خبر بدید.ممنون

Junior Member

سلام برای فوق دیپلم و کلا برای شروع رشته ی فلسفه چطور میشه در دانشگاه های امریکا ثبت نام کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimia_ash نمایش پست ها
    سلام برای فوق دیپلم و کلا برای شروع رشته ی فلسفه چطور میشه در دانشگاه های امریکا ثبت نام کرد ؟
    سلام، دوست گرامی! شما در اینجا لیسانس فلسفه رو از یکی از دانشگاههای داخل بگیر و در مرحله بعد برای ارشد یا دکترا در امریکا اقدام کن
    البته باید رزومه ی مناسبی داشته باشی تا بتونی که پذیرش بگیری. موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه تعلیم و تربیت

پیش فرض پاسخ : برنامه های دکترا و فوق لیسانس انگلیسی زبان در فلسفه

سلام ممکن کمی اطلاعات تو این زمنیه در اختیار من قرار بدین؟ من برای دکترا تو رشته ی فلسفه غرب میخوام ابلای کنم در دانشگاه های امرکا و کانادا اما اطلاعات چندانی در این زمنیه ندارم . ممنوون میشم

Junior Member

سلام
    برای رشته ای مثل فلسفه با هر گرایشی چقدر احتمال پذیرش با فاند هست؟
    بعضیا میگن توی این جور رشته ها احتمال خیلی ضعیفه
    کسی هست که الان پذیرش گرفته باشه توی این رشته؟
    توی نتایج پذیرش که خبری نبود.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

اگه منظور از اينكه "از دستيار انتظار شق القمر ندارن" رو روشنتر بگيد شايد بشه بهتر راهنمايي كرد. به هر حال پول مفت نميدن. شما موظفيد در قبال پولي كه ميگيريد ٢٠ ساعت در هفته براي استادتون كار كنيد. بعضي استادا هستن كه توجه دارن به اينكه اولويت اصلي دانشجوي دكترا پاس كردن درسهاش و گذراندن امتحان جامع هست واي بعضذ استادا هم هستن كه واقعا دانشجو رو استثمار مي كنن و اصلا توجه ندارن كه حجم كاري كه سر دانشجو ميريزن، عملا بيشتر از ٢٠ ساعت در هفته ميشه. يا بعضي استادا هستن كه ممكنه كارهايي خارج از مواردي كه در پست قبلي گفتم ازتون بخوان (كه مثلا كارهاي شخصيشون براي پروژه هاي خارج از دانشگاه يا درسهاي ديگه اي كه جزء قرارداد شما نيست) انجام بديد. قانونا اگه چنين شرايطي پيش بياد حق شكايت داريد ولي اينجور شكايت كردنها باعث ايجاد تنش ميشه و ممكنه حتي دپارتمان اگه خيلي خاطر استادتون رو بخواد فاند شما رو قطع كنه. موارد اينجوري به خصوص در رشته هاي مهندسي پيش مياد ولي در رشته هاي غير مهندسي هم براي استاداني كه پروژه هاي زياد دارن، پيش مياد. قبل از اپلاي كردن بايد سعي كنيد در مورد اينجور چيزا و اينكه استاد چه تيپ آدمي هست اطلاعات كسب كنيد. ميدونم مشكله ولي به هر حال اين هم قسمتي از كار شماست در پروسه اپلاي. در برخي پستهاي قبليم اشاراتي كردم در مورد اينكه از چه منابعي اينجور اطلاعات رو كسب كنيد. مقداري هم بايد روانشناسي بلد باشيد و بتونيد به قول اينجا read between the lines.

در مورد قسمت دوم سوالتون، براي رشته مديريت دولتي در مقطع دكترا در خيلي دانشگاهها از شما انتظار سيتيزن بودن و سابقه كار مديريتي دارن. و حتي به فرض هم كه بتونيد پذيرش بگيريد و دكترا رو هم تموم كنيد، بدون سيتيزن بودن شانس خيلي كمي براي پيدا كردن در حوزه هاي مرتبط داريد، مگه اينكه به تدريس در دانشگاه رضايت بديد. در مورد رشته سياستگذاري شانستون براي پذيرش گرفتن مقداري بيشتره چون خارجيهايي رو ديدم كه در رشته public ploicy دكترا بگيرن. ولي در مورد همين رشته هم سيتيزن نبودن خيلي درها رو به روي شما مي بنده. در ضمن بسته به اينكه رشته مورد نظر در چه دانشكده اي ارائه بشه، ممكنه از شما GMAT يا GRE هم بخوان كه در دانشگاههاي سطح بالا فاكتور بسيار تاثيرگذاري هست براي شانس فاند گرفتن. به طور كلي شانس خوبي داريد با توجه به سوابقتون ولي تاكيد خيلي زيادي مي كنم روي نمره GRE يا GMAT. نمره تافل ١٠٠ هم توي اينجور رشته ها (به خصوص دانشگاههاي رقابتي) چيز معمولي هست و امتيازي براي شما حساب نميشه. براي اينكه شانس رقابت داشته باشيد، بايد به تافل بالاي ١٠٠ فكر كنيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض تجربه اپلای در رشته فلسفه و الهیات

پیام مدیریت

دوستان عزیز

این تاپیک صرفا به مساله اپلای در رشته های فلسفه و الهیات اختصاص دارد. لطفا سوالات یا نظرات خود در مورد فرصت های شغلی و اقامت بعد از فراغت از تحصیل را در تاپیکهای مرتبط ارسال نمایید و برای گفتگوی شخصی از پیام پروفایل یا پیام خصوصی استفاده نمایید. ارسالهای اخیر به دلیل بی ربط بودن با موضوع تاپیک حذف گردیدتد.
    با احترام
    مدیریت فروم
    ویرایش توسط Olympia : November 2nd, 2013 در ساعت 07:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد فلسفه- تهرات مرکز

سلام آقا فرشاد
    من کارشناس ارشد فلسفه غرب هستم خواستم بدونم تا چه سنی فرصت ادامه تحصیل و بورسیه دارم؟

Junior Member

سلام
    من تازه ديروز عضو اين فورِم شدم.
    ليسانس فلسفه غرب و ارشد فلسفه اخلاق دارم.داخل..
    دارم ميخونم برا دكتري امسال اما به اصرار خواهرم ميخوام شرايط اپلاي رو هم بررسي كنم...چون خودشون دارن مي‌رن كانادا ميخواد ما رو هم بكشونن اونجا...
    هيچ اميدي به اپلاي با فاند ندارم اگر مي‌تونيد كمكم كنيد، خيلي لطف مي‌كنيد...
    كلا اين پروسه چقدر زمان مي‌بره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)