صفحه 11 از 162 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1617

موضوع: درخواست پارتنر برای Speaking (پست اول حتما مطالعه شود-به روز شد)

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي speaking (امتحان و بعد از آن)

نمیدونم پیشنهاد کنفرانس در Skype رو کسی تاحالا مطرح کرده یا نه ؟

به نظرم بسیار جالب میاد . و خیلی از دوستان میتونن مشارکت کنن و نقاط ضعف و قوت همدیگه رو در بیاریم .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    بچه ها ، نظرتون در مورد ترتیب دادن کنفرانس های Skype چیه ؟

میتونیم گروهی محاوره داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت همدیگرو بگیم. به نظر جالب میاد . نمیدونم اینکار تاحالا توی سایت شده یا نه ؟
    جالب که هست و میتونه خیلی مفید باشه، اما به نظر من باید این رو در نظر بگیریم که ما در حال آمادگی واسه TOEFL هستیم و من راستشو بگم فقط میخوام هرطور شده نمرم بره بالاتر. به نظر من اگه همچین کاری بکنیم و تمرکزمون رو جوری بکنیم که رو منابع تافل باشه، به فرض مثال این طور باشه که یه موضوعی مطرح بشه و هر کس جواب بده و دوستان دیگه نظراتشون رو بگن و همینطور سعی کنیم که خطا ها و مشکلاتمون رو رفع کنیم، خیلی میتونه مفید باشه. می شه حتی صحیت هامون رو هم ضبط کنیم و اینجا بذاریم. فقط نیاز داریم که یه مقدار تعداد دوستان زیاد بشن که احتمالا با مهم شدن این تاپیک شاید تعداد افرادی که تو این تاپیک همکاری میکنن زیاد تر بشه(به یکی از مدیران گفتم، باید ببینیم مهم میشه یا نه).
    اما به نظر من همین روند که یه موضوعی میدیم و چند نفر میایم جوابای مختلف واسش میذاریم هم خیلی مفیده و حتما ادامه بدیم چرا که بعد از مدتی یه database غنی میشه واسه Speaking و واسه دوستانی که بعدا به اینجا سر میزنن.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    جالب که هست و میتونه خیلی مفید باشه، اما به نظر من باید این رو در نظر بگیریم که ما در حال آمادگی واسه TOEFL هستیم و من راستشو بگم فقط میخوام هرطور شده نمرم بره بالاتر. به نظر من اگه همچین کاری بکنیم و تمرکزمون رو جوری بکنیم که رو منابع تافل باشه، به فرض مثال این طور باشه که یه موضوعی مطرح بشه و هر کس جواب بده و دوستان دیگه نظراتشون رو بگن و همینطور سعی کنیم که خطا ها و مشکلاتمون رو رفع کنیم، خیلی میتونه مفید باشه. می شه حتی صحیت هامون رو هم ضبط کنیم و اینجا بذاریم. فقط نیاز داریم که یه مقدار تعداد دوستان زیاد بشن که احتمالا با مهم شدن این تاپیک شاید تعداد افرادی که تو این تاپیک همکاری میکنن زیاد تر بشه(به یکی از مدیران گفتم، باید ببینیم مهم میشه یا نه).
    اما به نظر من همین روند که یه موضوعی میدیم و چند نفر میایم جوابای مختلف واسش میذاریم هم خیلی مفیده و حتما ادامه بدیم چرا که بعد از مدتی یه database غنی میشه واسه Speaking و واسه دوستانی که بعدا به اینجا سر میزنن.
    من هم تا حدودی با بخش دوم صحبتهاتون موافقم ، اما ! این صحبت ها که Spontaneous نیستند ، به نظر من زیاد دردی از کسی دوا نمیکنه ! و مهارت خاصی هم ایجاد نمیکنه ، مگر اینکه فرد به شدت ضعیف باشه . در حالیکه در یک مکالمه ی زنده ، مخصوصا در زمینه سوالات امتحانی ، خیلی میشه مهارت های منحصر به فردی رو به دست آورد.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

رشته و دانشگاه

پیش فرض درخواست پارتنر براي speaking

من هم تا حدودی با بخش دوم صحبتهاتون موافقم ، اما ! این صحبت ها که Spontaneous نیستند ، به نظر من زیاد دردی از کسی دوا نمیکنه ! و مهارت خاصی هم ایجاد نمیکنه ، مگر اینکه فرد به شدت ضعیف باشه . در حالیکه در یک مکالمه ی زنده ، مخصوصا در زمینه سوالات امتحانی ، خیلی میشه مهارت های منحصر به فردی رو به دست آورد.
    خوب خوب شد صحبت هامون به اینجا منتقل شد. راستش من شدیدا موافقم با این طرحتون و این که خیلی میتونه کمک کنه. من خودم صد در صد هستم، فقط من فرصت انجام دادن هماهنگی هاش رو ندارم یعنی اینکه زحمت هماهنگی هاش با شما اما باز اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم. اگه بتونیم بچه های بیشتری رو درگیر کنیم خیلی خوب میشه.
    همینجا اگه دوستانی هستن که میخوان همچین کاری بکنیم و دوست دارن که شرکت کنن اعلام کنن، چون واقعا با یه کم هماهنگی و مدریت واقعا با وجود همچین فرومی دیگه اصلا نیاز به کلاس نیست. همینجا با یه همچین کنفرانسی میشه تمام نیاز هامون واسه کلاس Speaking و Partner رو بدون هزینه ای حل کنیم.
    در ضمن من از radian عزیز هم تقاضا میکنم علاوه بر پیگیری این مساله تو همون روند قبلی که تو تایک زیر داشتیم همکاری کنن، چون من میخوام یه database به همراه نقد و بررسی هاشون واسه دوستان بعدی هم ایجاد بشه که خیلی کمک میکنه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...86%D9%87%D8%A7
    و همچنین اگه بتونیم این کنفرانس ها رو راه بندازیم و ضبطشون کنیم و تو این تاپیک بذاریم میتونه یه منبع غنی درست کنه که هرجایی نیستش.
    ممنون از همه موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط human نمایش پست ها
    من هم تازه شروع کردم به آماده شدن برای امتحان. سطح زبانم هم متوسط هست. کسی بود خبر بده لطفا
    من هم هستم به نظر من تنهایی سخته ،کلاسم جز اتلاف وقت و پول فایده ای نداره
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

میتونیم یک ساعت مشخص کنیم ، و یک روز ، که بچه ها همگی بیان . 2 3 نفر هم باشیم کفایته

رشته و دانشگاه

میتونیم یک ساعت مشخص کنیم ، و یک روز ، که بچه ها همگی بیان . 2 3 نفر هم باشیم کفایته
    ok دوستان شاید واسه شروع به قول radian عزیز همین چند نفر کافی باشه. حالا خود شما یه برنامه ای بذارید تا ما هم ببینیم اگه همگی ok کردیم شروع کنیم ممکنه تو این فرصت هم کسانی اضافه بشن. فکر کنم شروع که بشه با استقبال بیشتری روبرو بشه. از همین الان استرس روز سخنرانی گرفتم

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

فردا شب ساعت 11 خوبه ؟

رشته و دانشگاه

فردا شب ساعت 11 خوبه ؟
    ok من مشکلی ندارم. ببینیم کسای دیگه مشکلی ندارن یا نه.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

کاربران گرامی،

با توجه به قوانین فروم، اعلام شماره تلفن و ایمیل در ارسال های کاربران خلاف قوانین هست (به دلیل جلوگیری از سوء استفاده احتمالی افراد سودجو)، بنابراین از این پس از اعلام شماره تلفن و ایمیل در ارسالهای این موضوع خودداری کرده و برای درخواست برقراری ارتباط با شما، کاربران را به پیغام خصوصی ارجاع دهید. ارسال های حاوی شماره تلفن و ایمیل بدون اطلاع دادن به کاربر حذف و یا ویرایش خواهند شد.

با تشکر از همکاری شما
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)