صفحه 16 از 24 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    سلام به همگی. میخواستم بدونم ویرایش مقالات انگلیسی چیزی هست که با ذکر مقالات و جزئیات در cv بیارم؟ مثلا من مقالاتی که نوشتم همینطور آثاری که ترجمه کردم رو با ذکر عنوان و سال در cvم آوردم. آیا لیست مقالاتی که من مسؤولیت تطابق و ویرایششون رو بر عهده داشتم رو هم در cv م بیارم؟ ممنون از راهنماییتون
    بله . بیار ین خیلی بهتره

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من لیسانس و فوق لیسانسم غیر مرتبط با فلسفه است.اما چندین کار پژوهشی و ترجمه فلسفی دارم.می خواستم بدونم با این شرایط حتما باید از مستر دوباره شروع کنم؟می خواستم استرالیا اقدام کنم.
    آیا دانشگاه ملی استرالیا با توجه به اینکه رتبه 13 فلسفه در جهان در سال 2014 و داشته خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس و فوق لیسانسم غیر مرتبط با فلسفه است.اما چندین کار پژوهشی و ترجمه فلسفی دارم.می خواستم بدونم با این شرایط حتما باید از مستر دوباره شروع کنم؟می خواستم استرالیا اقدام کنم.
    آیا دانشگاه ملی استرالیا با توجه به اینکه رتبه 13 فلسفه در جهان در سال 2014 و داشته خوبه؟
    s

سلام
    احتمالش بسیار بسیار ضعیف هست چون برای دانشگاه های استرالیا ریز نمرات و واحد های درسی که گذروندین خیلی مهم هست . بس باید از مستر اقدام کنید . در ضمن تا جایی که من میدونم ،اگر اشتباه نکنم این دانشکاه دکتری فلسفه نداره . شما مطمنی که دکتری داره ؟ اگر بخواین باید از مستر اقدام کنید اتفاقا یه استاد ایرانی خیلی خونگرم هم داره .
    گودلاک

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam983435 نمایش پست ها
    s

سلام
    احتمالش بسیار بسیار ضعیف هست چون برای دانشگاه های استرالیا ریز نمرات و واحد های درسی که گذروندین خیلی مهم هست . بس باید از مستر اقدام کنید . در ضمن تا جایی که من میدونم ،اگر اشتباه نکنم این دانشکاه دکتری فلسفه نداره . شما مطمنی که دکتری داره ؟ اگر بخواین باید از مستر اقدام کنید اتفاقا یه استاد ایرانی خیلی خونگرم هم داره .
    گودلاک
    متاسفانه ظرفیت پیامهای خصوصی شما پر شده و مجبور شدم اینجا بپرسم..
    شما با اون استاد مکاتبه داشتین؟

Junior Member

سلام . من لیسانس الهیات ( گرایش علوم قرآنی ) از یه دانشگاه معمولی با معدل 15 دارم . دارم زبانم رو تقویت می کنم . پایان نامه خوبی هم ارائه دارم . در انتشار چند جلد کتاب با مولف و نویسنده همکاری کردم اما اسمی از من داخل کتاب آورده نشده . وضعیت مالی هم کاملا معمولی و متوسط هستم.
    ضمنا سابقه انجام کارهای مرتبط با رشته م خیلی زیاد دارم . سوالهای من اینه که :
    1- کدوم دانشگاه در اروپا (کشورش چندان واسم مهم نیست) رشته مرتبط واسه من داره؟؟
    2- آیا با شرایط مختصری که گفتم میتونم پذیرش بگیرم؟؟؟ ( حالا با فاند یا بدون اون مهم نیست)
    چون هدف اصلی من از اینکار اینه که بوسیله ویزای تحصیلی بتونم اقامت دائم بگیرم و اونجا برم سر کار . حتی کار غیر مرتبط

با سلام خدمت دوستان من رشتم عمران بوده لیسانس معدل 14 دانشگاه غیرانتفاعی
    در حال نوشتن مقاله در حوزه اخلاق ؛دین؛ذهن ومدیتیشن (اگاهی وخوداگاهی)هستم و با رویکرد به حوادث اخیر خاورمیانه نوشته شده بدلیل محدودیتها بیشتر یک طرح علمی پژوهشی و مقاله مروری هست
    پروپوزال اماده
    با توجه به سکولاربودن مبحث توصیه نامه از یک استاد ونویسنده معتبر داخلی هم آماده هست
    من اکثر پستهاروخوندمومیدونم که گرفتن فاند برایمن بیشتر شانس هست و باید رو زبان وتوصیه نامه استاد کار کنم منتها الان میخواستم هرکسی توصیه ای داره که میتونه مسیر روکوتاه کنه لطف کنه بگه مخصوصا اینکه از کدام دانشگاه شروع کنم
    این پروژه وقف و عام المنفعه هست و در خبرها خوندم که باتوجه به بحران اخیر پناهندگان و بدعت داعش ؛دول اروپایی روی اموزش خیلی سرمایه گذاری کردن
    ممنون ازهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    متاسفانه ظرفیت پیامهای خصوصی شما پر شده و مجبور شدم اینجا بپرسم..
    شما با اون استاد مکاتبه داشتین؟
    بله و خیلی هم خونکرم بودن .

با سلام، میخواستم یه خورده راهنماییم کنید چه طور بتونم در دوره دکتری اپلای کنم؟

1- تز ارشد در زمینه فلسفه ذهن و نظریه ای یکی از فیلسوفان معاصر آمریکایی ( هنوز بازنشسته نشده) دانشگاه راتجرز
    2- ارشد فلسفه غرب با معدل 19.5 از یک از داشنگاه های خوب ایران
    3- نمره زبان ایلس 6.5
    4- دو تا مقاله عملی پژوهشی داخلی
    5- وضع مالی متوسط به پایین

ممنون

سلام دوستان گرامی
    من دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه شریفم ولی به دلیل علاقه ای که به فلسفه دارم قصد تغییر رشته دارم .
    فقط تنها چیزی که باعث شده مردد بشم امکان ادامه تحصیل در خارج کشوره ( منظورم حقوق و امکانات نیست ، صرف تجربه ی زندگی در یک کشور دیگه برام مهمه )
    میخواستم بپرسم اگر تغییر رشته بدم و ارشدم رو فلسفه غرب از یه دانشگاه خوب بگیرم امکان ادامه تحصیل خارج کشور وجود داره ؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1320 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه شریفم ولی به دلیل علاقه ای که به فلسفه دارم قصد تغییر رشته دارم .
    فقط تنها چیزی که باعث شده مردد بشم امکان ادامه تحصیل در خارج کشوره ( منظورم حقوق و امکانات نیست ، صرف تجربه ی زندگی در یک کشور دیگه برام مهمه )
    میخواستم بپرسم اگر تغییر رشته بدم و ارشدم رو فلسفه غرب از یه دانشگاه خوب بگیرم امکان ادامه تحصیل خارج کشور وجود داره ؟

با تشکر
    امکان پذیرش گرفتن وجود داره. خود من با لیسانس مهندسی‌ برق، پذیرش با فاند برای فوق لیسانس جامعه شناسی‌ و فلسفه و علوم سیاسی گرفتم. البته این دو تای اخیر بعد از تموم کردن فوق جامعه شناسی‌ بود. برای توضیح بیشتر می‌تونید پست‌های قبلی‌ رو ببینید.

ولی‌ توصیه من به عنوان کسی‌ که این راه رو رفته (و دوستان اینجوری هم داره)، اینه که فوق لیسانس مهندسی‌ خودتون رو نصفه نذارید که اگه بعدا نظرتون در مورد فلسفه عوض شد (مثلا بعد از خوندن یک ترم فوق لیسانس فلسفه) بتونید با اون فوق لیسانس مهندسی‌ ادامه مسیر بدید. کار پیدا کردن در حوزه‌های علوم انسانی‌ کار ساده‌ای نیست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)