صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : آشنایی با اعضای انجمن فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من در حال دفاع از پایان نامه ارشد رشته مدیریت اجرایی هستم.لیسانسم هم عمران است.معدل لیسانسم خوب نیست اما ارشدم 16.2 کتاب ترجمه شده فلسفی دارم.در ال نگارش یک مقاله هم هستم.با این اوصاف و اینکه رشته های تحصیلی من ربطی به فلسفه نداره , آیا میتونم پذیرش با بورس برای ارشد یا دکترای فلسفه بگیرم؟به شدت به فلسفه علاقمندم.
    در مورد زبان مشکل خاصی ندارم ولی هنوز امتحان ندادم.GRE هم همین طور.
    می خواستم راهنماییم کنید روی چه کشور و دانشگاههایی برای ادامه کار برنامه ریزی کنم و هدفگذاری کنم تا بهمن امسال یا سال دیگه مهر اونجا باشم؟
    توي رشته هاي علوم انساني خيلي بعيده كه جايي رو پيدا كنيد كه براي ترم بهار فاند بدن. معمولا دانشجوهاي با فاند رو براي ترم پاييز مي گيرن. شانس شما براي پذيرش با فاند براي دكترا فكر نمي كنم زياد باشه ولي براي پذيرش با فاند براي فوق ليسانس ممكنه. تمام تلاش خودتون رو بكنيد كه نمره هاي عالي در تافل و GRE بگيريد. به طور كلي در رشته هاي علوم انساني شانس پذيرش بافاند گرفتن در آمريكا بيشتر از ساير كشورهاست. به خصوص براي كساني كه سوابق تحصيلي و تحقيقي زيادي در حوزه مورد نظر ندارن. در كشورهاي غير از آمريكا براي فاند دادن در رشته هاي علوم انساني از شما سوابق تحصيلي و تحقيقي خيلي قوي در رشته مورد نظر ميخوان. در آمريكا هم همينه ولي باز شانس بيشتري براي شما هست نسبت به بقيه كشورها. پستهاي قبلي همين تاپيك رو هم براي توضيحات بيشتر بخونيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام
    من فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه علامه هستم . میخواستم الان باتوجه به مکاتبه ای که با یکی از استادای ملبورن گردم و ایشون اجازه ی ابلای یه من دادن ، اقدام کنم. من خیلی نگران هستم چون کار تخصصی دز مورد موصوع پروپوزال م ندارم در رزومم فقط دو تا مقاله داخلی نوشتم در حال چاپ . تنها کاری که تونستم انجام بدم این یود که از استادم در دانشگاه تربیت مدرس ریکام کاری یه عنوان محقق تو زمینه فلسفه علم بگیرم . من مقاله خارجی ندارم . ولی مقالات بزاکنده تو حوزه های مختلف دارم که حدود 19 تاست، و دو تا کتاب. میخواستم بدونم امکام گرفتن بورس دارم ? یا کاری هست که انجام بدم تا شانس منو بالا ببزه? یادم رفت که برای مقطع دکتری است و به عنوان ریسرچ.
    ممنون میشم اگه راهنمایییم کنید چطور ضعف هامو برای ابلای کردن کمی کاهش بدم ، باید اینم بگم استادم در ملبورن شدیدا رایطه خوبی برقرار کده و علاقهمند به همکاری هستند یعنی ایشون با توجه به رزومه من اکی برای همکاری داده اما من از دانشگاه و نحوه انتخابشون در رشته فلسفه هیچ اطلاعی ندارم .
    ویرایش توسط FanTasTic : September 15th, 2014 در ساعت 01:21 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

سلام
    دوستان اگه کسی اطلاعی داره که توی کدوم یکی از این رشته ها راحت تر میشه پذیرش با فاند گرفت لطفا جواب بده و در صورت امکان با توضیحاتش باشه
    1. فلسفه دین
    2. مطالعات اسلامی
    3. کلام مسیحیت
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط irani987 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه کسی اطلاعی داره که توی کدوم یکی از این رشته ها راحت تر میشه پذیرش با فاند گرفت لطفا جواب بده و در صورت امکان با توضیحاتش باشه
    1. فلسفه دین
    2. مطالعات اسلامی
    3. کلام مسیحیت
    با تشکر
    اگر آمریکا منظورتونه من هرچی برای فلسفه دیدم فاند داشتند(در حد بخور نمیر البته مثلا 1700 تا)
    مطالعات اسلامی هم اگر سابقه تحصیل علوم دینی داشته باشید بیشتر استقبال میکنند تا تجربه صرف دانشگاهای. من الان حداقل 3 نفر از دانشگاه مفید میشناسم فول فاند گرفتند همشونم تاکید داشتند اینکه ماهیت تحصیلات پایمون دینی بوده کمک زیادی به فاند و پذیرش کرده.
    البته اگر به غیر از آمریکا هم فکر میکنید مثلا انگلستان باید بگم من چندین دوره مطالعاتی با کمک هزینه خوب دیدم توی فواصل مختلف برای آکسفورد بوده که شرایط خوبی داشتند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eli85 نمایش پست ها
    سلام
    من فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه علامه هستم . میخواستم الان باتوجه به مکاتبه ای که با یکی از استادای ملبورن گردم و ایشون اجازه ی ابلای یه من دادن ، اقدام کنم. من خیلی نگران هستم چون کار تخصصی دز مورد موصوع پروپوزال م ندارم در رزومم فقط دو تا مقاله داخلی نوشتم در حال چاپ . تنها کاری که تونستم انجام بدم این یود که از استادم در دانشگاه تربیت مدرس ریکام کاری یه عنوان محقق تو زمینه فلسفه علم بگیرم . من مقاله خارجی ندارم . ولی مقالات بزاکنده تو حوزه های مختلف دارم که حدود 19 تاست، و دو تا کتاب. میخواستم بدونم امکام گرفتن بورس دارم ? یا کاری هست که انجام بدم تا شانس منو بالا ببزه? یادم رفت که برای مقطع دکتری است و به عنوان ریسرچ.
    ممنون میشم اگه راهنمایییم کنید چطور ضعف هامو برای ابلای کردن کمی کاهش بدم ، باید اینم بگم استادم در ملبورن شدیدا رایطه خوبی برقرار کده و علاقهمند به همکاری هستند یعنی ایشون با توجه به رزومه من اکی برای همکاری داده اما من از دانشگاه و نحوه انتخابشون در رشته فلسفه هیچ اطلاعی ندارم .
    ریکام قوی میتونه کمک خوبی بهتون بکنه. اگر استادی دارید در دانشگاهای مطرح خارجی تحصیل کرده باشه و بشناسنش از اون ریکام بگیری خیلی کمک میکنه. نمرات زبانتون رو نگفتید. مقاله خارجی هم داشته باشید چه بهتر ولی توی علوم انسانی طبیعتا سطح یک دانشجوی فوق لیسانس در اکثر موارد به حدی نیست که انتظار مقاله خارجی ازش باشه نهایتا بتونه مشترک بده با یه استادی چیزی اونم باز باشه خوبه و ولی همین که تعداد مقالاتتون خوبه و اکتیو بودنتون رو نشون میده خودش کمک کننده هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    اگر آمریکا منظورتونه من هرچی برای فلسفه دیدم فاند داشتند(در حد بخور نمیر البته مثلا 1700 تا)
    مطالعات اسلامی هم اگر سابقه تحصیل علوم دینی داشته باشید بیشتر استقبال میکنند تا تجربه صرف دانشگاهای. من الان حداقل 3 نفر از دانشگاه مفید میشناسم فول فاند گرفتند همشونم تاکید داشتند اینکه ماهیت تحصیلات پایمون دینی بوده کمک زیادی به فاند و پذیرش کرده.
    البته اگر به غیر از آمریکا هم فکر میکنید مثلا انگلستان باید بگم من چندین دوره مطالعاتی با کمک هزینه خوب دیدم توی فواصل مختلف برای آکسفورد بوده که شرایط خوبی داشتند.
    سلام دوست عزیز
    آیا توی کانادا هم میشه این جور دوره ها رو پیدا کرد؟
    من سابقه تحصیل علوم دینی رو هم دارم
    بین مطالعات و کلام مسیحیت کدوم رو بیشتر میشه روش حساب باز کرد؟
    در ضمن من متاهل هستم و باید فاند اونا رو هم پوشش بده برای همین هم مقداری در این موضوع دست من بسته است
    توی نتایج پذیرش هم من هیچکدوم از این رشته ها رو ندیدم اگه ممکنه بگید چطور میتونم اطلاعاتی در این موضوع پیدا کنم
    با تشکر

Banned

سلام دوست عزیز
    آیا توی کانادا هم میشه این جور دوره ها رو پیدا کرد؟
    من سابقه تحصیل علوم دینی رو هم دارم
    بین مطالعات و کلام مسیحیت کدوم رو بیشتر میشه روش حساب باز کرد؟
    در ضمن من متاهل هستم و باید فاند اونا رو هم پوشش بده برای همین هم مقداری در این موضوع دست من بسته است
    توی نتایج پذیرش هم من هیچکدوم از این رشته ها رو ندیدم اگه ممکنه بگید چطور میتونم اطلاعاتی در این موضوع پیدا کنم
    با تشکر
    بله
    اتفاقا در حوزه فلسفه کانادا بعضی دانشگاهاش قوی هستن. و افراد سرشناسی هم دارند.
    شما ایرانی هستید و مسلمان و احتمالا شیعه پس هم برای تحصیل هم برای کار شما رو برای حوزه های مربوط به ایران و اسلام میخوان! (برای کار در صورتی که بخواید با موسساتی که توی حوزه ایران و مباحث اسلامی کار میکنند کار کنید به برنگشتن فکر کیند چون جمهوری اسلامی با اکثرشون مشکل حاد! داره)
    فاند معمولا هزینه یک نفر رو پوشش میده.
    اینجا اصلا منبع مطمئن و خوبی برای رشته های علوم انسانی و همچنین رشته های علوم پزشکی یست و بهترین منبع برای مهندسی! پس کار خودتون رو بکنید
    شما یک رزومه از خودتون میگفتید بهتر میشد کمک کرد. ضمنا برای آگاهی از سطح پذیرش دانشجویان دانشگاها برید توی سایتهای اونها و دپارتمان های مربوطه و سوابق دانشجوهای دکتراشونو نگاه کنید راحت سطحشون دستتون میاد و میتونید شانستون رو بسنجید.

Junior Member

بله
    اتفاقا در حوزه فلسفه کانادا بعضی دانشگاهاش قوی هستن. و افراد سرشناسی هم دارند.
    شما ایرانی هستید و مسلمان و احتمالا شیعه پس هم برای تحصیل هم برای کار شما رو برای حوزه های مربوط به ایران و اسلام میخوان! (برای کار در صورتی که بخواید با موسساتی که توی حوزه ایران و مباحث اسلامی کار میکنند کار کنید به برنگشتن فکر کیند چون جمهوری اسلامی با اکثرشون مشکل حاد! داره)
    فاند معمولا هزینه یک نفر رو پوشش میده.
    اینجا اصلا منبع مطمئن و خوبی برای رشته های علوم انسانی و همچنین رشته های علوم پزشکی یست و بهترین منبع برای مهندسی! پس کار خودتون رو بکنید
    شما یک رزومه از خودتون میگفتید بهتر میشد کمک کرد. ضمنا برای آگاهی از سطح پذیرش دانشجویان دانشگاها برید توی سایتهای اونها و دپارتمان های مربوطه و سوابق دانشجوهای دکتراشونو نگاه کنید راحت سطحشون دستتون میاد و میتونید شانستون رو بسنجید.

من 13 سال سابقه حوزه دارم که میشه سطح 3 و معادل ارشد وزارت علوم
    کارشناسی رشته کلام اسلامی هم با مدرک دانشگاهی دارم که با معدل 18.7 هست
    منظورتون از " اینجا اصلا منبع مطمئن و خوبی برای رشته های علوم انسانی و همچنین رشته های علوم پزشکی یست " کجا بود ایران یا کانادا؟
    میخوام برای گرفتن ارشد دانشگاهی هم در ایران اقدام کنم برای همین این سوالو پرسیدم چون بین اون رشته ها مردد بودم و همچنین میخواستم از آینده ادامه تحصیل در اونها مطمئن بشم
    اوضاع کار توی ایران برای علوم انسانی بخصوص رشته من خیلی خرابه برای همین از اوضاع اونجا هم بیخبر نباشم
    چرا دولت ایران با اون موسسات که گفتید مشکل داره؟ مشکل در چه حیطه ای است؟
    در ضمن هم ایرانی هستم هم شیعه. این تاثیری هم توی پذیرش داره؟
    با تشکر

Banned

من 13 سال سابقه حوزه دارم که میشه سطح 3 و معادل ارشد وزارت علوم
    کارشناسی رشته کلام اسلامی هم با مدرک دانشگاهی دارم که با معدل 18.7 هست
    منظورتون از " اینجا اصلا منبع مطمئن و خوبی برای رشته های علوم انسانی و همچنین رشته های علوم پزشکی یست " کجا بود ایران یا کانادا؟
    میخوام برای گرفتن ارشد دانشگاهی هم در ایران اقدام کنم برای همین این سوالو پرسیدم چون بین اون رشته ها مردد بودم و همچنین میخواستم از آینده ادامه تحصیل در اونها مطمئن بشم
    اوضاع کار توی ایران برای علوم انسانی بخصوص رشته من خیلی خرابه برای همین از اوضاع اونجا هم بیخبر نباشم
    چرا دولت ایران با اون موسسات که گفتید مشکل داره؟ مشکل در چه حیطه ای است؟
    در ضمن هم ایرانی هستم هم شیعه. این تاثیری هم توی پذیرش داره؟
    با تشکر
    منظورم نتایج پذیرش این سایت هست. اینجا اکثرا مهندس هستند.
    اوضاع کار توی این رشته ها برای آمریکا خراب تره. من حداقل 3-4 نفر میشناسم از دانشگاههای سطح بالا دکتراشونو گرفتند بعد از دو ماه این در اون در زدن هیچ شغلی پیدا نکردند و دارن بر میگردند ایران . دانشگاه آزاد و دولتی و ... هم پره از فارغ التحصیلان امریکا.
    از لحاظ تقسیم بندی جزو موسسات. ف...ت..ن گر و بر...ند.از محسوب میشن در لیست بلند بالای ........................ و کار کردن باهاشون مشکل سازه.
    نه ایرانی و شیعه بودن رو از لحاظ این گفتم که اتفاقا بعضا برای حوزه فلسفه اسلامی شمایی که اینطور بگکراندی داشته باشی به یکی دیگه که هیچ اطلاعی جز تحصیلات دانشگاهی در این زمینه نداره برای اون دانشگاه یا استاد بدرد بخور تر هستید.

Junior Member

منظورم نتایج پذیرش این سایت هست. اینجا اکثرا مهندس هستند.
    اوضاع کار توی این رشته ها برای آمریکا خراب تره. من حداقل 3-4 نفر میشناسم از دانشگاههای سطح بالا دکتراشونو گرفتند بعد از دو ماه این در اون در زدن هیچ شغلی پیدا نکردند و دارن بر میگردند ایران . دانشگاه آزاد و دولتی و ... هم پره از فارغ التحصیلان امریکا.
    از لحاظ تقسیم بندی جزو موسسات. ف...ت..ن گر و بر...ند.از محسوب میشن در لیست بلند بالای ........................ و کار کردن باهاشون مشکل سازه.
    نه ایرانی و شیعه بودن رو از لحاظ این گفتم که اتفاقا بعضا برای حوزه فلسفه اسلامی شمایی که اینطور بگکراندی داشته باشی به یکی دیگه که هیچ اطلاعی جز تحصیلات دانشگاهی در این زمینه نداره برای اون دانشگاه یا استاد بدرد بخور تر هستید.
    با این حساب موقعیت کاری توی ایران بهتره تا اونجا
    با در نظر گرفتن شرایط بنده که گفتم شما کجا و چه رشته ای رو پیشنهاد میدید؟
    با این شرایطی که گفتید موندن تو ایران و تحصیل و کار در اینجا بهتره؟
    با تشکر از وقتی که برایم گذاشتید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)