صفحه 15 از 24 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط irani987 نمایش پست ها
    با این حساب موقعیت کاری توی ایران بهتره تا اونجا
    با در نظر گرفتن شرایط بنده که گفتم شما کجا و چه رشته ای رو پیشنهاد میدید؟
    با این شرایطی که گفتید موندن تو ایران و تحصیل و کار در اینجا بهتره؟
    با تشکر از وقتی که برایم گذاشتید
    ببینید شرایط هرکسی فرق داره . من به صورت کلی عرض کردم. هرچند به نظرم یک دوره امریکا بودن چیزی به بار نیاره چیزی هم کم نمیکنه بالاخره یه تجربه جدیده. ممکنه بتونید موقعیت خوبی هم پیدا کنید. اینا همش به شرایط هر فرد بستگی داره. منتها خب بالاخره رشته های علوم انسانی وضعیت خودشونو دارند اول و آخر دانشگاه (غیر از حقوق و بیزینس و ..) و نمیشه روی بحث صنعت روشون حساب کرد. مثل بچه های مهندسی نیستند.
    من میشناسم فردی خودش حوزوی بود در ایران الان در یکی از کشورهای اروپایی مرکزی رو برای خودش داره اداره میکنه. همش ربط مستقیم به فرد داره
    توصیه میکنم لینک زیر رو بخونید
    http://alhosseini.org/2014/05/02/%DA...A%D9%85%D8%9F/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    ببینید شرایط هرکسی فرق داره . من به صورت کلی عرض کردم. هرچند به نظرم یک دوره امریکا بودن چیزی به بار نیاره چیزی هم کم نمیکنه بالاخره یه تجربه جدیده. ممکنه بتونید موقعیت خوبی هم پیدا کنید. اینا همش به شرایط هر فرد بستگی داره. منتها خب بالاخره رشته های علوم انسانی وضعیت خودشونو دارند اول و آخر دانشگاه (غیر از حقوق و بیزینس و ..) و نمیشه روی بحث صنعت روشون حساب کرد. مثل بچه های مهندسی نیستند.
    من میشناسم فردی خودش حوزوی بود در ایران الان در یکی از کشورهای اروپایی مرکزی رو برای خودش داره اداره میکنه. همش ربط مستقیم به فرد داره
    توصیه میکنم لینک زیر رو بخونید
    http://alhosseini.org/2014/05/02/%DA...A%D9%85%D8%9F/
    من لينكي كه شما گذاشته بوديد و تمام نظرات در اون رو بطور كامل مطالعه كردم اما نتونستم بطور كامل جواب سوالهامو پيدا كنم
    سوال در مورد رشته انتخابي رو با توجه به توضيحات و راهنمايي هاي شما به جواب رسيدم اما در مورد كار در اونجا و فرصتهاي شغلي موجود در اونجا هنوز ابهامهايي در ذهن من هست كه حل نشده. اگه ممكنه در اين مورد هم راهنمايي كنيد
    اگر اشخاصي يا سايت يا وبلاگي رو ميشناسيد كه بتونم اطلاعاتي در اين مورد بدست بيارم لطفا معرفي كنيد
    با تشكر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط irani987 نمایش پست ها
    من لينكي كه شما گذاشته بوديد و تمام نظرات در اون رو بطور كامل مطالعه كردم اما نتونستم بطور كامل جواب سوالهامو پيدا كنم
    سوال در مورد رشته انتخابي رو با توجه به توضيحات و راهنمايي هاي شما به جواب رسيدم اما در مورد كار در اونجا و فرصتهاي شغلي موجود در اونجا هنوز ابهامهايي در ذهن من هست كه حل نشده. اگه ممكنه در اين مورد هم راهنمايي كنيد
    اگر اشخاصي يا سايت يا وبلاگي رو ميشناسيد كه بتونم اطلاعاتي در اين مورد بدست بيارم لطفا معرفي كنيد
    با تشكر
    به صورت کلی اوضاع کار برای همه رشته ها نه تنها الهیات در حال حاضر خراب هست. ممکنه بهتر بشه بالاخره بحث 4-5 سال بعد رو نمیشه الان کرد. موقعیت های شغلی نهایت نهایتش استادی دانشگاه هست که خب روحیات خودش رو میطلبه من اصلن حاضر نیستم تمام زندگیم بشه برگه تصحیح کردن. ولی خب ایرانیهای اونجا هم غیر از دو سه مورد بقیه در دانشگاههای درجه 4-5 مشغول هستند در این دست رشته ها البته حقوق هم شاید تا ماهی 4-5 هزار تا که اصلا و ابدا فایت نمیکنه به نظر من حتی برای یه زندگی معمولی.
    این رشته ها کلهم اجمعین یه جورن برای شما که سابقه مطالعات دینی دارید الهیات و مطالعات اسلامی به نظرم بهتره بازم خودتون میدونید البته.
    در این رشته هم من 5-6 نفر میشناسم دکترا دارند الان توی بیمارستان!!!!! کار میکنند! یعنی جایی کار گیرشون نیومد آمریکایی هم هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    philosophy

دوستان عزیز سلام،
    من لیسانس مکانیک و فوق لیسانس فلسفه (گرایش غرب) دارم. زبان رو هم شروع کردم و می خوام که آیلتس بگیرم. مقاله هم همینطور و قصد دارم دست کم دو یا سه مقاله ی قوی بنویسم.
    می خوام در گرایش فلسفه ی هنر در خارج از ایران ادامه ی تحصیل بدم. مقاله ها رو هم می خوام در مورد هنر بنویسم. ممنون می شم اگه کمی من رو راهنمایی کنید.
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    philosophy

پیش فرض پاسخ : رشته فلسفه

دوست عزیز در زمینه ی فلسفه ی هنر چطور ؟ شرایط پذیرشش چطوریه ؟

Junior Member

ریکام قوی میتونه کمک خوبی بهتون بکنه. اگر استادی دارید در دانشگاهای مطرح خارجی تحصیل کرده باشه و بشناسنش از اون ریکام بگیری خیلی کمک میکنه. نمرات زبانتون رو نگفتید. مقاله خارجی هم داشته باشید چه بهتر ولی توی علوم انسانی طبیعتا سطح یک دانشجوی فوق لیسانس در اکثر موارد به حدی نیست که انتظار مقاله خارجی ازش باشه نهایتا بتونه مشترک بده با یه استادی چیزی اونم باز باشه خوبه و ولی همین که تعداد مقالاتتون خوبه و اکتیو بودنتون رو نشون میده خودش کمک کننده هست.
    ممنونم از شما.

والا نمره زبانم 6.5 ایلتس هست ولی دانشکاهی که ابلای کردم الان یعنی ملبورن 7 میخواد که قرار یک ماه نیم دیکه امتحان بدم . ایمیل زدم و دانشکاه کفته که ابلای کنید و نمره رو بعدا میفرستید ( که من این کار و انجام دادم).
    در مورد ریکام : والا استادی که شما فرمودین و نداشتم اما یک استادی که مدیرکروه فلسفه در یک دانشکاه است و مقالات ای اس ای زیادی داره برام حدود یک صفحه و نیم ریکام نوشته کلی تعریف و اینا....
    هم چنین، استاد راهنمای خودمم چیزای خوبی نوشته .
    راستش من اصلا مقاله خارجی ندارم فقط یکی که هنوز سامیت نشده و.... اما کتاب و مقالات زیادی دارم که استادام تو ریکام اشاره کردن به تعداد و ارزش مقالات ایرانی ( اغراق....
    والا الان دانشکاه unsw هم بهم کفته ابلای کن اما من میترسم ریجکت شم و روحیم ازین خراب تر شه ...جون تو فروم خوندم بچه ها کفتن که اکه مقالات قوی و نمره معدل بالای 18 ندارید ابلای نکنید .
    من اصلا کسی و ندیدم تو دانشکاه خودم و دوستان موفق شده باشه رشته فسفه بذیرش بکیره . ممنونم میشم اکه شما بهم کمک کنید. بی نهایت ممنونم از اطلاعات باارزشتون .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eli85 نمایش پست ها
    ممنونم از شما.

والا نمره زبانم 6.5 ایلتس هست ولی دانشکاهی که ابلای کردم الان یعنی ملبورن 7 میخواد که قرار یک ماه نیم دیکه امتحان بدم . ایمیل زدم و دانشکاه کفته که ابلای کنید و نمره رو بعدا میفرستید ( که من این کار و انجام دادم).
    در مورد ریکام : والا استادی که شما فرمودین و نداشتم اما یک استادی که مدیرکروه فلسفه در یک دانشکاه است و مقالات ای اس ای زیادی داره برام حدود یک صفحه و نیم ریکام نوشته کلی تعریف و اینا....
    هم چنین، استاد راهنمای خودمم چیزای خوبی نوشته .
    راستش من اصلا مقاله خارجی ندارم فقط یکی که هنوز سامیت نشده و.... اما کتاب و مقالات زیادی دارم که استادام تو ریکام اشاره کردن به تعداد و ارزش مقالات ایرانی ( اغراق....
    والا الان دانشکاه unsw هم بهم کفته ابلای کن اما من میترسم ریجکت شم و روحیم ازین خراب تر شه ...جون تو فروم خوندم بچه ها کفتن که اکه مقالات قوی و نمره معدل بالای 18 ندارید ابلای نکنید .
    من اصلا کسی و ندیدم تو دانشکاه خودم و دوستان موفق شده باشه رشته فسفه بذیرش بکیره . ممنونم میشم اکه شما بهم کمک کنید. بی نهایت ممنونم از اطلاعات باارزشتون .
    نه بابا من خیلی ها رو میشناسم پذیرش گرفتند و الانم دارن درسشون رو میخونن. بالاخره یه مقدار علوم انسانی پول کمتری دارند و دلیل سخت پذیرش گرفتن و فاند گرفتنم همینه بودجه کمه و بالاخره بدست اوردنشم سختتر. اپلای کنید شانستون رو امتحان کنید غیر از بحث فی چیزی از دست نمیدید. معدل بالای 18 خوبه ولی نه اینکه اگه کسی پایین تر بود دیگه هیچی به هیچ شما توی سبد اپلای دانشگاهای از رنک های متفاوت رو بچینید اینطوری شانس پذیرش بالاتر هم میره. همون مقال و کتاب ها کافی هستن بیشتر بحث اینه اکتیو بودنتونو نشون بدید. چون توی این دست رشته ها یه مقدار برای دانشجو سخته آی اس آی بده.

Junior Member

نه بابا من خیلی ها رو میشناسم پذیرش گرفتند و الانم دارن درسشون رو میخونن. بالاخره یه مقدار علوم انسانی پول کمتری دارند و دلیل سخت پذیرش گرفتن و فاند گرفتنم همینه بودجه کمه و بالاخره بدست اوردنشم سختتر. اپلای کنید شانستون رو امتحان کنید غیر از بحث فی چیزی از دست نمیدید. معدل بالای 18 خوبه ولی نه اینکه اگه کسی پایین تر بود دیگه هیچی به هیچ شما توی سبد اپلای دانشگاهای از رنک های متفاوت رو بچینید اینطوری شانس پذیرش بالاتر هم میره. همون مقال و کتاب ها کافی هستن بیشتر بحث اینه اکتیو بودنتونو نشون بدید. چون توی این دست رشته ها یه مقدار برای دانشجو سخته آی اس آی بده.
    واقعا؟؟؟ خیلی ممنونم ازتون . من ملبورن و ابلای کردم . بس میکید unsw رو هم ابلای کنم ؟؟؟؟
    بله من مقاله زیاد دارم با دو تا کتاب . که استادامم اشاره کردن که ایشون این تعداد مقاله با این تعداد کتاب دارن و کلی تعریف ............. من تو یک دانشکاه هم به عنوان محقق فلسفی کار میکنم . تو دانشکاه شریف جزو سه محقق برتر تو رشته فلسفه انتخاب شدم که استادام تو ریکام اشاره کردن .
    با این سی وی بس ممکن هست شانسی داشته باشم ؟
    یه سوال دیکه هم دارم : من یه بروبوزال نوشتم برای ملبورن و فرستادم . الان که میخوام جای دیکه ابلای کنم میکن باید یه بروبوزال دیکه نوشت من میخوام از استاد خواهش کنم با این بروبوزالابلای کنم اکه اکی شد .....................
    اخه نمیشه برای هر دانشکاه یه بروبوزال نوشت خیلی سخت میشه . بچه های فنی میکن ما فقط یه دونه مینویسیم و برای همه جا میفرستیم . یعنی رشته ما این رویه رو داره ؟؟؟؟؟ میشه راهنماییم کنید . بی نهایت ممنونم

Junior Member

سلام
    من میخوام برای یک دانشگاهی پروپوزال بنویسم . تو قسمت روش نوشتن پروپوزال در اون دانشکاه این نوشته بود:
    I. a brief outline of the research questions you intend to address (including why they are important and original);
    II. the methodology you intend employing, including a short description of the theoretical approach envisaged;
    III. a brief critical review of the relevant literature and how your project fits within;
    IV. an outline of the research materials you will use;
    V. a paragraph indicating potential costs/research resources that you anticipate you may need in the course of the proposed project and where you expect to obtain them (see for example: https://csrh.arts.unsw.edu.au/educat...uate-research/)

من قسمت اخرشو متوجه نشدم . iv . v
    میشه شما برام روشنش کنید ؟؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط eli85 نمایش پست ها
    واقعا؟؟؟ خیلی ممنونم ازتون . من ملبورن و ابلای کردم . بس میکید unsw رو هم ابلای کنم ؟؟؟؟
    بله من مقاله زیاد دارم با دو تا کتاب . که استادامم اشاره کردن که ایشون این تعداد مقاله با این تعداد کتاب دارن و کلی تعریف ............. من تو یک دانشکاه هم به عنوان محقق فلسفی کار میکنم . تو دانشکاه شریف جزو سه محقق برتر تو رشته فلسفه انتخاب شدم که استادام تو ریکام اشاره کردن .
    با این سی وی بس ممکن هست شانسی داشته باشم ؟
    یه سوال دیکه هم دارم : من یه بروبوزال نوشتم برای ملبورن و فرستادم . الان که میخوام جای دیکه ابلای کنم میکن باید یه بروبوزال دیکه نوشت من میخوام از استاد خواهش کنم با این بروبوزالابلای کنم اکه اکی شد .....................
    اخه نمیشه برای هر دانشکاه یه بروبوزال نوشت خیلی سخت میشه . بچه های فنی میکن ما فقط یه دونه مینویسیم و برای همه جا میفرستیم . یعنی رشته ما این رویه رو داره ؟؟؟؟؟ میشه راهنماییم کنید . بی نهایت ممنونم
    یه چیز دیگه هم هست : من دارم بااستادم ای اس ای مینویسم که خب قاعدتا چابش زمان زیاد میبره اکر استادم تو ریکام اشاره به این مطلب بکنه تاثیری داره ؟؟؟؟ ( تدوین مقاله ای اس ای ) ؟؟؟/
    ویرایش توسط FanTasTic : October 15th, 2014 در ساعت 02:50 PM

Junior Member

سلام به همگی. میخواستم بدونم ویرایش مقالات انگلیسی چیزی هست که با ذکر مقالات و جزئیات در cv بیارم؟ مثلا من مقالاتی که نوشتم همینطور آثاری که ترجمه کردم رو با ذکر عنوان و سال در cvم آوردم. آیا لیست مقالاتی که من مسؤولیت تطابق و ویرایششون رو بر عهده داشتم رو هم در cv م بیارم؟ ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)