صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه های دکترا و فوق لیسانس انگلیسی زبان در فلسفه

siatohi گرامي سلام
    من خيلي خوشحال مي‌شم اگر مقدمات كار رو به من بگي البته جوري كه راه‌هاي رفته و بي‌نتيجه شما رو من دوباره نرم.
    من كارشناسي فلسفه غرب و ارشد فلسفه اخلاق دارم. الا هم دارم برا دكتري مي‌خونم اما مي‌خوام كم كم برا كانادا يا آمريكا هم اقدام كنم. زبان ترجيحي م انگليسيه نه فرانسوي يا آلماني و...
    ممنون ميشم اگر جواب بديد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faee نمایش پست ها
    siatohi گرامي سلام
    من خيلي خوشحال مي‌شم اگر مقدمات كار رو به من بگي البته جوري كه راه‌هاي رفته و بي‌نتيجه شما رو من دوباره نرم.
    من كارشناسي فلسفه غرب و ارشد فلسفه اخلاق دارم. الا هم دارم برا دكتري مي‌خونم اما مي‌خوام كم كم برا كانادا يا آمريكا هم اقدام كنم. زبان ترجيحي م انگليسيه نه فرانسوي يا آلماني و...
    ممنون ميشم اگر جواب بديد.
    سلام. من نمی دونم منظور شما از راه های رفته و بی نتیجه شما رو نرم چی است؟ اما برای این که مقدمات را بدونی باید بگم ، آمادگی برای آزمون های زبان ( تافل و جی آر ای اگر آمریکا را هم بخواهید) ، داشتن چند کار پژوهشی خوب و حتی قوی ، چون رشته های علوم انسانی نیاز به پیشینه پژوهشی خوب دارند ، مشخص کردن علایقت و بعد دنبال استاد گشتن در این دو کشور ( بدون شناخت علایقت و اینکه چه حوزه هایی را دوست داری ارتباط با اساتید آب در هاون کوبیدن است) و بعد هم که اپلای است. من رشته ام فلسفه نیست اما در یکی از رسته های علو انسانی هستم و این مقدمات را هم با اطمینان بهت گفتم

Junior Member

دوست گرامي ا ز اينكه پاسخم رو دادي بسيار سپاسگزارم
    منظورم را واضح‌تر بيان مي‌كنم راستش ميخواستم راه‌هاي ميان‌بر را بروم. يعني راه‌هايي كه شما رفتيد و بي‌جواب ماندند را به كمك راه‌نمايي‌هاي شما مجددا طي نكنم.
    راستش من كار پژوهشي در حوزه علوم انساني دارم، كم و بيش، مثل ويرايش كتاب، همكار در طرح پژوهشي و همكار در جمع‌اوري مجموعه مقالات كنگره جهاني فلسفه 2010 و يك مقاله علمي‌پژوهشي
    نمره پايان نامه‌ام 19.5 و بيش از سه سال است كه كارشناس پژوهش در يك مؤسسه 100 % مرتبط با رشته‌ام هستم.
    به غير از مدرك تافل كه بايد به سراغش بروم و تقويت زبان انگليسي، چه راه هايي بايد بروم. يافتن دانشگاه داراي دكتري فلسفه با فاند را از چه طريقي انجام دهم؟ ضمن اينكه با اساتيد بسياري در 5 قاره در زمينه فلسفه ارتباط ايميلي دارم... آن هم از صدقه سر كار مرتبط و ارتباطات بين‌المللي گسترده رئيس سابقم.
    باز هم سپاس!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته فلسفه

سلام دوباره. درباره کار پژوهشی خوب کار هایی که تا الان انجام دادید خوب است اما رقابتی نیست. در واقع بر اساس تجربیات خودم می گم اینکه دانشجویی در رشته های علوم انسانی بتواند مقالاتی را در کنفرانس های بین المللی و یا ژورنال های خارچی مثل آی اس آی چاپ کند بسیار بیشتر در دور رقابت و دریافت بورس موفق خواهد بود. ببینید چیزی که من فهمیدم اینه که غربی ها دنبال این هستند که بدونند شما چقدر در کار خودتون تسلط کار تحقیقی و انگیزه برای انجام کار های جدید دارید. این را هم از روی مقالات و موضوعاتی که کار کرده یا می کنید متوجه می شوند. بنابراین توصیه من به شما این است که حتما بر روی 2 -3 مووع روز دنیا در رشته خودتون کار های پژوهشی خوبی را انجام بدهید تا شانس بیشتری برای بورس داشته باشید. این مووعات را هم می توانید از طریق ارتباط با اساتیدی که در جاهای مختلف دنیا می شناسید انتخاب کنید. موفق باشید

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

باید به طرف دانشگاهای کشورهایی رفت که به فلسفه بها میدن که احتمال اسکالرشیپ هم خوبه مثل ژاپن در مقطع دکتری
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم من لیسناس فلسفه دارم از دانشگاه شهید بهشتی می خواستم بدونم میتونم با فول فاند از آکسفورد یا کمبیرج یا ucl پذیرش بگیرم معدلم 19/10 آیلتس 7.5 دو تا مقاله کنفرانس و یک مقاله isi راجع به فلسفه ی ذهن از دیدگاه فیلسوفان مسلمانه ضمنا 29 سالمه.
    باتشکر

Smile پاسخ : phd فلسفه و فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb نمایش پست ها
    من دوستم برای فلسفه علم پذیرش با فول فاند برای هم مستر و هم دکترا گرفت
    اصولا گرفتن فاند برای رشته های انسانی خیلی سخته و باید حتما رزومه قوی داشته باشی کلا شرایط پذیرش و فاندش هم با رشته های فنی فرق داره

سلام - من رشته فلسفه علم می خونم کارشناسی ارشد . می خواستم برای دکتری فلسفه علم در یکی از دانشگاه های درجه 1 امریکا پذیرش بگیرم . میخوام بدونم چقدر امکانش هست و چجوریه آیا فاند داره یا نه . رزومه خوبی هم دارم شامل کتاب و مقاله و نمرات خوب . البته کارشناسی من مترجمی زبان بوده ، می خواستم بدونم منافات داره یا نه ؟؟ کلا ممنون میشم اگه یه کمی برام توضیح بدید یا منو با دوستتون که پذیرش فلسفه علم گرفته لینک کنید. خیلی ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

حوزه علاقه من فلسفه تحلیلی است.1 کتاب ترجمه شده دارم.مال دانشگاه آکسفورد بود در مورد راسل.یکی دیگه هم در دوران ویرایش به سر می برد.در حال آماده سازی برای آیلتس و GRE هستم.سمپل هم آماده است.sop هم دارم.اما...
    با اینکه 10 سال است فلسفه می خونم رشته لیسانس و ارشدم فلسفه نیست!لیسانس عمران و ارشد مدیریت!تازه مدیریته هنوز تموم نشده و پایان نامه ام مونده.مرداد دفاعه.معدل لیسانس 12 و خورده ای و ارشد حدود 16!
    ارشد فلسفه با فاند می خوام.هدفم هم دکترای فلسفه است.
    با توجه به علاقه ام به فلسفه نحله انگلستان آیا برای اونجا اقدام کنم بهتره؟کتابم هم ترجمه از آکسفورده.یا برای فاند امریکا را هدف کنم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    حوزه علاقه من فلسفه تحلیلی است.1 کتاب ترجمه شده دارم.مال دانشگاه آکسفورد بود در مورد راسل.یکی دیگه هم در دوران ویرایش به سر می برد.در حال آماده سازی برای آیلتس و GRE هستم.سمپل هم آماده است.sop هم دارم.اما...
    با اینکه 10 سال است فلسفه می خونم رشته لیسانس و ارشدم فلسفه نیست!لیسانس عمران و ارشد مدیریت!تازه مدیریته هنوز تموم نشده و پایان نامه ام مونده.مرداد دفاعه.معدل لیسانس 12 و خورده ای و ارشد حدود 16!
    ارشد فلسفه با فاند می خوام.هدفم هم دکترای فلسفه است.
    با توجه به علاقه ام به فلسفه نحله انگلستان آیا برای اونجا اقدام کنم بهتره؟کتابم هم ترجمه از آکسفورده.یا برای فاند امریکا را هدف کنم؟
    فاند گرفتن از انگليس با شرايط فعلي شما مشكل به نظر مي رسه به خصوص اينكه مقاله چاپ شده يا حتي كنفرانسي هم نداريد. مگه اينكه نمونه نوشته هاي شما بتونه دپارتمان رو منقاعد كنه كه دانش فلسفي شما در حد خيلي قوي هست. من فكر مي كنم براي فاند گرفتن از يك دانشگاه معمولي آمريكا شانس بالاتري داشته باشيد مشروط بر اينكه نمره تافل و GRE خوبي بياريد. البته براي همونجا هم بايد نمونه نوشته شما نشون دهنده دانش فلسفي قوي باشه تا شما رو براي فاند در نظر بگيرن. بعد كه فوق ليسانس رو گرفتيد، راه باز ميشه براي پذيرش گرفتن از دانشگاههاي بهتر در مقطع دكترا. پستهاي قبلي همين تاپيك رو هم ببينيد. در ضمن اين رو هم اضافه كنم كه در دانشگاههاي آمريكا (تا جايي كه من مي دونم) گزينه هاي زيادي براي فلسفه انگليس يا فلسفه اروپا نداريد. در دانشگاههاي آمريكا چيزي كه بيشتر رايج هست، فلسفه ذهن، فلسفه علم و فلاسفه خود آمريكا هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : آشنایی با اعضای انجمن فلسفه و الهیات

با سلام
    دوستان من در حال دفاع از پایان نامه ارشد رشته مدیریت اجرایی هستم.لیسانسم هم عمران است.معدل لیسانسم خوب نیست اما ارشدم 16.2 کتاب ترجمه شده فلسفی دارم.در ال نگارش یک مقاله هم هستم.با این اوصاف و اینکه رشته های تحصیلی من ربطی به فلسفه نداره , آیا میتونم پذیرش با بورس برای ارشد یا دکترای فلسفه بگیرم؟به شدت به فلسفه علاقمندم.
    در مورد زبان مشکل خاصی ندارم ولی هنوز امتحان ندادم.GRE هم همین طور.
    می خواستم راهنماییم کنید روی چه کشور و دانشگاههایی برای ادامه کار برنامه ریزی کنم و هدفگذاری کنم تا بهمن امسال یا سال دیگه مهر اونجا باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)