صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 233 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

نقل قول نوشته اصلی توسط samirakhhh نمایش پست ها
    دوست عزیز از راهنمایی دقیق و جامع شما ممنونم .سوالاتی داشتم که قصد داشتم مطرح کنم اما به دلیل پر شدن صندوق پیام های سما امکانش نبود . در هر حال از لطف شما متشکرم .
    پیامتون رو الان دریافت کردم. ظاهرا سایت محدودیت ۶۰ دقیقه ای برای هر ارسال داره. philo62 آیدی تلگراممه و مایل باشید اونجا درخدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط samirakhhh نمایش پست ها
    سلام به دوستان ارجمند .بنده ترم ۴ کارشناسی حقوق رو به تازگی در دانشگاه تهران تموم کردم .حدود ۳ ترم دیگه لیسانسم رو میگیرم و معدلم ۱۹ هست . احتمالا دو ساله دیگه هم در ازمون های مربوط به پروانه وکالت قبول بشم اما هیچ کدوم راضی کننده و دلگرم کننده نیستند . علاقه فراوان من رشته فلسفه س .از دوستانی که تجربه دارن سوالاتی داشتم .چون رتبه کنکور بودم امکان خواندن رشته دوم رو به بنده میدن آیا دو رشته ای کنم ( هم حقوق و هم فلسفه ) ؟ فضای اکادمیک و وضع فلسفه دانشگاه های اینجا چندان دلچسب نیست ایا تغییر رشته بدم و دوباره فلسفه بخونم . دیدگاه خودم بر اینه که هم چنان حقوق رو ادامه بدم و برای گرفتن پدیرش از دانشگاهای خارج از ایران تلاش کنم . پیشنهاد شما دوستان برای امادگی برای گرفتن فاند و پذیرش از دانشگاه های معتبر چیه ؟چه کارهایی رو انجام بدم تا شانس پذیرش همراه با فاند زیاد بشه ؟ ایا ازمون GRE برای رشته فلسفه دانشگاه های امریکا الزامیه ؟
    پ.ن : علاقه بنده بیشتر فلسفه قاره ای هستش
    لیسانس حقوق رو حتما بگیر، چون برای هر کاری در رشته حقوق به لیسانس نیاز داری. وضع فلسفه قاره ای در ایران بد نیست، زیاد هم خوب نیست. در دوره ارشد ما 10 نفر بودیم که 5 نفر از رشته های دیگه اومده بودن و هیچی از بقیه کم نداشتن. به علاوه میتونی برای ارشد یا دکترا خارج از ایران اقدام کنی. خیلی از دانشگاه های آمریکا فلسفه قاره ای دارن و پذیرش هم میدن فقط گرفتن فاند یکم سخته. دانشگا های آلمان هم پذیرش میدن ولی فاند خیلی کمتره.

Junior Member

سلام و عرض ادب

دوستان گرامی اگر می تونید لطفا من رو راهنمایی کنید.

من یه مقاله در حوزه فلسفه اخلاق (کانت) دارم. به نظر شما من مقاله رو برای یک ژورنال ISI با ایمپکت فاکتور پایین بفرستم(چون می دونم سخته درمجله با ایمپکت بالا سابمیت گرفت) یا برای یک کنفرانس، یا حتی برای یک ژورنال در لیست ISI اما بدوم ایمپکت فاکتور؟ این نکته رو در نظر داشته باشید که من حدود دو ماه و نیم تا ددلاین ها برای اپلای دکتری فرصت دارم.

مجلات یا کنفرانس های مناسب رو اگر می تونید زحمت بکشید معرفی نمایید.

سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)