صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فكتورهايي كه براي پذيرش و فاند گرفتن در رشته هاي علوم انساني مهم هستند

saheb جان ممنون از توضیحاتت.
    من فوق لیسانس مهندسی عمران دارم و از دانشگاه UA واسه این ترم پذیرش با fund کامل داشتم که البته ویزام نیومد و defer کردم واسه ترم fall. من همیشه به رشته های انسانی (روانشناسی و ادبیات فارسی) علاقه زیادی داشتم .از نظر خیلی ها الان ممکنه دیر باشه ولی من تصمیم گرفتم که به طرف عشق و علاقه ام برگردم. می خوام لطف کنی و راهنماییم کنی که توی این شرایط چیکار میتونم بکنم؟ از طرفی اگه بشه آمریکا رفتن رو از دست ندم و از طرف دیگه درسم رو توی رشتهای مثه روانشناسی ادامه بدم. نمره تافل 80 و GRE , 340+780+2 دارم که فکر نمیکنم واسه رشته های انسانی جالب باشه..
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

badpeyma
    Guest

پیش فرض پاسخ : phd فلسفه و فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    من دوستم برای فلسفه علم پذیرش با فول فاند برای هم مستر و هم دکترا گرفت
    دوستتون از کدوم دانشگاه پذیرش گرفتو فول فاند.
    و رزومش چه جوری بود؟ نمره ی تافلش چند بود؟ و مقاله ی داخلی داشت یا خارجی؟
    مرسی.

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فكتورهايي كه براي پذيرش و فاند گرفتن در رشته هاي علوم انساني مهم هستند

if ur english is not good try to improve it as hard as u can !! I am now here and have had trouble in writing english , my professor graded me B just for grammatical errors i had so in humanities dont forget that u should be flunet in english :-\
    HAPPINESS

Member pari1975 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Translation - Payamenoor University

اگر توی یک دانشگاه رایگان بخوایم درس بخونیم دیگه فانه واسه چی هست؟! میشه برام توضیح بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط pari1975 نمایش پست ها
    اگر توی یک دانشگاه رایگان بخوایم درس بخونیم دیگه فانه واسه چی هست؟! میشه برام توضیح بدید!
    بعضي از دانشگاهها رايگانه مثلا تو سوئد كه اونم احتمالا تو 2011 پولي ميشه ... براي بعضي كشورا مثل كانادا احتمال گرفتن ويزاي بدون فاند پايينه،(يا حداقل سخته).........خيلي از فاندا اگر آدم صرفه جويي باشيم ميتونه يكم به هزينه زندگي هم كمك كنه..البته منظورم فانداي معمولي نه اصطلاحا فول فاند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEHRAN UNIVERSITY

سلام صاحب در مورد ادامه تحصيل در رشته ارتباطات مي تونيد بيشتر راهنمايي ام كنيد؟

پیش فرض پاسخ : برنامه های دکترا و فوق لیسانس انگلیسی زبان در فلسفه

سلام به همه من ميخوام فوق فلسفه غرب شركت كنم كسي اينجا هست يا ميشناسيد كه بخواد منابع فوق تدريس كنه؟خيلي ممنون ميشم اكر هر نوع اطلاعاتي بهم بديد.

سلا م دوستان
    كدوم دانشگا ها براي فو ق ليسانس علوم اجتماعي اپلاي ميدن؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه های دکترا و فوق لیسانس انگلیسی زبان در فلسفه

سلام
    من دانشجوی سال اخر هوافضای شریف هستم می خواستم فلسفه اپلای کنم.
    برای یه دانشجوی مهندسی امکانش هست؟

Junior Member

مرسی بابت اطلاعات خوبتون. می خواستم بدونم اگه رشته ی دانشگاهی آدم مرتبط نباشه بازم معدل مهمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)